گوگوش: مخالفان اصلی جمهوری اسلامی نیازی به وکالت ندارند

گوگوش، خواننده سرشناس، در واکنش به کارزار «من وکالت می‌دهم» که برخی طرفداران رضا پهلوی در حمایت از او در رهبری اعتراضات راه انداخته‌اند، نوشت: «هیچ‌کدام از مخالفین اصلی جمهوری اسلامی نیازی به وکالت ندارند و اگر هیچ‌کس جز شاهزاده رضا پهلوی در بین گزینه‌ها نیست، پس ما چی می‌گیم؟»

خانم گوگوش در اینستاگرامش همچنین نوشت: «مگر تا این لحظه حرف و شعار مردم چی بوده؟ "زن زندگی آزادی" و "مرگ بر جمهوری اسلامی". این نه به یک هشتگ تازه نیاز دارد و نه به وکالت منِ هنرمندِ در تبعید.»
+73
رأی دهید
-291

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  وقتی میگیم ایرانی یعنی فرصت سوزی یعنی همین‌. کلا همه نشستن میگن آخوندا برن اونم بدون اتحادو این چیزا. همه هم منفعت طلبیو به منافع جمع ترجیح میدن. کلا امت باحالی هستیم و شک دارم باوجوداین اخلاقای شخمی چیزی توایران عوض بشه. به هرحال لیاقت هرملتی چیزی هستش که شایستشه نه چیزی که آرزوشو داره.
  14
  173
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Aztek - قم، ایران

  اوپوزیسیون نشان داد که فقط به جمهوری بچه کش وکالت میدهد.
  65
  119
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران

  ما ایرانیها سه چیز رو یاد بگیریم خوبه یک اول از همه تو تخصص خودمون حرف بزنیم وقتی تخصص نداریم همکاری کنیم دوم خودمون رو نخود هر آشی نکنیم سوم وقتی پیر شدیم کمتر حرف بزنیم. ۴۳ ساله با یک گروه بچه باز دزد بچه کش نسل کش اختلاس گر اعدام گر که حتی به آرمانهای خودشون هم وفادار نبودند و کارنامشون از دوره قاجار تا کنون جلوی مردمه کنار میایم بعد یارو حداقل تو شخصیت بالای ۱۰ میلیون ایرانی قرار میگره ما میشیم متخصص تشخیص کنشگران سیاسی. البته این بازی ج ا و اسرائیله داستان اینه اینها از اتحاد و هدفمندی مردم در عجبند و ترسیده، اسرائیل بدون ایران اسلامی یعنی رژیم یاغی باقی مانده خاورمیانه که خیلی تو چشم میاد لذا دموکراسی مردم ایران رو باید بزنند چون ذیل لات بازی ملاها تمام کثافتکاری‌هاشون رو مخفی میکنند. خوب بولد کردن نظرات اینجوری نتیجش کاهش متمرکز شدن مردم با نوک یک رهبریه. شاهزاده رضا پهلوی کیه؟ کس خاصی نیست ولی مردم بهش وثوق بیشتری دارند و نیک میدانند یک هماهنگ کننده میخواهند. ترس هم رژیم و هم ارازل بین المللی اینه ایرانیها در قضیه حجاب نتیجه قدرت جمعی را دیده‌اند و حالا یک تیم رهبری میخواهند.
  40
  134
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  از خانم گوگوش بعید بود! ما هم همین سوال ها را از خود میپرسیدیم که به وکالت دادن راضی شدیم. با شعار دادن خالی و پیچیدن پرچم به دور خود و تظاهرات به جایی خواهیم رسید؟ قدم بعدی چیست؟ خانم گوگوش شما میخواهید وکیل باشید؟ اگر راه حل بهتری نداریم، خفه بشیم بهتر نیست؟ همان شکری که با سکوتمان در ۵۷ خوردیم کافی نبود که حالا بلبل شدیم و بجای حمایت از این انقلاب سنگ جلویش پرت میکنیم؟
  24
  179
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  اصلاً نمیشه فهمید منظور گوگوش از این چیزی که نوشته چیه؟
  16
  153
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  amiryousef - ملبورن ، استرالیا

  خانوم گوگوش من خواستم یاد آواری کنم ، اگر حرف نزنید فکر می‌کنن لال شودین ؟ می‌خوام یه خاطره از شما یاد آواری کنم ، ساله ۱۳۵۶ کنسرت کویت و بعدش بیمارستان جرجانی با هوا پیما شخصی‌ اون آقا ، من خوب یادمه رضا پهلوی رو اوردین شبکه منو تو که خرابش کنید و همه میدونیم گرداننده اون شبکه شما هستین ، اگر خواستین می‌تونم بگم از کجا ساپورت میشین ، اگر هم دوست داشتید با همتون مناظره می‌کنم در تو لایو خوش بختانه من از شما ۱ سال بزرگترم منزل شما خیبن پیراسته هم ۲ بر دعوت بودم . لطفا شلوغ نکنید
  21
  125
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Chokam - ری، ایران

  مخالف که خارج نمیره. اتفاقا وکالت توی تاریخ بوده، یکی رو اعلام میکنن.همین۵۷اگه بی بی سی خمینی رو بعنوان رهبر اعلام نمیکرد انقلاب نمیشد.اولین بار بی بی سی این کاررو کرد. منتهی اون زمان اینهمه انگیزه های نادرست نبود که انها رو پراکنده کنه خمینی وقتی گفت سربازی نرید سربازا فرار کردن ارتش شاهنشاهی سربازنداشت، الان سرباز تااخرین روز خدمت میکنه تا پایان خدمت بگیره استخدام بشه پاسپورت بگیره بره خارج
  21
  75
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا

  بدبختی از زمانی شروع شد که یک عده انسان بدون شعور انسانی با سابقه استفاده از انواع مواد مخدر، بشوند یک سمبل برای اجرای یک کارزار. این خانم که اصل ونصب محاجر دارد باید درک و مسولیت جایگاه خود را داشته باشد. حالا وقت اضحار فضل و سیاسی بازی مثل سال ننگین ۵۷ نیست، از چپی و راستی و غیره دست در دست هم یک نماینده انتخاب میکنند برای رساندن صدای ایرانیان جهان، این پدیده نوظهوری نیست اگر مردم ایران شاهرضا پهلوی را چه در خارج چه در داخل با رای اکثریت انتخاب کنند که کردند، حالا یک خواننده با وصفیات خویش که خود بارها از استفاده مختلف مواد مخدر مردم را با خبر کرده چطور و چرا باید بر این روند موفقیت آمیز سایه یاس بیاندازد. این بار اگر کسی مانع این انتخاب باشد ضد انقلاب خوانده شده و از جامعه نوین انقلابی ایران طرد خواهد شد. آنانی که بجای رسیدن ایران به آزادی شنیدن ترانه های ایشان را ترجیح میدهند باید با وجدان بیدار خویش نیز تسویه حساب کنند. این جنبش با چند کلمه باز نخواهد ایستاد و به حرکت خود ادامه خواهد داد تا پیروزی نهایی و آزادی ایران چه با گوگوش مهاجر روسی چه بی فایقه آتشین.پاینده باد ایران بزرگ
  17
  92
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Cocoo - ونکوور، کانادا

  این گوگوش و داریوش هم نمیدونن از دنیا چی‌ میخوان؟ زمون شاه که آقا خوبه آقا جونه آقای گل آقا جون میخوند داریوشم که بوی گندم مال من و زندانی یه شماره است و از این حرفا. حالام که حکومت چو س لامی نمیخوان. یکی‌ نیست بگه آخه دردتون چی‌ بود زمون شاه که این چرندیات رو خوندید مردم و بر ضد شاه برانگیختید آفتاب پرستانِ حزب باد؟
  18
  117
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  akaampetrosian - گوتنبرگ، سوئد

  ایشون غلط کردن با هفتصد جدش، کثافت هرزه، تا دیروز سنگ جمهوری چسلامی به سینه میزد، حالا که داره میبینه عرصه تنگ‌تر و تنگ‌تر میشه برگشته و غلط اضافی می‌کنه، کسی نیست شب بگه کثافت هرزه تمام اسم و رسمت مربوط به دوران پهلویست و از سر سایه‌ی زمان پهلوی یه گ... شدی، تو کی هستی و گی هستی که نظر میدی کثافت …..
  21
  108
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۰
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک

  اینو دیگه کجائ دلم بذارم, گوگوش جان برای پیشبرد سیاسی این مساله احتیاج به یک نفر هست که بتونه با مقامات رایزنی کنه اگه خودت میتونی بفرما جلو اگه نه چوب لای چرخ نزار
  19
  111
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  homopersia - ملبورن، استرالیا

  کاش نظرشون رو واظهتر می نوشتند!
  11
  64
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  fardin42 - لاستوناس، کوبا

  کفتار پیر و خرفت نظر تو هیچ مهم نیست فقط دنبال پول بودی و هستی حالا از هر راهی که تونستی چه در جوانی چه الان که کفتار شدی، اون داریوش تریاکی هم با تو فرقی نداره ولی الان یه کم دوزاریش داره میوفته.
  22
  94
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  خانم گوگوش معلوم است از چه حرف میزنید؟. مخالف اصلی و فرعی ندارد، کل ملت ایران به غیر از عده ایی خائن و یا مزدور همه مخالفند! ولی هرکدام از این مخالفان یک ساز جدا میزنند و هماهنگ نیستند! یک ارکستر اگر رهبر ویا نتی نداشته باشد که همه را هماهنگ کند، آنچه بنوازند چه خواهد بود؟ . انقلاب که فقط شعار دادن نیست، انقلاب کار تمام وقت یک گروه فعال سیاسی با تخصص ها و تجارب در زمینه های مختلف (دیپلماتیک، رسانه، روانشناسی ، نظامی و...) است که در نهایت یک نفر باید این گروه را تشکیل بدهد و راهبری کند وگرنه از صبح تا شب هم شما در خیابانهای لس آنجلس فریاد بزنید و شعار بدهید اتفاقی نمی افتد، نهایتا مردم آن منطقه شکایت میکنند و پلیس متفرقتان میکند!
  14
  73
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  مبشر جاروندی - گتنبرگ، سوئد

  اگرچه سواد سیاسی نداری ولی ای کاش سواد معمولی داشتی ، من سلطنت طلب نیستم بلکه از حامیان سخت زن زندگی آزادی ، لذا همیشه در خارج از کشور بوده‌اند کسانی که هویتشان تا دقیقه ۹۰ نیز معلوم نیست ، آقای محمود قربانی هر چه در مورد تو گفت کم گفت ، تو برو گمشو نکبت کی از تو نظر خواست
  13
  91
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  فرید1614 - بروکسل، بلژیک

  خانم گوگوش ما وکالت میدهیم تا شاهزاده به عنوان نماینده از طرف ما با جهان گفتگو کنند فهم این چیز سختی نیست
  16
  107
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  عشق ایران شهر - سمنان، ایران

  نه نیاز ندارن تا امثال شما به هدفتون که نابودی کامل ایران به دست جمهوری نکبت و نجس هست برسید، ارتجاع سرخ و سیاه هیچ فرقی با سال ۵۷ نکرده
  28
  82
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این خانم یک دوست پسر ترانه سرا بنام رها اعتمادی دارد که پدرش چپول و خودش بدون شناخت فرهنگی روی بافت ملت ایران در رویا بسر می برد . این ها فرق جامعه ی امریکا و ایده ال هایشان را با فرهنگ ملت ایران که شبیه پاکستان و افغانستان و عراق است تشخیص نمیدهند
  19
  80
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Munchen - مونیخ، آلمان

  همه حرفها درست، ولی اون قسمت اسرائیلش اوج توهم و تئوری های توطعه عوام پسند و موذیانه ای هست که تئوریسینهای رژیم اشاعه میدن و تو هم نا‌دانسته گرفتارش شدی.در تمام کامنت هایت این توهمات ضد غرب دیده میشه.با این افکار،فقط داری به حکومت سپاه و آخوند خدمت میکنی و تضمین میکنم جز ناله و نفرین و حسرت نتیجه ای حاصل نمیشه.
  8
  40
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Munchen - مونیخ، آلمان

  اول که اصلا مشخص نیست منظورش چیه،و دوم‌اینکه رضا پهلوی هرگز کمپین وکالت رو راه نیانداخت،یک حرکت خودجوشی بود توسط مردم و چند چهره رسانه مجازی شروع شد،اصلا رضا پهلوی هیچ تمایلی به پادشاهی و قدرت در دست گرفتن نداره،فقط در جواب سوالی گفت اگر بخواد با لابیهای مختلف وارد گفتگو بشه و برای تغییر این رژیم نقش نماینده مردم رو بعهده بگیره لازمه مردم این رو اعلام کنند تا چنین حقی داشته باشه.کدوم شخص دیگه ای داریم که چنین توانی داشته باشه، سکولار و معتقد به جدایی کامل دین از سیاست باشه،کمونیست و چپ گرا نباشه و معتقد به حفظ تمامیت ارزی ایران هم باشه؟ یک مورد هم نداریم.
  7
  31
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران
  غرب برای مردم من و مردم اوکراین در صد سال گذشته چکار کرده؟ غرب در سال گذشته برای مردم من و اوکراین که جلوی گلوله ایستادن چکار کرد؟ من صد سال دیگه عمر ندارم شما داری؟ اسرائیل بنا به قطعنامه‌های متعدد اکثریت آراء کشورها غیر از آمریکا و دوتا جزیره کارائیب رژیم آپارتاید کودک کش و نسل کشه. دلیل اهمیتش چیه؟ اعتراض به حقوق بشر یک اصل مهم و انسانیه و استثنا نداره و در رژیمهای آپارتاید ایران، اسرائیل ، ایرلند، آفریقای جنوبی باید به یک اندازه به اون توجه کرد. من نه ضد غربم چون زنم غربیه! دون از همه پس از جنگ اوکراین برای ۶ ماه میزبان یک مادر و دو کودک بودم که همه یهودی بودند و اتفاقا همکار یهودی هم دارم. برچسب زدن. فرمودید تئوری های توطعه عوام پسند! فرانسه در الجزیره در قرن ۲۰ ۳ میلیون انسان کشت الان وقتشه خلافش رو اثبات کنه وگرنه برای من فرانسوی از اوکراینی و سنگالی و یهودی و چینی و ایرانی و غیره عزیزتر نیست. آلمان و شولتز الان وظیفه دارن به اوکراین تانک بدن چطور تانک آلمانی برای لیبی و افغانستان عراق یک بشکن میشه برای اوکراین نه بعد یک اوکراینی اعتراض کنه اوکراینی دیگه میگه ضد غرب!
  3
  3
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  golden remix - استکهلم، سوئد
  به نظر میاد که میگه شاهزاده نباید منتظر وکالت مردم باشه و دست به کار بشه و فعال تر باشه.
  4
  7
  ‌سه شنبه ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  "اقاجون" چی اون وکیل نیست؟ میشه یک دم اقا جون و برای ملت بخونی
  1
  4
  ‌سه شنبه ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  چندین و چند ساله همه به این نکته رسیدن که اتحاد و هدایت لازمه!. در این موقع حساس که ج ا خودشو خیس کرده این حرفا بوی خودفروشی میده!. مطمین نیستم ولی امیدوارم گوگوش نباشه علی پروینِ هنرمندا
  1
  5
  ‌سه شنبه ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  بنظرم وقتی فردی از درک مطالب ساده سیاسی و اجتماعی عاجز است بهتر آنست که با گفتن مزخرفات و هجویات خود را انگشت نمای خلق نکند ! خانم گوگوش شما آوازت را بخوان و بگذار اهل فن در مورد سیاست اظهار نظر کنند .دفعه بعد هم که کنار شهبانو ایستادی سرت را پایین بینداز و کمی شرم کن.
  2
  4
  ‌چهارشنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.