مهمان شبکه افق: کیفی به نام «کیل اینترنت» به معنی کشتن اینترنت در اختیار رییس‌جمهوری امریکاست


کارشناس صداوسیما در شبکه افق با اشاره به انتقادها علیه کنترل و فیلترینگ اینترنت در ایران گفت کیفی به نام "کیل اینترنت" به معنی کشتن اینترنت در اختیار رییس جمهوری امریکاست که در مواقع حملات تروریستی کل اینترنت جهانی را قطع کند.
 
+2
رأی دهید
-36

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  علاوه بر این دو تا کیف یک کیف دیگه هم در جیب پشتش هست که داخلش کارت و پول نقد حمل میکنه و اسمش wallet هست و هر وقت به توالت میره به یاد رهبر جمهوری اسلامی و همین الاغهایی که در صدا و سیما براش تبلیغ میکنند از خجالتشون در میاد!
  1
  24
  دوشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  100Haloo - تهران، ایران
  واقعا خاک بر سر خمینی و شما بی سوادها که اصلا سواد و شعور کافی ندارید، اون کیف باای این منظوری مه گفتی نیست احمق، و چون سوادت کلا هیچوقت پا نمیده و شعور فهمیدن یک شری چیزها رو نداری، به همین اکتفا میکنم که به تو احمق چیزی یاد ندهیم بسی جای نعمت هست.
  2
  12
  دوشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۰۴:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  kwrdob - کرمانشاه، ایران
  خود حکومت تا الآن اینترنت را فقط برای فقیر بیچاره ها قطع کرده چون ثروتمندان که به آسانی با سرعت خوب فیلم دانلود می کنند ، بعدش چند وقت پیش یکی از طرفدارن پادشاهی به کامنتم پاسخ داده بود و گفته بود این اینترنت رایگان را برای شما گذاشتیم براندازی کنید نه فیلم پورن دانلود کنید ( یعنی من گفته بودم نوی یک اپلیکیشن همسریابی سادومازوخیستی ، یک دختر آمریکایی از سلایق و قیافه ی بنده خوشش آمده بود و می گفت باهاش ازدواج کنم ) طرف فکر می کرد سایت پورونو هست که گفتم آن قضیه مربوط به پارسال بوده و آن سایت فیلتر نبود و اصلا حتی عکس لختی هم در آن سایت ممنوع بوده . بعد با این اینترنت نمی شود دانلود کرد و سی چهل دقیقه طول می کشد وصل بشوید یعنی طرف می گفت ساکن آمریکا ست . و خدا کند این قطعی اینترنت سر خودشان بیاید تا بفهمند که من چه می گویم یعنی از این ناراحت شدم که فکر می کنند الآن ما از این اینترنت های رایگان لذت می بریم درحالی که فقط می خواهیم بدانیم چه موقع رژیم ساقط می شود البته با حمله به خاطر مسائل هسته ای چون اعتراضات خوابیده است ___
  2
  4
  دوشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  mayhem - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  من بعید می‌دونم هیچ ساقی موتوری این اوسکولو گردن بگیره
  0
  1
  دوشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  2023Azadi - لینز، اتریش
  هرچى معتاد و الدنگ از حوزه ها میارند تو صداوسیما😅😂😂
  0
  0
  دوشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.