فایل صوتی از حسین انصاری‌راد که در آن به ایران، زندانیان سیاسی به اعدامیان، «سلام» می‌دهد

فایل صوتی از حسین انصاری‌راد به دست بی‌بی‌سی رسیده که گفته شده مربوط هنگام تدفین همسرش ضبط شده و در آن به ایران، زندانیان سیاسی به اعدامیان، مظلومین تحت ستم و جوانانی که فریادشان بلند است «سلام» می‌دهد.
آقای انصاری‌راد، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی و سیاستمدار اصلاح‌طلب، در این فایل صوتی دعا می‌کند که «خداوند همه بدی‌ها را از این مملکت رفع کند. آرمان‌ها و آرزوهای بلندی که ملت دارند و برای آن زندان رفتند، شلاق خوردند، اعدام شدند، فریاد کشیدند، اشک ریختند، تیم شدند، اسیر شدند، بیوه شدند....» را محقق کند.
اوایل دی‌ماه هم حسین انصاری‌راد،‌ نماینده سه دوره مجلس و سیاستمدار اصلاح‌طلب، در نامه‌ای به آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه «انفجار عظیمی رخ خواهد داد»، نوشت که «جمهوری اسلامی در تمام بخش‌های حیات اقتصادی و اجتماعی و سیاسی و فرهنگی و سلوک فردی شکست خورده است» و از او خواست که به سیاست سرکوب پایان دهد، خواسته‌های معترضان را بشنود و تن به اصلاحات بدهد
+60
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  خدایا تو را شکر می کنیم که در این دنیای بزرگ فقط خامنه ای, نقدی, سلامی, طائب وشریعتی نداریم و هنوز وجدانهای بیداری وجود دارن که برای انسانیت به هر اسمی ارزش قائلند.
  2
  32
  یکشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.