تهیه کننده فیلم حاضر در جشنواره: به داماد پاسدار بودن افتخار می‌کنم


نشست مطبوعاتی فیلم «چرا گریه نمی‌کنی؟» بدون حضور کارگردانش برگزار شد و رضا محقق، تهیه‌کننده این فیلم، گفت: «گفته بودند داماد شخص خاصی هستم. من به داماد پاسدار بودن افتخار می‌کنم ضمن اینکه ازدواجم از سر عشق و دوستی بود.».
رضا محقق، تهیه‌کننده فیلم، داشتن نسبت خانوادگی با یک فرمانده سپاه را تأیید کردرضا محقق پرکارترین تهیه‌کننده حاضر در جشنواره فجر امسال است.رضا محقق، پرکارترین تهیه‌کننده حاضر در جشنواره فیلم فجر، اطلاعاتی را که رادیو فردا نخستین بار از نسبت خانوادگی او با یکی از فرماندهان بلندپایه سپاه پاسداران منتشر کرده بود، تأیید کرد.

تهیه‌کننده فیلم «چرا گریه نمی‌کنی؟» در عین حال گفت از روابط خانوادگی در امور سینمایی استفاده نکرده و «آقازاده سینمایی» نیست.

رادیو فردا پیشتر در گزارشی پیرامون فیلم‌های حاضر در جشنواره فیلم فجر خبر داده بود که رضا محقق داماد سرتیپ سپاه پاسداران، عدل هاشمی‌پور، نماینده پیشین مجلس، رئیس هیئت مدیره سازمان اقتصادی کوثر و از فرماندهان پیشین قرارگاه خاتم الانبیا است.

رضا محقق در واکنش به این گزارش، روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر، در مورد عدل هاشمی‌پور گفت: «او اصلاً شناختی از فضای سینما ندارد و در کار بنده هیچوقت هیچ کمکی نکرده است.»
حمله به بازیگران فیلم «چرا گریه نمی‌کنی؟»
آقای محقق همچنین با حمله شدید به بازیگران فیلمش «چرا گریه نمی‌کنی؟» که با انتشار بیانیه مشترکی گفته‌اند در جشنواره فجر حاضر نخواهند شد، آنها را به «دورویی» و «ریاکاری» و تبدیل شدن «به ارائه‌دهندگان دکترین انقلاب اینستاگرامی» متهم کرد.

به گفته آقای محقق بازیگران این فیلم همگی دستمزد خود را گرفته‌اند و اختیار حضور یا عدم حضور فیلم در جشنواره فجر با تهیه‌کننده است و او قصد دارد همه فیلم‌هایش را در این رویداد حکومتی شرکت دهد.

ساعتی پس از انتشار صحبت‌های رضا محقق، تهیه‌کننده فیلم «چرا گریه نمی‌کنی»، علیرضا معتمدی کارگردان این فیلم با انتشار متنی در اینستاگرامش با رد کردن صحبت‌های آقای محقق گفت او صرفا «تهیه‌کننده اسمی» فیلمش است و «جز ضربه زدن به آن کاری نکرده است».

آقای معتمدی با بیان اینکه هرگز موافق حضور فیلمش در جشنواره نبوده است خبر داد موضوع پر کردن فرم حضور در جشنواره از او پنهان نگه داشته شده بود.»

باران کوثری، مانی حقیقی، هانیه توسلی، علی مصفا، فرشته حسینی، نهال دشتی و امیرحسین فتحی، هفت بازیگر فیلم «چرا گریه نمی‌کنی؟» روز جمعه، هفتم بهمن، با انتشار بیانیه‌ای گفته بودند که حضور این فیلم در جشنواره فجر با هدف «سوء استفاده» از نام بازیگرانی است که پیشتر مخالفت خود را با حضور در این رویداد اعلام کرده‌اند.

آنها نوشته بودند: «اگر در چند سال اخیر از جشنواره فجر پرهیز می‌کرده‌ایم، امسال از دیدن نام خود در آن ننگ داریم و اگر در ارائه فیلم به جشنواره اختیاری داشتیم، مانع از حضور آن می‌شدیم.»

بازیگران این فیلم ساخته علیرضا معتمدی در بیانیه خود از برگزارکنندگان مهم‌ترین جشنواره فیلم جمهوری اسلامی با عنوان «اربابان فجر» نام برده و گفته بودند که شرکت دادن فیلمی که در آن نقش‌آفرینی کرده‌اند، به دلیل حضور در چند فستیوال خارجی پیش از جشنواره فجر، اصلاً خلاف قانون است.
+13
رأی دهید
-131

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  freedom of the press - تهران، ایران

  اگر کامنت قبلی من را در باره این پاچه خواری خوانده باشید با این ویدئو به واقعیت کامنتم بیشتر پی می برید.
  4
  77
  یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  همین داماد پاسدار بودی که دورویی و دستمال بدست گیری رو یاد گرفتی پس بمال بمال که داری خوب میمالی سید علی از این مالیدن ها خوشش میاد و سهم پدر زنت و خودت رو کنار میزاره
  4
  91
  یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  چه پسر گُلی !؟ یه استخون غضروفی و دو تا تخم مرغ آب پز پوست کنده واست کنار گذاشتم ! ساندیس و کیک رو از همون برگزار کنندگان جشنواره زجر بگیر !
  3
  90
  یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  پس پشتت به اون توبره ای که کله خرو کردی توش گرمه. نگفتی به حاصل رابطه صیغه ای بودنت هم افتخار میکنی یا نه.
  2
  75
  یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  آقازاده بازی که عرف بود داماد بازی هم عرف شده تو تنها نیستی زاکانی و روحانی و حداد عادل و خیلی های دیگه هم داماد دارند باهم کورس بگذارید ببینیم کدوم مدال رانتخواری رو میگیرید
  4
  76
  یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  varied - ریزه، ترکیه

  ژنهای خوکی به دامادها هم رسیده درضمن گماردن فامیل درجه 2درجه3 از سنت اسلام بربریت است علی قتال هم به پسرهاش حسن و حسین منصبی نمیداد اما به عمو زاده ها خاله زاده ها صیغه زاده ها(منظورم پسرش عبدالله) والی و حکمرانی میداد
  2
  50
  دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۰
  chris.it.dude - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  به کوری چشم پاسداران و بقیه ......بخطایان خامنه ای، شروین برنده گرمی شد.
  2
  42
  دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۴:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  کو حق - ولینتون، نیوزلند

  اگر توی پس فطرت داماد یک سپاهی نبودی و یک سپاهی میزد بچه خردسالتو میکشت بازم بش افتخار میکردی؟
  2
  41
  دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان
  از دید زنازاده ای مثل تو پول قلمبه برسه صفرزن بودن یه انگل زاده زیاد هم بدنیست مثل اشخاصی که با پسوند به کش وصل میشند همه یه جوری شغلشون رو توجیه میکنن.
  2
  18
  دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.