مسعود پیرایش مداح تندرو و خواهان نابودی اسراییل به عنوان سرپرست ورزش استان مرکزی


«حمید سجادی» وزیر ورزش و جوانان، «مسعود پیرایش» مداح تندرو و خواهان نابودی اسراییل را به عنوان سرپرست ورزش استان مرکزی منصوب کرده است.

خبرگزاری تسنیم وابسته به سپاه پاسداران، این انتخاب را ستوده و مسعود پیرایش را از مدیران دهه شصتی و معتقد به نظام جمهوری اسلامی معرفی کرده است.

در ویدیویی که از مسعود پیرایش منتشر شده، او در حالی نوحه خوانی است و می‌گوید که به دستور رهبر جمهوری اسلامی، شهرهای اسراییل به زودی با خاک یکسان خواهند شد.

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان دولت ابراهیم رییسی از زمان حضورش در وزارت ورزش، مدیران نظامی، امنیتی و اطلاعاتی را در سمت‌هایی غیرتخصصی گمارده است. او چندی قبل از سوی اتحادیه اروپا به دلیل زیر فشار گذاشتن ورزشکاران ایرانی در طول اعتراضات سراسری تحریم شد.

خبرگزاری سپاه در تمجید از انتصاب مسعود پیرایش، او را متولد سال ۱۳۶۶ دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی با گرایش تحول و کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه ازاد اراک دانست.
+3
رأی دهید
-31

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۰
  chris.it.dude - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  رهبر تریاکی جمهوری اسلامی مدفوع زیادی نوش جان فرمودند. چیزی که با خاک یکسان شده باسن مبارک ایشونه که از دوران حمام منصوری تا این لحظه در حال خدمت رسانی به خدمت گذاران اسلام می‌باشد.
  0
  16
  ‌پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  مبشر جاروندی - گتنبرگ، سوئد
  ببین مسعود ، مادر به خطا، نامرد ، دلقک جمهوری جنایتکاراسلامی ، اسراییل و مردمش شرف دارند نسبت به شما و جمهوری ننگ ، لذا آنها رزق ملی گرایی را از کورش به ارث برده‌اند ، به ایران و ایرانی وفادار ماندند، برو تو از همان جماعت بیشرفی و بس،
  0
  1
  جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.