نظر رضا پهلوی درمورد طرفداران فحاش پهلوی


رضا پهلوی: همانطور که همیشه گفته ام ، کسانی که با ادعای طرفداری، و یا همگامی با من، و بعضا با سوءاسفتاده از نام و تصویر من، دست به توهین، فحاشی، و ترور شخصیتی می زنند، هیچ نسبتی با منش و روش و باورهای من ندارند.
 
+183
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  محسن ۵۵ - گنت، بلژیک

  اگر یه ذره هم به بی لیاقتی تو شک داشتیم الان کاملا رفع شد. توی اوج مشکلات اپوزیسیون خارج از کشور که طرفداران ایشون به وجود آوردن،به جای دلداری از مردم،سعی در ایجاد ائتلاف،خودشون را وکیل مردم اعلام می کنند،تازه ایشون برگشتند به زمان کریم خان زند. جمهوری اسلامی چقدر خوش به حالش ه که دشمن ا.ح.م.ق.ی. مثل تو داره با این طرفدارهای بدتر از حزب الله ت. این هم از خوش شانسی ه ج.ا. که تو اپوزیسیون هستی. اما مردم به همراه آخوندها،سلطنت را هم خاک می کنند یه سنگ گنده هم میزارن روش.خمینی قبر اسلام را توی ایران کند و تو هم قبر سلطنت را.
  163
  22
  جمعه ۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ضدبشر - گراتس، اتریش

  شاه الهی های فحاش و محترم سایت چرا لایک نمیکنن ؟ چرا کامنت نمی گذارند؟
  126
  27
  جمعه ۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  سوسمار ولایت - دهلی، اتیوپی

  تو این وبسایت زیادن! تو خوب هم باشی اینها چون همون هایی هستن که باباشون عکس خمینی رو تو ماه میدید ژنتیکی این خلوص‌نیتشون را درن و کلا دگم و کله پوک اند. تو کمی خودت را نشون بده ما ببینیم برنامه ای داری ؟ ۴۲ سال هست نه فراخوانی داده و کلا هیچ . ببینیم تکونی میخوری . منتظریم.
  98
  28
  جمعه ۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Aztek - قم، ایران

  رضا پهلوی تا اینجا نشون داده گزینه مناسبی برای نمایندگی از طرف مردم ایرانه . مرگ بر خامنه ای بچه کش مفعول.
  35
  162
  شنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  پنجاه و هفتی - پلیموث، انگلستان

  برای بار دوم به شما وکالت میدهم شاهزاده
  22
  79
  شنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  محسن ۵۵ - گنت، بلژیک
  تا حالا فکر کردین چرا موضع منفی نسبت به پهلوی ۹۰٪ منفی میگیره و برعکس نوشته های مثبت کلی تایید میگیره؟. قبول کنین مردم اعتماد دارن به پهلویها حداقل برای دوران گذار؍ چون خودشونو ثابت کردن
  16
  73
  شنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  ضدبشر - گراتس، اتریش
  1:یک سوزن به خودت بزن یک جوالدوز به دیگران. یادت رفته خودت همین جا چقدر فحاشی می‌‌کردید. اسم پهلوی که می‌‌آامد ؟ همین الان چکار می‌‌کند. آائ ملت پهلوی دارد انقلاب را می‌‌دزد. پدرش اینجوری بود. مادرش اینجوری است. کجا انقلاب دزدیده می‌‌شود ؟ مصاحبه‌ها امام نکبت را از سال ۱۳۵۵ تا ۱۳۵۷ بخوانید. حقوق زنان چگونه است؟ در حد اسلام. حقوق مخالفین چگونه است؟ در حد اسلام. هر کسی‌ صداش در می‌‌آمد .مهم نیست .مهم مبارزه با امپریالیست است. این‌ها بعد درست می‌‌شود.همه هم با آن موافق بودید. خیابانی اولین کاندید مجلس خبرگان. ۱۳۵۸ رجوی کاندید ریاست جمهوری. چریک فداهی خطاب به خلخالی .تا می‌‌توانی از این حشره امپریالیست اعدام کنید. با حشره امپریالیست منظور خلبان‌ها پادگان نوژه بود. که خلخالی فله فله اعدام می‌‌کرد. حزب توده: کاندید ما با ریاست جمهوری حضرت آقا خامنه آای است. به خاطر سوابق درخشان ضد امپریالیست. مجاهدین. ما ترور برادر حضرت حجت اسلام هاشم رفسنجانی را به شدت محکوم می‌‌کنیم. حالا چرا اینقدر نق می‌‌زنید. رضا پهلوی دارد انقلاب را می‌‌دزد. خوب یک به یک دارند همان کاری را می‌‌کنند
  12
  34
  شنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  ضدبشر - گراتس، اتریش
  2:خوب یک به یک دارند همان کاری را می‌‌کنند که شما قبول داشتید. در عرض سه روز گذشته که بیشتر سلیطه بازی در آورد ؟ مصاحبه رضا پهلوی را در مورد مجاهدین دیدید؟ چه گفت. با متانت با پختی گفت قدم مجاهدین به یک اعتلاف بزرگ مبارک من خودم تردید دارم. بی‌ دلیل هم نگفت .چگونه می‌‌شود با کسی‌ همکاری کرد که هنوز حجاب اجباری است. به خاطر کسی‌ که ر ایران امروز در خیابان در زیر تانک توپ مسلسل حجاب را به آتش می‌‌کشد. ؟ جواب شما به این مصاحبه چه بود؟ از سه تفنگدار لندنی تا فرخ نگردار تا حوزه علمیه شعبه آلبانی. شدیدترین . کثیف‌ترین الودترین کلام که فحاشی قسمتی از سلطنت طلبان در مقابل شما مثل مادر ترزا است. مگر فحاشی فقط فحش خواهر مادر است.؟ یک سری به تویتر. اینستنگرام تیک تاک بزن. تا درک کنی‌ فحاشی یعنی‌ چه ؟ تز جدید شما چیست ؟ جریان این وکالت را آخوند‌ها راه انداخته تا افکار مردم منحرف شود. که پارلمان اروپا دارد سپاه را تحریم می‌‌کند و این پیروزی بزرگ مردم ایران به بیراهه کشیده شود. این موضع رسمی مجاهدین و ماهوهیست‌ها و جبهه ملی‌ است.
  12
  33
  شنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  3:مگر فحاشی فقط فحش خواهر مادر است.؟ یک سری به تویتر. اینستنگرام تیک تاک بزن. تا درک کنی‌ فحاشی یعنی‌ چه ؟ تز جدید شما چیست ؟ جریان این وکالت را آخوند‌ها راه انداخته تا افکار مردم منحرف شود. که پارلمان اروپا دارد سپاه را تحریم می‌‌کند و این پیروزی بزرگ مردم ایران به بیراهه کشیده شود. این موضع رسمی مجاهدین و ماهوهیست‌ها و جبهه ملی‌ است. زرشگ از کی‌ تا حالا نقشه امپریالسیت پیروزی برای خلق ایران است؟ دست به دامن امپریالیست آمریکا. آلمان. فرانسه و اسراهیل می‌‌شوید تا ثابت کنید. رضا پهلوی نوکر امپریالیست است ؟ والا نمی‌‌دانم اون طرفدار پهلوی که فحاشی می‌‌کند .من بیشتر ترجیع می‌‌دهم البته مخالفت به فحاشی به شیخ علی‌ ندارم. از کمبود فرهنگ است. اگر مخالفتی دارم با روشنفکر نما ۵۷ اتی است. فحش خواهر و مادر نمی‌‌دهد ولی به قول کار پوپر با کلام زهراگین خود یک ملت را به نابودی می‌‌کشند. کلام آخر از کی‌ تا حالا مخالف فحش هستی ؟ شعار ۵۷ اتی را تکرار کنم ؟ شاه خیانت می‌‌کند "جن.." زیارت می‌‌کند.
  12
  23
  شنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  ۴:یک بار تا به امروز پوزش خواسته ؟ این فحش نبود؟ اون موقع هورا می‌‌کشیدی امروز خوب نیست است ؟ تا به امروز هم سفت و سخت روی آن ایستاده. تکرار نمی‌‌کنند. ولی قبیح‌ترین جمله را در باره رضا پهلوی تکرار فقط زیر روغن ضد امپریالیست و روشنفکری پنهان می‌‌کنید من خودم موافق فحاشی نیستم و هرگز هم در تظاهرات تکرار نکردم گرچه بعضی‌‌ها عقیده یک نمونه تابو شکنی است. بخصوص زمانی که پای مقدسات به شیوه شیخ در وسط باشد. ولی مقاومت در مقابل کسانی خواهم کرد که سال ۵۷ شعار اینگونه و بیل دسته بیل. شیر سماور. ملکه جن. کلام رسمی مبارزه این‌ها بود. و امروز اموزگار اخلاق هستند. یک سری به سایت حوزه علمیه شعبه آلبانی زده ؟ اسپرم قزاق فحش نیست ؟ دلیل و برهان منطق افلاطون است؟.
  13
  24
  شنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  سوسمار ولایت - دهلی، اتیوپی
  شاید خودت نبودی ولی به یقین والدین که دنبال عکس امام در ماه می‌‌گشتند. جالب است فریاد کسانی‌ در آمده "نسل دوم ۵۷ اتی ها" این وکالت مثل دیدن عکس امام در ماه است. چرا اینجا می‌‌نویسی خوب از والدین خود پرسش کن.؟ دنیا عجیبی‌ است.
  14
  21
  شنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  گر به خود ایی - کلن، آلمان
  من خودم ۴۰ سال تا به امروز توی همین آلمان شاهدم کی یک سری ایرانیها با عقاید پوسیده مثلاً چپی، اونم نه چپ به معنی سوسیال دمکرات از نوع مرحوم دکتر شاهپور بختیار ،بلکه از نوع استالینی و مائوییستی مدل حزب توده ، با هر چه که معنای ایران و ایرانی داشت با عقده و فحاشی برخورد کردند و همچنان هم همینطور. حالا گیر دادن به اتحادی که بین مردم درون ایران و عاشقان ایران در خارج از وطن در حال شکل گرفتنه. خوش نامترین و شفافترین شخصیت ایرانی در حال حاضر رضا پهلوی هست، جلوی این اتحاد رو نمی‌تونید بگیرید، فقط اینبار ماهیت کثیف خودتون را برای عموم آشکار میکنید.
  11
  30
  شنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  محسن ۵۵ - گنت، بلژیک
  زر الکی نزن . خوب مخالف هستی باش. ولی خود را در زیر همبستگی این چیز‌ها پنهان نکن. از کی‌ تا حالا شما موافق همبستگی هستید ؟ با کجا این سخن مخالف هستی ؟ می‌‌گوید فحش خواهر و مادر ندهید . یا فقط چون این گفته بد است و مخالفت با همبستگی ؟ ورد زبان شما همین امروز اسپرم قزاق نیست؟ شیر سماور .دسته بیل. بیل. ملکه ج. در سال ۵۷ فحش نبود؟ چقدر از کسانی‌ متنفر هستم که یک عقیده دارند و کوشش در زیر کلمات مخفی‌ و دو دوزه دو پهلو پنهان کنند. بابا ۳ سال است اینجا هستی. می‌‌دانیم چه عقیده داری .خر قبرسی پیدا نکرده.
  16
  5
  شنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  اقای رضا پهلوی شایسته رهبری اینده ایران است . باید به او اختیار رهبر بودن داده شود تا با تجربه های که در این 43 سال از کشورهای غربی و اروپای گرفته است ایرانی اباد و ازاد را پایه گذاری کند و مردم ایران بعداز سالهای طولانی با کمال اسایش کنار هم سرنوشت زندگی خودرا در دست گیرند.
  11
  23
  شنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  sahandoglu - لندن، انگلستان
  طرفداران سلطنت و این مرد خیلی بی ادب و بی سواد هستند که از هر توهین و اتهامی دریغ نمی کنند. همه در خارج از کشور نشسته اند و پشت کامپیوتر به همه توهین و تهدید می کنند و برای خود کارزار های آشغال می گذارند و به یک سری احمق و دزد وکالت می دهند اما هیچ کدام کو. آن را ندارند بروند داخل ایران و مبارزه کنند. احمق ترین و ترو ترین و بی شعور ترین افراد جامعه ایران همین سلطنت طلبان و طرفدانشان است و فکر می کنند فردای جمهوری اسلامی ب سر قدرت نشانده خواهند شد و با این بی شعوری کشور و مردم را نجات خواهند داد.
  24
  15
  شنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  مهدی52 - روتردام، هلند
  از اونجائی که چپهای بی وطن چریکهای فدائی خلق و مجاهد خلق و توده ای ها و نهضت آزادی ها و جبهه ملی هائی خارج نشین و حزب معتلفه تروریست که بعد از به گند کشیدن مملکت هنوز دوقورت و نیمشان هم دراز است ،باید در مواقعی همچون خودشان جوابشان را داد که به محض شنیدن لحن خودشان از طرف مقابل عربده کشان از طرف مقابل شکایت میکنند،
  17
  6
  شنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Chokam - ری، ایران
  همیشه همینطور بوده، هر حکومتی سرکار بوده یه نوخاله به اسم اون حاکم گند زده و همه کاسه کوزه ها رو سر اون حکومت خراب کرده
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.