ادامه خیزش انقلابی در نقاط مختلف کشور

ایران‌اینترنشنال: همزمان با یک جمعه اعتراضی گسترده دیگر در زاهدان، خاش و گالیکش و برگزاری اولین نشست تاریخی چهره‌های برجسته مخالف جمهوری اسلامی در آمریکا، خیزش انقلابی مردم در نقاط مختلف ایران نیز با شعاردهی، شعارنویسی، پخش نذری برای معترضان کشته شده و سایر شیوه‌های نافرمانی مدنی ادامه داشت.

مخاطبان ایران‌اینترنشنال ویدیوهایی را از شهرک اکباتان تهران فرستاده‌اند که نشان می‌دهند شب ۲۲ بهمن، مردم معترض علیه روح‌الله خمینی و علی خامنه‌ای در مقابل تعداد اندکی از افراد حامی این حکومت شعار سر می‌دادند.

ویدیوی ارسالی دیگر از تهران نشان می‌دهد مردم معترض، شب ۲۲ بهمن همزمان با نورافشانی جمهوری اسلامی، شعار «مرگ بر خامنه‌ای قاتل» و «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دادند.

ویدیوهای دیگر رسیده به ایران‌اینترنشنال نشان می‌دهد شامگاه جمعه ۲۱ بهمن‌ماه مردم در مناطق مختلف تهران و برخی شهرها همزمان با جشن‌های حکومتی برای سالگرد انقلاب ۵۷، از خانه‌های خود شعارهای اعتراضی سر دادند.

همچنین ویدیوهای ارسال ‌شده از شیراز، کرج و سنندج به ایران‌اینترنشنال نشان می‌دهد در شب ۲۲ بهمن، مردم معترض علیه جمهوری اسلامی و علی خامنه‌ای شعار سر دادند.

ویدیوی ارسالی دیگر نشان می‌دهد مردم معترض مشهد دست خالی در برابر نیروهای حکومتی دارای بلندگو در شب ۲۲ بهمن علیه جمهوری اسلامی و علی خامنه‌ای شعار سر دادند.

شعارنویسی و نصب بنر و اعلامیه‌های اعتراضی نیز در نقاط مختلف ادامه داشت. ویدیویی به ایران‌اینترنشنال فرستاده شده که نشان می‌دهد معترضان جوان برای ۲۷ بهمن، بر روی دیوارهای شهر شعارنویسی کرده و یا برچسب‌های اعتراضی خود را می‌چسبانند.

از کامیاران کردستان نیز ویدیویی به ایران‌اینترنشنال ارسال شده که نشان می‌دهد جمعه ۲۱ بهمن، معترضان شعارهای «زن زندگی آزادی، مرد میهن آبادی»، «مرگ بر اصل ولایت فقیه» و «مرگ بر خامنه‌ای» را بر دیواری از شهر نوشته شده بودند.

همچنین ویدیوهای ارسال‌شده به ایران‌اینترنشنال نشان می‌دهد مردم معترض تهران بر روی دیوارهای شهر شعارهای «زن زندگی آزادی» و برای ۲۷ بهمن، «قیام» را نوشته‌اند.

ادای احترام به کشته‌شدگان خیزش انقلابی نیز ادامه داشت. یکی از مخاطبان ایران‌اینترنشنال روز جمعه ۲۱ بهمن، ویدیویی را از بسته‌های نذری خود فرستاده و گفته است: «برای بیعت با شهیدان راه آزادی و سربداران، تعدادی غذا بین نیازمندان پخش می‌کنیم. به امید آزادی ایران.»
+151
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  خامنه ای هیچ و پوچ که خود را جای ادمهای حسابی جا زده اید برای سقوط اماده شوده اید؟ اگر زود به سقوط نپیوندی انگاه مردم رحم به تن پیر و علیل و ذلیلت نخواهند کرد و در چاه مدفوع دفنت خواهند کرد !
  3
  27
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان

  این چرندیات چی هست شما ها تو کره ماه مگه زندگی می‌کنید امروز ببینید چقدر اومده بودن راه پیمایی 22 بهمن، خدایی آدم خندش میگیره اخبار چرند این سایت های ایرانی، اون بنده خدا هایی که اینها رو باور میکنن دیگه چقدر شوت هستن 😅😅😀🤣
  32
  5
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  arian1 - ابادان، ایران

  سرنگونی رژیم کثیف اسلامی نزدیک است. متحد و با هم تا پایان حکومت ملاهای خونخوار باشیم
  5
  27
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا

  آتشیم زیر خاکستر، بترسید از شعله ور شدنمان، انجنان بسوزانیم حتی ذره ای از وجود کثیفتان بر روی زمین نماند.پاینده و جاوید باد نام ایران زمین تحت فرماندهی پیشوا شاهرضا پهلوی شاهنشاه ایران زمین ❤️🌹🌿
  2
  26
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان
  کجا زندونیت کردن؟ تو ....؟!
  2
  9
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.