تکاپوی جمهوری اسلامی برای تظاهرات ۲۲ بهمن؛ امام جمعه قزوین: کسانی که با عصا راه می‌روند هم بیایند

 عابدینی، نماینده خامنه‌ای در قزوینصدای آمریکا: جمهوری اسلامی ایران در حالی برای برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن آماده می‌شود که امسال، این برنامه حکومتی به دنبال ماه‌ها اعتراض سراسری و سرکوب معترضان بیش از گذشته چالش‌برانگیز شده است.

امام جمعه قزوین و نماینده علی خامنه‌ای در این شهر گفته حتی کسانی که با عصا راه می‌روند هم باید در این راه‌پیمایی شرکت کنند.

عبدالکریم عابدینی از تمام کسانی که توسط رهبر جمهوری اسلامی «عفو» شدند نیز خواست تا در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنند و نشان دهند که «شایستگی لطف رهبری را داشته‌اند.»

احمد خاتمی، خطیب جمعه تهران نیز تأکیده کرده که این راه‌پیمایی، مانند «یک عمل صالح»، «ثواب نماز جمعه یا اعتکاف یا روزه‌های مستحبی» دارد.

علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی هم به «آحاد مردم» توصیه کرده که ۲۲ بهمن را «مظهر اتحاد ملی» قلمداد کنند و در آن شرکت کنند.

این درخواست‌ها در حالی مطرح شده است که ایرانیان در شهرهای مختلف جهان برای شرکت در تجمعات اعتراضی آماده می‌شوند.

شاهزاده رضا پهلوی در توییتی از ایرانیان خواست تا «با همبستگی و اتحادی بیش از پیش»، این روز را «به باشکوه‌ترین روز در تقویم انقلاب ملی ایران» تبدیل کنند.
ویدئوهایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که نشان می‌دهد معترضان در ایران نیز در آستانه ۲۲ بهمن، بار دیگر در خیابان‌ها اعتراض خود به سیاست‌های سرکوبگرانه جمهوری اسلامی ایران را نشان می‌دهند.

حساب توییتری «۱۵۰۰ تصویر» نیز ویدئوهایی منتشر کرده است که در آن مردم شعارهایی چون «مرگ بر دیکتاتور» می‌دهند.

از طرفی شماری از خانواده‌های قربانیان جمهوری اسلامی نیز از دیپلمات‌های کشورهای خارجی خواستند تا مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی را تحریم کنند.
هش‌تگ BoycottIRIDay# مرتبط با بایکوت این مراسم حکومتی جمهوری اسلامی نیز در توییتر فراگیر شد.
+4
رأی دهید
-51

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۷
  siavash786 - قلب نگین، هندوستان

  فکر خوبی است . حال که سلاحی بجز عصا ندارید با هر چوب و چماقی با خودتانن ببرید ، اگر آهنی هم باشد بهترخواهد بود . چنان درسی به این خونخواران بدهید تا درس عبرتی باشد برای همیشه . مرگ یکبار ، شیون هم یکبار . بهتر از ان که هر روز بمیرید.
  4
  29
  جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  varied - ریزه، ترکیه

  از امام کاذب امام 6 شیعیان روایت است که از چجدش پیامبر شارلان زنباره محمد رسول الله شنیده که امت همیشه در خماری در سیرک طویله رهبری شرکت کنند شرکت نکردن در سیرک 22 بهمن به بشارت سوره اسرا در قرآن در ته جهنم است که تنها غذایشان زقوم است
  2
  28
  جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن هم تکلیف شرعی و هم تکلیف ولایتی است، فردا همه آنها که به ولایت آقا امام زمان عج عشق می‌ورزند، در راهپیمایی شرکت خواهند کرد.
  23
  2
  جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن
  آقا با عصا حال میکنه ، با عصا بیائین لوسیون و ژل هم یادتون نره ! طوری عمل کنید که ته عصا از دهن امام جمعه بزنه بیرون !!
  2
  15
  جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.