فایل افشا شده از سخنان محمدرضا فرزین، رییس کل بانک مرکزی و محمد مخبر، معاون اول ابراهیم رییسی!

 
 فایل افشا شده از سخنان محمدرضا فرزین، رییس کل بانک مرکزی و محمد مخبر، معاون اول ابراهیم رییسی:بازنشسته ها یک نوع خرج محسوب میشوند و باری بر روی بودجه هستند.
 
 
+92
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  پفیوزهای بی ناموس ، پس بازنشسته بیچاره سر پیری از کجا و چگونه باید ارتزاق کُنه !!؟ خرج‌های اضافه ، که در واقع بَرج و دور ریختن پول بحساب میان ، بودجه هائیست که حوزه های علمیه ، موسسات ریز و درشتی که مسئولینش آخوندها هستند و هیچ دخلی به دولت ندارن ، چمدونهای پولی که واسه عربها در عراق و لبنان و یمن و غیره فرستاده میشه ، دخل و تصرف‌هایی ( غارت ) که خود مسئولین بیشرف و دزد و فاسد انجام میدن و سر آخر هولدینگهای تحت نظر مفعول و سپاه چهارپایان که یکریال مالیات پرداخت نمی کنند !! اینها همه جمع بشه بازنشسته ها مشکل معیشتی نخواهند داشت و بودجه های مهم و واجب مثل بهزیستی و محیط زیست و غیره هم هرسال آب نمی رند و کوچکتر نمی شند !! ای لعنت به ذات مُشمئز کننده و متعفنتون !!
  0
  40
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۵:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران
  تکلیفت مشخصه یعنی مردم مشخصش میکنند. زودتر بارت رو ببند مثل اون بیشرف برو بغل جاستین تئودور کانادا. این سیستم فروپاشی اش شروع شده و بعد از مهسا خداوند آنچنان به تیر غیب دچار شان کرد که همان امداد‌های غیبی و زهد فروشی که عمری مردم رو باهاش فریب میدادند و شکنجه میکردند کمرشان را شکست. مردم در خیابان نیستند، ج ا پول دارد نیرو نظامی دارد ولی کمر ج ا شکسته و لنگان لنگان مثل گاو سیاه زخمی از دست ماتادورش بی هدف و امید مشغول شاخ زدن به هرچه جلوش می آید است. آن خون و مظلومیت امام حسین که با آن اشک تمساح میریختند شد خون و اشک مهسا و دامنشان را گرفت آن علی اصغر علی اصغر که میکردند شد کیان پیر فلک آن علم عباس که میگفتند شد عکس عزیزان هواپیمای اوکراینی روی شانه اسماعیلیون آن حر که میگفتند شد شهید مجیدرضا رهنورد. به یزدان قسم، به چشم خویش میبینم که خداوند چنان طومار دروغ، زهد نمایی و ریشه اینها را در هم میپیچد که همان تیر غیب یا چوب بی صدای خدا که ایرانیان میگفتند به قلب سیاه این دین فروشان ظالم نشست که عبرتی برای همه ایرانیان باشد. این انقلاب ادامه دارد ما پیروزیم خداوند چشمه‌های بیشتر خواهد داشت
  0
  7
  شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.