فایل صوتی لو رفته مهدی تاج در مشهد


سفر تاج به مشهد و حضورش در مجمع سالیانه هیئت فوتبال خراسان رضوی حاشیه‌های زیادی ایجاد کرد؛ از حضورنداشتن مدیرکل ورزش و جوانان در این مجمع که منجر به راه‌ندادن اصولی به ساختمان این اداره به‌همراه تاج شد، تا موضوع برکناری اصولی از سخنگویی فدراسیون فوتبال و حتی برکناری از سمتش در هیئت فوتبال
همه این مسائل باعث شد تاج و دوستانش تصمیم بگیرند عصر دیروز نشست خبری را در مشهد برگزار کنند، اما وقتی با حضور خبرنگاران مشهدی روبه‌رو شدند تصمیم گرفتند خبرنگاران را بیرون کنند و فقط با یک رسانه گفت‌وگو کنند!

این در شرایطی بود که فایل لورفته از اتاق محل مصاحبه نشان از دیکته‌کردن سؤالات به خبرنگار از سوی تاج، اصولی و دیگر دوستانشان دارد و البته تلاشی است برای سرپوش‌گذاشتن و تکذیب موضوعاتی که به واقعیت خیلی نزدیک است.
 
+120
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  Lincoln - کورنوال، انگلستان

  کشور شده لات خونه،اون از علی پروین و امیر قلعه نویی اینم از تاج رییس لمپن ها. از یه طرف کمدیه و از طرفی غم انگیز.رفتاراش و چهرش شبیه شخصیت های فیلم The Godfather میمونه.
  1
  32
  جمعه ۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  این پفیوزهای بی ناموس حیا رو خوردن و آبرو رو ...دن ! بی شک در تمام ارکان حکومت از این سناریوهای مافیایی و حر. زادگی فَتو فراوون وجود داره !! لعنت بذات پلید و نانجیب و متعفنتون .
  3
  31
  جمعه ۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۰۳:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.