سرنوشت چند تن از زنان قاجار بر اساس حاشیه نویسی تصاویر قدیمی موجود


این ویدئو حاشیه نوشته های تعدادی از عکسهای بدست آمده از زمان قاجار را به تصویر می کشد. اکثر تصاویر مربوط به حرمسرا و زندگی عشقی محمدحسن میرزا، ولیعهد احمد شاه و حاکم ایالت آذربایجان است.

این ویدئو صرفاً جنبه ی طنز داشته و تهرانه نمی تواند حاشیه نوشته های تصاویر را با واقعیات رخ داده در حرمسرای محمدحسن میرزا انطباق دهد.
 
+17
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  کمتر کسی در بین حکمرانان فاسق قاجار بودند که جایگاهی برای وطن و کشور داری قائل بودند اکثرشان چنان در شهوت و فساد غرق بودند که مایه ایی برای صرف کردن در جهت مملکت برایشان نمی ماند!، اگر یکی دو شخصیت مثل عباس میرزا، قائم مقام و امیرکبیر را از این دوره برداریم ، تمامی این 130 سال همه عقبگرد بوده است!!
  4
  11
  جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Munchen - مونیخ، آلمان
  تصور کنید اگر بعد از این دوره افتضاح قاجار،جای شیر مرد بزرگ رضاشاه انقلاب اسلامی و آخوند آمده بود..گارانتی میکنم جامعه ایران الان وضعیتی مثل پاکستان و یا افغانستان داشت. رضا شاه و سپس پسرش این خرابه عقب مانده را از قاجار تحویل گرفتند و تبدیل به پیشرفته ترین کشور منطقه کردند..از تفنگ سرپر و کلاه نمدی و سبیلهای چخماقی رساندند به ،ارتشی صاحب پیشرفته ترین جتهای F14 ،بهترین خلبانان و جامعه ای با زنهای تحصیلکرده و آزاد (حداقل در تهران و شهرهای بزرگ) که به سرعت به سمت مدرنیته و پیشرفت در حال حرکت بود.اگر این انقلاب شوم ۵۷ پیش نمیامد الان شاید ایران کشوری مدرن و آباد و دموکرات در حد کره جنوبی بود.
  0
  3
  جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.