سردار شریف: پاسخ‌های دردناکی به اسرائیلی‌ها دادیم

سردار شریفایسنا: سردار شریف گفت: ما مصمم به دفاع از منافع ملی خود و امنیت مردم هستیم و تمام ابزار‌های لازم برای انجام این کار را داریم و قبل از هر چیز ما اراده کافی برای دفاع از کشور خود را داریم. ما هیچ هراسی از دشمن نداریم.

به گزارش ایسنا،سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به حمله ناموفق اخیر به مجتمع کارگاهی وزارت دفاع در اصفهان گفت که پاسخ های دردناکی به رژیم صهیونیستی دادیم.

سردار رمضان شریف، سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت وگو با بخش عربی اسپوتنیک تاکید کرد: علیرغم اینکه حملات رژیم صهیونیستی موفقیت آمیز نبود اما آنها پاسخ های دردناکی دریافت کردند.

وی با اشاره به اینکه اکنون نیازی نمی بینیم که بگوییم این پاسخ ها چگونه بوده است خاطرنشان کرد: در مرحله آتی شاهد نتایج این پاسخ ها در رفتارهای آنها خواهیم بود.

سردار شریف گفت: ما مصمم به دفاع از منافع ملی خود و امنیت مردم هستیم ‌و تمام ابزارهای لازم برای انجام این کار را داریم و قبل از هر چیز ما اراده کافی برای دفاع از کشور خود را داریم. ما هیچ هراسی از دشمن نداریم.

سخنگوی سپاه در بخشی از اظهارات خود خاطرنشان کرد که بخش زیادی از رسانه های جهانی از اخبار کذب و دروغ صهیونیست ها تاثیر می پذیرند.

سردار شریف گفت: فک کنم که فرماندهی مرکزی آمریکا اولین طرف نظامی بود که بطور رسمی اعلام کرد در حمله به مجتمع کارگاهی وزارت دفاع در اصفهان دست نداشته است، ماهیت این موضع و اعلان این است که آن ها از پیامدهای چنین اقداماتی هراس دارند.

وی خاطرنشان کرد: هیچ شکی نیست که اسرائیلی ها دشمن ما هستند و تلاش می کنند که از طریق عملیات تخریبی و ترورها امنیت ملی ایران را هدف قرار دهند.

سخنگوی سپاه تاکید کرد که اسرائیلی ها همواره تلاش می کنند که مراکز حساس ایرانی وابسته به پدافند هوایی، وزارت دفاع، نیروهای مسلح و مراکز هسته ای را هدف قرار دهند اما حقیقت امر این است که آن ها علیرغم تلاش هایشان تا کنون به طور واقعی موفق نبوده اند.

سردار شریف در پایان گفت که ایران کشوری با جمعیت ۸۵ ملیون نفر و جغرافیایی گسترده است و به طور روزانه همانند دیگر کشورهای جهان حوادث طبیعی در آن اتفاق می افتد اما صهیونیست ها به تشویش اذهان عمومی علیه ایران می پردازند حتی اگر این اتفاقات به دلیل نقص فنی یا برق باشد بنابراین به اخباری که از سوی اسرائیلی ها صادر می شود توجه نکنید.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران اخیرا با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: شامگاه هشتم بهمن ۱۴۰۱ حوالی ساعت ۲۳:۳۰ حمله ناموفق با استفاده از ریزپرنده به یکی از مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع صورت گرفت و خوشبختانه با پیش‌بینی‌ها و تمهیدات پدافندی صورت‌گرفته یکی از آنها مورد اصابت پدافند هوایی مجتمع و دو فروند دیگر آنها در تله‌های پدافندی گرفتار و منفجر شدند.

وزارت دفاع در بخش دیگری از این اطلاعیه با تاکید بر اینکه این حمله ناموفق تلفات جانی نداشته است، درباره میزان آسیب واردشده به این مرکز نظامی، اعلام کرده است: این حادثه آسیب جزیی به سقف کارگاه وارد کرده که به فضل الهی خللی در تجهیزات و ماموریت‌های مجموعه ایجاد نکرده است.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در ادامه خاطر نشان کرد که این نهاد به ملت شریف ایران اسلامی اطمینان می‌دهد اقدام برای تولید قدرت، اقتدار و امنیت را با شتاب و جدیت ادامه خواهد داد و این اقدامات کورکورانه تاثیری در تداوم مسیر پیشرفت کشور نخواهد داشت.
+9
رأی دهید
-136

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  تو خواب و رویا !!!؟ اتفاقاً نتفلیکس قراره یه فیلم بر اساس همین قسمت دردناکش تهیه کُنه ، بازیگر نقش اولش هم مشخص شده همین بدترکیب شیره ای و بی شرف ، نا شریفه !!
  3
  63
  جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  اسگل تا حالا اسراییل بیشتر عمل کرده تا حرف بزنه پس مواظب ماتحت خودت و زنو بچه هات باش پهپاد اسراییلی توش نره
  3
  54
  جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا

  سردار گفت سعید طوسی یک پاسخ دردناکی به اسرائیل داد که آقا سید علی گفت آخ! لامصب پاسخ ت چرا ایندفه انقد دردناک بود؟
  3
  46
  جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  از عکست کاملاًپیداست که خیلی درد کشیدی چون پاسخت رو حتی به ثنار نخریدن!
  3
  43
  جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  زیدی داداش بلندشو زیلوهارو بشور قیافشو
  3
  38
  جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  نظام اخوندی 44 سال است اسرائیل را تحریک میکند تا اسرائیل قدم پیش بگذارد و مثلا" به ایران حمله هوای علنی کند ولی اسرائیل دندان رو جگر گذاشته و مخفیانه حمله ای صورت میدهد ولی به هیچ عنوان حاضر نیست که بگوید کار ما اسرائیلیها بوده. همه کسانیکه شاهد حمله عراق به ایران بودن فکر میکردن صدام اغازگر جنگ با ایران بوده و عراق را محکوم میکردن بعداز سالها مشخص شد انکه اغازگر جنگ بوده تحریکهای نظام اخوندی بود که عراق را زیر بمب باران تحریک جنگی قرار داده بود و ریس جمهور وقت عراق بعداز چندین پیام به نظام اخوندی ایران که دست از سر عراق بدارید و اگر به تحریکاتتان ادامه دهید به ایران حمله نظامی خواهیم کرد, جوابی از رهبر نظام اخوندی نگرفتن و صدام رهبر عراق نتوانست مثل رهبران وقت اسرائیل دندان رو جگرش بگذارد به ایران حمله نظامی کرد. رهبر نظام اخوندی که خمینی دجال بود این حمله را با اغوش باز پذیرفت و جنگی در گرفت که بعداز مدتی صدام پشیمان از جنگ با ایران شد ولی نظام اخوندی پشیمانی صدام را نمی پذیرفتن و جنگ را 8 سال ادامه دادن و نتیجه این جنگ به مستحکم شدن نظام اخوندی پایان یافت.
  5
  32
  جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۶:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan1326 - تهران، ایران

  سردار دروغگو ما که ندیدیم ،هیچ هواپیمای مسافربری ایرانی را هم که جدیدا نزدید ؟!؟
  3
  36
  جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۶:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  arian1 - ابادان، ایران

  باز هم یکی از این احمق های سپاهی دروغ های خنده دار که حتی خود بسیجیان بی مغز هم باور نمی کنند در باره آمریکا و اسرائیل و ترس آنها از اقتدار جمهوری اسلامی می وید
  3
  33
  جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۶:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  siavash786 - قلب نگین، هندوستان

  فاطی ما فهمیده داری خیلی چاخان میکنی والا خیلی قربون صدقه ات می رفت
  3
  25
  جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  amiryousef - ملبورن ، استرالیا
  . بله سردار معلومه فعلا که بخاطر نفهمی های شما سوریه و ترکیه ۲۵۰۰۰ کشته دادن ، حتما خودتون میدونید منشأ زلزله کجا بود و چه بود فعلا اردغان و اسد هم خفه خون گرفتن از ترسشون پیدا کنید پرتغال فروش رو
  2
  1
  جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.