مایا صباغ مهمان لبنانی دعوتی همسر رئیسی بدون حجاب در یک کافه عمومی در تهران: در ایران ممنوعیتی نیست

مایا صباغ (فعال رسانه‌ای لبنانی) که سابقه دفاع از تیم ملی ایران در ایام جام جهانی را نیز در کارنامه خود دارد ویدئویی بی‌حجاب از خود در کافه ای در تهران  منتشر کرده و گفته است که در ایران ما محدودیتی نداریم!سایت رویداد 24: اخیرا برگزاری کنگره زنان تاثیرگذار در تهران با حضور چهره‌هایی مانند: جمیله علم‌الهدی، انسیه خزعلی و مایا صباغ، خبرساز شده است.
ویدیوی دیگری از مایا صباغ در همان کافه به همراه دیگر مهماناناخیرا برگزاری کنگره زنان تاثیرگذار در تهران خبرساز شده است. یادداشت روزنامه «مردم‌سالاری»: «این کنگره با حضور جمیله علم‌الهدی همسر ابراهیم رئیسی و سخنرانی زینب نصرالله دختر حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان برگزار شد. اما از کل زنان عرصه سیاست یا همسران سیاستمدارانی که به این کنگره دعوت شده بودند تنها همسران رؤسای جمهور و نخست‌وزیر چهار کشور به این کنگره آمدند: ارمنستان، بورکینافاسو، قرقیزستان، صربستان! حتی همسر رییس جمهور کشور دوست و برادر سوریه هم حاضر نشد به این کنگره بیاید و فرستاده ویژه رئیس جمهور سوریه به ایران آمد. بانوی اول نیجریه هم خودش نیامد و یک نفر را به جای خود فرستاد! بقیه حاضران هم همسر رئیس‌جمهور اسبق گینه، همسر رئیس‌جمهور اسبق نیجر و بانوی اول سابق سریلانکا بودند و تمام! حتی یک شخصیت برجسته سیاسی یا همسر یک شخصیت برجسته سیاسی هم در بین میهمانان نبود!»
یکی دیگر از چهره‌هایی که در این نشست مورد توجه قرار گرفته، مایا صباغ (فعال رسانه‌ای لبنانی) است که سابقه دفاع از تیم ملی ایراندر ایام جام جهانی را در کارنامه خود دارد. مایا صباغ که برای این جلسه به تهران آمده بود، ویدئویی بی‌حجاب از خود منتشر کرده و گفته است که در ایران ما محدودیتی نداریم!

یکی از کاربران در رابطه با این ویدئوی صباغ نوشته است: ایشون مایا صباغ یکی از مهمانان نشست زنان تاثیرگذار جهان در تهران هستن که دارن میگن اینجا هیچ ممنوعیتی وجود نداره، برخی جماعت هم ریختن به کف زدن و تشویق! خب اگر این ایران مایه افتخارتونه که عالیه فقط دیگه اون «من که زنم تحریک میشم» و «وای به تابستون» گفتنتون چیه؟!

یکی از کاربران دیگر درباره صباغ با انتشار کلیتی از ویدئو‌ها و صفحه اینستاگرامی صباغ نوشته: خانم مایا صباغ که ظاهرا مهمان همایش زنان تاثیرگذار بوده؛ و دانشجوی دکتری جرم شناسی است؛ در اینستاگرام پست‌هایش حدود ۲۰۰-۳۰۰ لایک می‌گیرد و ویدیوهایش در یوتیوب به صورت میانگین ۱.۷ک بازدید دارد.
+7
رأی دهید
-234

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  romano - تهران، ایران

  این نشانه تغییر نیست و نشانه ترس رژیمه مردم هالو نیستن. اینها نه میخواهند و نه میتوانند و نه مردم اجازه میدهند که تغییر کنند (مردم از سیستم دینی گذشته‌اند نه در سطح استیت بلکه حتی در روابط تمدنی و اجتماعی مردم الان در مرحله انکار هستند). اتفاقا این حرکات آنها بسیار خوب است یک سیستم خودشان را از انسجام در میاورد و سر در گم میکند چون کم شدن داعشیگری یعنی ضعیفتر شدن اینها و قدرت مردم دوم مردم میدانند با اندکی فشار چیزهای بیشتری میگیرند (شک دارم جوانهای ۸۰ دخل اینها را میاورند سیستم حتی زبان دیالوگ با همپیمانان سنتی خود را هم از دست داده).
  1
  53
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  فاحشه های عرب اومدند برا ما نقش بازی کنند که اغا سر کیسه را شل کنه و براشون پول بفرسته. صیغه کدوم مسئول مفعول هست بد معلوم میشه
  1
  68
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۳:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  عجب تأثیر گذاریه این لبنانی !!؟ البته زن رئیسی هم بد جور تأثیرگذاره ، یکهفته اسهال استفراغ ، تا تأثیر منفی از بین بره !!
  1
  65
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۳:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  Azadi hame - تهران، ایران

  فک کردی ملت ایران و دنیا حرف ترا قبول میکنند۰۰ صیغه ای نصرالله ۰ حتما پیش دختر کتلت خوش رقصی میکنی برای دلار بیشتر
  1
  56
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۵:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این ها نمایش است. در موقع انتخابات هم بارها این نمایشات را ملت دیده اند
  1
  56
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۵:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  ebimicro - سینت نیکلاس، بلژیک

  این فاحشه فقط مونده بره رو برج میلاد کس بده فیلمش رو پخش کنه بگه ببینید اینجا تو ملأ عام کس دادن جرم نیست که بلکه یه چند دلار بیشتر بذارن ته جیبش و مواجب حسن خرس اله رو قطع نکنن.
  1
  65
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۶:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  piruzie nazdik - پاریس، فرانسه

  فقط میگم، خانم رییس و پرستوی اکله بین المللی دوار اسلامی. تحول اسلامی به همه مردم عزیز مبارک. کی میبریدش زندان ارشادش کنید؟
  1
  31
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  varied - ریزه، ترکیه

  یک پرستوی لبنانی برای ساختن فیلم های نمایشی فکر کنم این این پرستوی لبنانی قبلا پورن استار بوده حالا شده سفیر تروریستهای طویله رهبری
  1
  39
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Munchen - مونیخ، آلمان
  تبلیغات و پروپاگاندای رژیم آخوندی ضد ایرانی.اون هم‌به روش ابتدایی و مبتدی.
  0
  10
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.