هویت اولین همخوابه شاهزاده هری مشخص شد

نخستین همخوابه شاهزاده هری، ساشا ولپل، امروز راننده ماشین حفاری استایندیپندنت فارسی: ساشا ولپل می گوید در تابستان سال ۲۰۰۱ تحت تاثیر مشروبات الکلی با شاهزاده هری رابطه جنسی برقرار کرده است.

شاهزاده هری، عضوی از خاندان سلطنتی بریتانیا، در کتابی که به‌تازگی درباره زندگی خود منتشر کرده، نوشته که اولین بار در ۱۷ سالگی رابطه جنسی را در حیاط پشتی یک میخانه با زنی بزرگ‌تر از خود تجربه کرده است.  

از زمان انتشار این کتاب، بسیاری از رسانه‌های بریتانیایی در جستجوی این زن بودند تا بدانند کسی که اولین بار با شاهزاده بریتانیا همخوابه شده، کیست؟ حالا مشخص شده که این زن، ساشا ولپل ۴۰ ساله است.

او می گوید در زمانی که با شاهزاده هری همخوابه شد ۱۹ ساله بود و برخلاف گفته شاهزاده در کتاب، «هری تنها ۱۶ سال» داشت.

به نوشته «دیلی میل»، ساشا ولپل امروز راننده ماشین حفاری است، ازدواج کرده و دو فرزند دارد. او می گوید وقتی ۱۹ ساله بوده در محل سکونت پادشاه چارلزدوم، در بخش پرورش اسب‌ها کار می‌کرده و در جریان بازی‌های چوگان با هری ۱۶ ساله آشنا شده بود.

به گفته ولپل، رابطه جنسی با شاهزاده هری تحت تاثیر مصرف مشروبات الکلی در ژوییه سال ۲۰۰۱ میلادی رخ داد.

ساشا ولپل در شب تولدش با شاهزاده هری، که دوست او بود و چند نفر دیگر به میخانه‌ای می‌روند؛ درست در شبی که ساشا از معشوقه اش جدا شده بود.

او پس از نوشیدن مشروبات الکلی در بیرون میخانه و کمی دورتر در چمنزاری با شاهزاده بریتانیایی همخوابه شد.

ولپل می گوید پس از این همخوابگی، در حالی که مراقبان  شاهزاده به‌دنبال او در میخانه بودند، ناگزیر هر دو جداگانه خود را به میخانه رساندند.

ساشا ولپل پس از این ماجرا دیگر با شاهزاده مکالمه‌ای نداشته است. این زن بریتانیایی می‌گوید در آن زمان مطمئن نبوده که شاهزاده هری برای اولین بار وارد یک رابطه جنسی می‌شود.

او می‌گوید ترجیح می‌داد قبل از انتشار این ماجرا درکتاب جدید شاهزاده هری، با او تماسی گرفته می‌شد.

ساشا ولپل که در روزهای اخیر مورد  توجه گسترده رسانه‌های بریتانیایی قرارگرفته است، می‌گوید این نوع زندگی را دوست ندارد.
+21
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  عجب افتخاری. با یک راس از مس دنداختا های هرزه ای که بیش از تایتانیک رو مسافر سوارش شده بودند و یکشبه هم قدیس شد.اگر یک ازمایش دی ان ای از این هرزه بگیرند نتایجش میآ که ژنوم بیش از ۸۰ ملیت را داره.
  7
  5
  ‌سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.