گروه عدالت علی با هک شبکه خبر، پخش سخنرانی رئیسی را برای لحظاتی قطع کرد


گروه عدالت علی پخش سخنرانی رئیسی را برای لحظاتی قطع کرد.

گروه سایبری "عدالت علی" سخنرانی ابراهیم رئیسی را که به مناسبت ۴۴ مین سالگرد انقلاب ۵۷ پخش می‌شد در پلت‌فرم "تلویبیون" هک کرد. خبرگزاری ایلنا از هک شدن "شبکه خبر" میان سخنرانی رئیسی "برای دقایقی" گزارش داد. پس از هک سخنرانی رئیسی شعارهایی علیه علی خامنه‌ای پخش شد.

عدالت علی یک گروه هکری سایبری است و برای نخستین بار نام این گروه مرداد سال ۱۴۰۰ مطرح شد که تصاویری از دوربین‌های مداربسته زندان اوین و برخورد خشن مسئولان اوین با یک زندانی در محوطه این زندان را در یک ویدیوی ۹۰ ثانیه‌ای نشان می‌داد.

این گروه بعد از آن نیز از جمله اخبار ساعت ۹ شب صداوسیمای جمهوری اسلامی در جریان خیزش سراسری ۱۴۰۱ را هک کرد.

دو روز پیش نیز این گروه با هک سازمان زندان‌ها پرونده‌ای از تجاوز جنسی دو مامور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دو دختر ۱۸ و ۲۳ ساله شرکت‌کننده در تجمعات اعتراضی را افشا کرد.
+135
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۴
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  دمشون گرم حسابی قهوه ای کردند خامنه ای و رژیم به لجن کشیده اش را
  4
  76
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  واقعا این جمهوری اختلاسی فکر کرده که اینترنت رو ببنده ماهواره رو پارازیت باران کنه مطبوعات را سانسور کنه و هرچی دانشجو و استاد و پزشک و دانشمند و نویسنده و هرچی آدم فرهیخته است رو به زندان بندازه و یک مشت آدم بدبخت رو از دهات و حاشیه شهرها جمع کنه بیاره خیابان و ازشون فیلم بگیره ارزش داره!! احمق ها اگر راست میگید که اکثر مردم طرفدار شما هستند یکبار هم که شده به مخالفان اجازه بدهید که به خیابان بیایند نه اینکه آنها را با تک تیرانداز از پشت بام بکشید یا یگان ویژه و ارازل و اوباش را برای سرکوب به خیابان روانه کنید
  5
  56
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران
  هر روز یک ننه قمری را برای این مردم عَلم میکنند! خدا میداند پشت این قضیه پولهایتان را از بانک خارج کنید دست کدام آقازاده در کار است و کدام گروه و جناح پشت این قضیه است به اسم "عدالت علی" !!! علی اگر عدالت داشت که 4 تا قانون مدنی و قضایی به یادگار ازش باقی میماند نه دستش به خون صدها نفر آلوده باشد و هزاران داغ بر جگر مادران بگذارد! کلا کسانی که پشت این قضیه هستند در حال تصویه حسابهای داخلی خودشان هستند چون هیچ رنگ و بوی ایرانی هم ندارد!
  29
  34
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  juvel - اسلو، نروژ

  مرگ بر خامنه ایه بچه کش ، مرگ بر این نضامه دیکتاتوریه جلاد ، مرگ بر تمامه مزدورانه این رژیمه ضحاک !
  1
  37
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  varied - ریزه، ترکیه

  اینا هکر نیستند یک مشت جناحهای مخالف در داخل طویله رهبری هست اگر هکر بودند که اسمشان را عدالت علی نمی گذاشتند هر انسان تحصیل کرده میداند که علی اصلا عادل نبود یک جنایتکار بود مانند پیامبر شارلاتانش هیتلر زمان خود بود حداقل نهج تاحماقه را بخوانید جنایت های در خطبه ها و نامه های علی دیده میشود مثلا از همون اول خطیه شقشقیه را بخوانید علی در پی قدرت بود و....و در پی قدرت چه جنایتها که نکرد
  4
  44
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.