رئیس دانشگاه صنعتی مالک اشتر: به دنبال ساخت یک ناسای شیعه هستیم!

اعتماد آنلاین:  سردار تقی‌زاده: ما یک دانشگاه استثنایی هستیم و دنبال این نیستیم که صرفاً در رتبه اول قرار بگیریم بلکه می‌خواهیم با آنچه در دسترس داریم از همین دانشگاه یک ناسای شیعه بسازیم. اگر نگاهی به مجموعه ناسا بیندازید بیشتر کارمندان آن اهل ایران، چین، کره جنوبی و یا هندوستان هستند. ما با اجرای این برنامه شگفت انگیز به دنبال آن هستیم که بگوییم اگر ایرانی بخواهد کاری انجام دهد به راحتی قادر به انجام آن است.

 سردار قاسم تقی‌زاده رییس دانشگاه صنعتی مالک اشتر وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در مراسم ازدواج دانشجویی این دانشگاه خطاب به زوج‌های جوان گفت: به همه شما عزیزان تبریک می‌گویم و آرزوی خوشبختی برای همه شما دارم.

رییس دانشگاه صنعتی مالک اشتر با بیان اینکه ما امسال در طرح تحول اقدامات بسیار خوبی را انجام دادیم، بیان کرد: ما امسال پروژه‌های بزرگی را در راستای پاسخگویی به نیاز نیرو‌های مسلح انجام داده‌ایم و توفیق پیدا کردیم تا از مجموعه‌ای از دانش‌آموختگان همین دانشگاه را در بهترین سازمان‌های صنعتی نظامی جذب کنیم.

سردار تقی‌زاده گفت: ما یک دانشگاه استثنایی هستیم و دنبال این نیستیم که صرفاً در رتبه اول قرار بگیریم بلکه می‌خواهیم به کمک شما عزیزان با آنچه در دسترس داریم از همین دانشگاه یک ناسای شیعه ولایت آقا امیرالمومنین علی ابن ابی طالب (ع) بسازیم. وی با بیان اینکه بسیاری از کارمندان ناسا ایرانی هستند، افزود: اگر نگاهی به مجموعه ناسا بیندازید بیشتر کارمندان آن اهل ایران، چین، کره جنوبی و یا هندوستان هستند.

رییس دانشگاه صنعتی مالک اشتر از ایجاد آزمایشگاه‌های مرجع مدرن و بروز در این دانشگاه خبر داد و بیان کرد: این حرکت نوینی است که بر اساس برنامه بیست ساله رشد و تعالی دانشگاه طراحی و در حال انجام است. ما با اجرای این برنامه شگفت انگیز به دنبال آن هستیم که بگوییم اگر ایرانی بخواهد کاری انجام دهد به راحتی قادر به انجام آن است.

وی ادامه داد: به زودی اخبار خوبی از پرتاب ماهواره‌های ساخت جمهوری اسلامی ایران به فضا خواهید شنید که مجموعه سازمان‌های صنعتی وزارت دفاع درگیر این پروژه‌ها بودند و دانشجویان این دانشگاه برای پیش‌برد و نهایی شدن آن فعالیت‌های مهمی انجام دادند.

سردار تقی‌زاده با اشاره به پروژه‌های مختلف وزارت دفاع در سراسر کشور اظهار کرد: ما در تهران، اصفهان، فریدون‌کنار و شیراز فعالیت‌های مهمی را با استفاده از دانشجویان ممتاز خود انجام داده‌ایم.

رییس دانشگاه مالک اشتر با اشاره به دیدار خود با مدیر ژورنال علمی Elsevier خاطرنشان کرد: این شخصیت علمی به من گفت جمهوری اسلامی ایران جزو پنج کشور برتر جهان در کیفیت مقالات علمی ارائه شده و همه این فعالیت‌ها با همت شما دانشجویان عزیز انجام شده است.

وی افزود: قرار بر این است که همه پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویان دانشگاه مالک اشتر مطابق با نیازمندی‌های دانشجویان تدوین شود. سردار تقی‌زاده در پایان با اشاره به زحمات متخصصان حاضر در صنعت دفاعی گفت: متخصصان و دانشمندان حاضر در صنعت دفاعی با تلاش‌های بی‌شائبه خود در حال تاریخ سازی هستند.

در ادامه این مراسم، حجت‌الاسلام علی شیرازی جانشین رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با اشاره به اهمیت توجه به مولفه‌های شرعی و اصیل، در اجرای سنت حسنه ازدواج، گفت: خانواده مهم‌ترین رکن جامعه محسوب می‌شود که این رکن اساسی در پرتو سنت ازدواج پایه ریزی می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت احساس مسئولیت زوجین نسبت به یکدیگر و فرزندان، افزود: وفادار بودن، عشق ورزیدن و محبت کردن، گرامی داشتن مصالح یکدیگر، توجه به فرزندان به لحاظ مادی و معنوی، کمک به پروش صفات خوب در فرزندان، تشویق کودکان به انجام واجبات و مانع شدن آن‌ها از ورود به محرمات، از مهم‌ترین شاخص‌های یک زندگی سالم پس از ازدواج است که باید مورد توجه قرار گیرد.

حجت‌الاسلام شیرازی با بیان اینکه ازدواج زن و مرد را رشد می‌دهد، تاکید کرد: ازدواج آرامش و انس ایجاد می‌کند و به زوجین زندگی اجتماعی و فرهنگ ملی و بومی می‌آموزد. وی با تاکید بر اهمیت تشکیل خانواده به عنوان اساسی‌ترین رکن جامعه سالم، گفت: زندگی اجتماعی افراد در پرتو ازدواج تکامل می‌یابد.

جانشین رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در پایان افزود: پرورش نسل سالم و صالح، تقویت روح خداباوری و اطاعت از پروردگار در اولاد، مراقبت زن و مرد از یکدیگر و تقویت حس مسئولیت پذیری از محسنات ازدواج است.
+3
رأی دهید
-194

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  رئیس دانشگاه یک سربار نظامی !؟ مسخره نیست !؟ این بیچاره ها چسثنار .. به آقادائیشون نیست ، میخوان به شمس العماره ب. نن !! همیشه گُنده تر از دهنشون میخورن !! راستی کرونایاب مستراح چی شد ؟ به تولید عن بوه رسیده !؟
  2
  67
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۲:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  ایران خودروی شیعه شما برا هفت پشت ما بسه دیگه .....زیادی نخورید
  1
  56
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۳:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  siah76 - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  سردار همون چیزایی که رو زمین ساختین کافیه دیگه رو هواو فضا نرین لطفا. دستگاه کرونا یاب و خیلی ابداعات دیگه برای ما کاملا ثابت شد که سپاه یه چیزیه بی همتا...
  1
  50
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۳:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Aztek - قم، ایران

  اگه دنبال یک نازای شیعه هستی خواجه مجتبی خامنه ای فرزند سید علی مفعول در دسترسه . بچه اش را که نوه خامنه ای بشه نطفه اشو از ام آی سیکس تهیه کردن .
  2
  57
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۵:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران

  این گنده گویی ها بیشتر برای خودشیرینی هستش وگرنه یه نظامی بیسواد چی از ناسا میفهمه که بخواد شیعه و سنی بکنش…
  2
  50
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۵:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  shahab46 - هانوفر، آلمان

  زاییدی, بگور پدر تو و مالک اشتر سگ شکر کنه
  0
  26
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  برتری مذهب تشیع به دلیل حق بودن آن است، و دین حق در هر برهه‌ای منحصرا یک دین است و سایر ادیان موجود یا اساسا باطل و بی‌اساس‌اند و یا منقرض و منسوخ، و امروز شریعت حقه، شریعت اسلام است، و اسلام ناب و راستین در چهره مذهب تشیع متجلی شده است. و تنها آموزه‌های شیعه است که می‌تواند بیانگر اسلام ناب محمدی باشد.
  43
  3
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  کو حق - ولینتون، نیوزلند

  خیلی خوبه همتون برید بالا تا آدم فضای ها رو شیعه نکردین بر نگردید چون با این کار دل آغا خوشنود میشه
  1
  28
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  یعنی قصد ساخت توالت دارند ناسای شیعه توالت امام زمانی است
  1
  17
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  یک ناسای شیعه ولایت آقا امیرالمومنین علی ابن ابی طالب (ع) بسازید چه ربطی به ایرانی بودن این ناسا دارد ؟ چون نام ناسا که انتخاب کردی یک نام عربی است و انگاه هر انچه زحمت بکشی برای درست کرد این ناسا با نام اعراب تمام میشود و اگر جای افتخار باشد برای ایرانیان نیست بلکه بانام عرب معرفی خواهد شد! ایرانیها این همه دانشمند داشتن چرا این ناسا به نام یکی از این دانشمندها نبوده و رفتن به کرهای دیگر ربطی به مذهب ندارد بلکه بعلم ربط دارد.
  0
  11
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  ابن ملجم(ع) - مونیخ، آلمان
  ناسای شیعی باید اسمش را بیت الخلا شیعی گذاشت. جای ماهواره اسم لنگ هوا کرده را بگذارید قمر بنی هاشم جای صفینه فضایی اسم آبگرمکن های پر از باروت را هم بگذارید صدیقه رضایی جای صفینه فضایی
  1
  12
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  تفاوت ناسای شیعه با ناسای آمریکا در این هست که هنگام اذان “اشهد ان امیرالمومنین علی عن ولی الله” نیز تلاوت میشود.
  1
  5
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ادوینو - گوالف، کانادا
  احمق جان الان شما باید بفکر یک سوراخ موش بگردید در روی زمین تا غایم بشید این توهمات وخیالپردازیها به شما نیامده اونم با این دزدها وغارتگران وملاهای شیپییشو که رهبر الدنکش قد الاغ هم فهم وشعور ندارد
  0
  3
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.