نماینده مهاباد به ابراهیم رئیسی: با انداختن مشکلات به گردن این و آن نمی‌توان کشور را اداره کرد

 جلال محمودزاده نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامیرادیو فردا: نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد اقتصادی دولت ابراهیم رئیسی گفت: «با انشالله و ماشالله و مشکلات بر گردن این و آن انداختن نمی‌توان کشور را اداره کرد».

جلال محمودزاده روز سه‌شنبه ۱۱ بهمن در نطق خود در مجلس افزود: «در طول این مدت از عمر دولت سیزدهم متاسفانه دلار با ۷۶ درصد افزایش به ۴۵ هزار تومان رسیده است».

نماینده مهاباد گفت: «شعار تولید سالانه یک میلیون مسکن نه تنها محقق نشده بلکه قیمت مسکن به شکل سرسام‌آوری افزایش پیدا کرده است».

به گفته آقای محمودزاده، «سقوط کشور به هشتمین رتبه کشور‌های فلاکت‌زده جهان، ۱۲ برابر شدن فرار سرمایه از کشور، کمبود‌های بحرانی برای حداقل ۱۰۶ قلم از دارو‌ها» از جمله پیامدهای عملکرد دولت رئیسی است.

او همچنین با اشاره به عدم نتیجه‌گیری از مذاکرات احیای برجام، از ضعف دیپلماسی خارجی دولت رئیسی انتقاد کرد و به کنایه گفت در عوض دولت در اوج فقر و تورم کمرشکن در کشور «کنگره هزینه‌بر زنان تاثیرگذار» را برگزار کرده است.

«شدت گرفتن اخراج اساتید و معلمان منتقد در دانشگاه‌ها و مدارس»، «حذف فله‌ای و اتوبوسی نیرو‌های توانمند و با سابقه در بدنه کارشناسی وزارتخانه‌ها» و «افزایش رویکرد امنیتی و قضایی در بدنه دولت به جای رویکرد سیاسی و اجرایی» از دیگر انتقادهایی بود که آقای محمودزاده علیه دولت ابراهیم رئیسی مطرح کرد.

این اظهارات در حالی است که مقام‌های دولت ابراهیم رئیسی به رغم آمارها و شواهد منفی همواره مدعی هستند که کشور در مسیر «رشد و توسعه» قرار دارد و «دشمنان» قصد دارند تا «قطار پیشرفت» جمهوری اسلامی را متوقف کنند.
+24
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.