هک سیستم‌های سازمان زندان‌ها و افشای آموزش شلیک مستقیم به سینه معترضان

ایران اینترنشنال: گروه «عدالت علی» با انتشار ویدیویی از هک سیستم سازمان زندان‌ها و زندان اوین خبر داد و نوشت اطلاعات به دست آمده «آموزش شلیک مستقیم به سینه توسط گروه ضربت» و «ضرب و شتم» را در زندان‌های جمهوری اسلامی نشان می‌دهد.

گروه عدالت علی نوشت: «در دهه زجر که رژیم دیکتاتور جمهوری اسلامی وقیحانه به اریکه قدرت نشستن خود را جشن می‌گیرد» زندان اوین و سازمان زندان‌ها را هک کرده است.

گروه هکری «عدالت علی» در ۳۱ مرداد ماه سال گذشته نیز با انتشار تصاویری از دوربین‌های امنیتی زندان اوین، از این زندان به عنوان «لکه ننگی» برای ابراهیم رئیسی نام برد و افزود که در حمایت از اعتراضات و با خواست آزادی زندانیان سیاسی، دوربین‌های امنیتی زندان اوین را هک کرده است.

این ویدیوها حاوی تصاویری هولناک از ضرب و شتم زندانیان به دست ماموران زندان و همچنین اقدام به خودکشی چند زندانی بود.

گزارش جدید گروه «عدالت علی» در حالی منتشر می‌شود که گزارش‌های بیشتر از جزییات کشتار معترضان در خیزش انقلابی ادامه دارد.

پایگاه خبری هرانا درباره شیوه کشته‌شدن احمدرضا قلجی، نوجوان ۱۷ ساله اسدآبادی که در اعتراضات در شهریورماه جان باخت، نوشت که او یک کارگر بود که به تهران رفته بود و در اثر تیراندازی ماموران در میدان «فلسطین» کشته شد.

هرانا نوشته است پیکر بی‌جان احمدرضا قلجی، نوجوان ۱۷ ساله، سه روز بعد از کشته شدن به دست ماموران، به خانواده او تحویل و در «بهشت زهرای» اسدآباد همدان به خاک سپرده شد.

همچنین تصاویری از مهرداد ملک، نوجوان۱۷ ساله‌ اهل ارداق در استان قزوین منتشر شده که او را در حال تفریح و شادی نشان می‌دهد.

مهرداد روز دوشنبه پنجم دی‌ماه با گلوله ماموران گشت انتظامی کشته شد و مراسم چهلم او روز شنبه ۱۵ بهمن‌ در مسجد ابوالفضل شهر ارداق برگزار خواهد شد.
+61
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا
  دوستان، جای هیچ تعجبی نیست حتی حیوانات را نیز میتوان شرطی کرد و آنها را وادار به اعمال مغایر زندگی عادی اشان نمود و بر طبق یک واقعیت جهانی، شروع هر کاری میتواند غیرممکن، غیر قابل انجام ووو به نظر برسد، گرفتن حق حیات یک آنسان نیز شامل همین قوانین جبریست، اولین بار شاید اگر قاتل دارای وجدان بیداری باشد ممکن است کمی ناراحت شده و حتی اظهار پشیمانی کند اما وقتی محیط مناسب برای وی تامین شود ارام آرام کشتن انسانها طبیعی و حتی اخلاقی به نظر برسد. (تجربه شخصی در خطوط مقدم جبهه)امیدوارم این نوع جنایات علیه بشریت و اقدام به کشتار انسان‌های بی دفاع، شامل عفو و عطوفت آریایی ما در روز قصاص این هزار پدران مادر صیغه رو نشود. حتی برای یک لحظه خودمان را جای خانواده بستگان دوستان و نزدیکان جاودانه گان و جاودانان بگذاریم. امروز از شما عزیزان و عاشقان ایران زمین دعوت میکنم در سکوت به ترانه زیبای ایران من را با صدای شجریان با صدای بلند و جان و دل گوش کنید شاید بتوانید گوشه ای از عشق من به میهنم را حس کنید.پاینده باد نام ایران زمین ❤️🌿🌱🌷🌹🌺🥀
  3
  12
  یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.