آخوند: کتک خوردن سلمان فارسی به خاطر اینکه در دلش به علی اعتراض کرد


آخوند: کتک خوردن سلمان فارسی به خاطر اینکه در دلش به علی اعتراض کرد.
 
+10
رأی دهید
-98

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  arian1 - ابادان، ایران

  مدفوع خوک تو روح ناپاک هر چی آخوند کثیف دروغگو و هرزه است. بمیرید موجودات فاسد و پلید که نه دین و نه خودتان را قابل می دانیم
  16
  102
  ‌سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۶
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  چند سال عمرش بود؟ ۵۰۰ تا ۶۰۰ سال، تف به قبر پدر ادم دروغگو و شیاد
  4
  103
  ‌سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  تقسیم به روشنفکرانی که کلمه سکولاریسم را یک م،اه جلوی اینه تمرین کردند و الان درهرچرندشون بلغورمیکنند،سکولاریسم را برای جامعه ای میخواهد که ملتش ۸۵ درصد ان باور دارند که گوسفندند وانگلهایی هایی مثل این انگلی که کسی نمیدونه خدا با خلقتش چه برنامه ای را دنبال میکرد یا میکند و یا خدا در چوه حالت اشفتگی بوده وقتی به نطفه ان خوک ی که همبستر مامی این انگل شده "فیکون_ پس باش"را گفته
  9
  46
  ‌سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  siavash786 - قلب نگین، هندوستان

  این اعتراض در دل را چه کسانی شنیدن ؟ فکر و قلب و دل صدایش مگر شنیدنی است ؟
  3
  41
  ‌سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  خب وقتی‌ بر اساس افسانه‌های یهودی، نوح ۹۵۰ سال عمر کرده!، اونوقت دیگران هم باید چنین ارقام غیر‌منطقی‌ رو به‌عنوان سن بگن. / تا از جانب عوام تقاضا هست، عرضه هم با قدرت کذب پخش می‌کنه. / در ویکی‌پدیا نوشته که سلمان فارسی‌ ۵۶۸ میلادی به دنیا آمد و ۶۵۲ یا ۶۵۳ میلادی درگذشت - (یعنی ۶۷ سال عمر کرده). سپس نوشته؛ "پیرامون مدت عمر سلمان فارسی افسانه‌ها و اغراق‌هایی نیز پرداخته شده‌است. بیشتر مورخان شیعی مدت حیات سلمان را ۲۵۰ سال دانسته‌اند مانند: «محدث نوری»." !!!! / از ویکی‌پدیا؛ "سلمان فارسی(یش از مسلمان شدن؛ روزبه) با این که پسر یکی از دهقانان ایران بود، زرتشتی باقی نماند و سال‌ها به سرزمین‌های گوناگون سفر کرد که در همین سفرها در سرزمینی به بردگی درآمد و سپس محمد او را خرید. سلمان فارسی که خرد و دانش‌های ایرانیان و مسیحیان را می‌دانست از مشاوران محمد، از جمله طراح اصلی حفر خندق در جنگ خندق بوده‌است. او در سال‌های پایانی زندگی خود استاندار (والی) مدائن گردید. وی از اولین ایرانیانی بود که اسلام را پذیرفت. در خصوص زندگی او مجموعه‌ای تلویزیونی در حال ساخت است."
  1
  17
  ‌سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Aztek - قم، ایران

  تو دهنی خوردن علی از عمر به خاطر چی بود ؟
  5
  38
  ‌سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  گور بابای علی و سلمان فارسی و توی احمق که داری شر و ور میگی!
  4
  39
  ‌سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  میدانید این دروغ سلمان که کتک خورده را برای پی درست کردن . بخاطر اینکه وقتی داستان این را تعریف میکنن که عمر به خانه علی میرود و وقتی عمر میخواهد داخل خانه شود فاطمه کنار در ایستاده و علی هم ان طرف تر , عمر عمدا" در را محکم میبندد کنار در به پهلوی فاطمه میزند و پهلوی فاطمه را میشکند و علی هیچ اعتراضی بر علیه عمر نمیکند که چرا در را کوبیده به پهلوی فاطمه . حالا برای همه سوال است علی چرا از همسرش , مادر فرزندانش , دختر محمد { ص } دفاع نکرده و گذاشته که عمر برود علی که به گفته اخوندها نصف جهان را تا بالا زانوهایش بلند میکرد تنهای هزاران نفر جنگی فیل سوار را حریف بود , چی شده که در برابر عمر کم می اورد و واکنشی نشان نمی دهد جای سوال برای همه دارد. خود اخوندها هم جواب قانع کننده ای برایش ندارن به همین دلیل این دروغ سلمان را درست کردن که کسی غیرت نداشته باشد نه در این مورد سوال بپرسد نه در شکمش و نه در دلش این سوال را بپرسد علی چرا از همسرش فاطمه دفاع نکرده در برابر عمر.
  1
  22
  ‌سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  الفارد - وردینگ، انگلستان

  علی خیلی هم غیرتی بوده ها! زنش رو می‌زدند و عین چغندر فقط نگاه میکرده اما کسی در مورد خودش فکر منطقی کرده و علی از تو خشتکش ۲ تا معجزه کشیده بیرون! و خشتک یارو رو کشیده سرش! مملکت که نیست شهر هرته! وگرنه این یارو رو باید بیمارستان اعصاب و روان بستری می‌کردند! .
  1
  22
  ‌سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Herzl - امستردام، هلند

  خب بگو اینقدر سلمان را زدند که صدای خر داد.
  2
  30
  ‌سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  رک و راست - لندن، انگلستان
  گویند که سلمان از موبدان زرتشت بوده و دست پرورده دربار ساسانی. تحصیلکرده و بسیار باهوش. همیشه رویای پادشاهی امپراطوری پرشیا را در سر داشت ولی از خاندان سلطنتی نبود. از اینرو به صحرای اعراب زد و با ممد آشنا شد. ممد بیسواد بود و قرآن نوشته سلمان است به اسم محمد (الله) و به سودجویی سلمان. در آن زمان نبودند بسیار افراد تحصیلکرده و زیرک همچو سلمان که کتابی سیاسی همچو قرآن رو بتونند بنویسند..
  1
  5
  ‌چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  گرامیان، عذرخواهی من رو پذیرا باشید؛)))) -از بس که ریاضی‌م ضعیف هست- در دیدگاه بالا (که ارقام سال تولد و سال فوت شدن آقای روزبه رو -که حتا با ماشین‌حساب حساب کرده بودم!-)، نوشتم که ایشون ۶۷ سال عمر کرده!، درحالی‌که سال ۶۵۳ میلادی منهای سال ۵۶۸ میلادی، نتیجه‌اش می‌شود ۸۵ سال!، و نه ۶۷ سال!. یعنی‌ آقای روزبه ۸۵ سال عمر کرده. / و صد البته که این اشتباه محاسباتی ریاضی‌ ضعیف بنده -که تفاوت ۱۸ سال در آن بود- خیلی‌ بهتر از اشتباهات محاسباتی افرادی‌ست که طول عمر آقای روزبه رو ۳۵۰ سال و یا حتا ۴۰۰-۵۰۰ سال عنوان داشتند ؛)))))) (لول)
  1
  2
  ‌چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  senator x - تهران، ایران
  خب مردک اشغال حالا تو بگو چرا زن علی کتک میخورد علی داشت تماشا میکرد؟با تو کاری ندارم ,ای خاک هرچه جاه فاضلابه تو سر اون پامنبرهای بی شعور و احمق.با حیوانات کمتر از الاغ چه کنیم؟
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.