کیهان: افتادن هر روسری به معنای افتادن علم یک سرباز است

 روزنامه کیهان نوشت: در این تقابل و به تعبیری تهاجم و جنگ فرهنگی که افتادن هر روسری و حجاب از سر دختران و بانوان ایرانی به عنوان افتادن عَلَم و پرچم یک سرباز و میدان‌دار تلقی می‌شود.

روزنامه کیهان مدعی شده انقلاب اسلامی، نجات‌بخش زنان بوده و بر این اساس تذکر داده افتادن هر روسری به معنای افتادن علم و پرچم یک سرباز است.

به گزارش کیهان، بدون اغراق می‌توان گفت که بعد از نجات زنان با تابیدن خورشید اسلام در حجاز و رهایی زنان و دختران از دوران سیاه مشرکین، پیروزی انقلاب اسلامی یک بار دیگر نجات‌بخش زنان شد. به واقع انقلاب اسلامی بر خلاف غرب که چندین دهه است زن را در مسیر سراشیبی سقوط جایگاه و ارزش قرار داده و با نگاه پست ناشی از شهوت و ثروت، به جای ارتقای مقام زن آن را به کالایی مصرفی و درجه ۲ تبدیل کرده است، زن آسیب‌دیده از سرایت ویروس زندگی غربی را با نسخه‌ای شفابخش از کتاب درمانگر قرآن و دین نجات‌بخش اسلام به جایگاهی قریب به جایگاه ارزشمند و رفیع خود رسانده است.

نویسنده کیهان سپس متذکر شده است: در این تقابل و به تعبیری تهاجم و جنگ فرهنگی که افتادن هر روسری و حجاب از سر دختران و بانوان ایرانی به عنوان افتادن عَلَم و پرچم یک سرباز و میدان‌دار تلقی می‌شود، انتظار از دختران و بانوان این سرزمین آگاه بودن به فلسفه این تقابل و تفکر درخصوص نیت پلید جبهه دشمن است.
+3
رأی دهید
-81

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  مُرده شور خودتونو با اون عَلَمتون ببره که سایه ش به هر جا که افتاده بجز بدبختی، دزدی، اختلاس و جنگ و خونریزی هیچ حاصل دیگری نداشته!
  2
  43
  ‌سه شنبه ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Munchen - مونیخ، آلمان
  این حجاب کریه و سیاه مختص مذهب ساختگی شیعه هست.در یک برهه زمانی این مذهب ساختگی ناخواسته به کمک ایران اومد تا جلوی تسخیر ایران زمین توسط اسلام اورجینال سنی و نابودی کامل فرهنگ و هویت ایران (مشابه بلایی که سر نقاطی مانند مصر و لبنان آمد) گرفته بشه.به عبارتی شیعه اصلا اسلام نیست،برای همین امثال داعش و طالبان که پیرو اسلام اصیل هستند اینقدر از شیعه نفرت دارند.اما امروز دیگه تاریخ مصرف این مذهب ساختگی هم تمام شده.خطر نفوذ اسلام واقعی و سنی به ایران قرنهاست از بین رفته و این گرایش خرافی و باورهای دروغین و احساس برانگیزش مثل محرم و عاشورا و مهدی بعلت احساساتی بودن ایرانیان فقط ابزاری قوی دست آخوندهای کلاش و سپاهیان رژیم ضد بشری جمهوری اسلامی برای سرکوب و حکمرانی بر این سرزمین شده.طبیعی هست اینقدر نگرانی از بی حجابی و بدحجابی مردم دارند جون بر خلاف کشورهای سنی که حجاب اختیاری است،حجاب ستون حکومت شیعه هست.
  4
  20
  ‌سه شنبه ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  افتادن هر روسری ، سرنگونی رژیم رو یک روز جلوتر میندازه و اگر روزی هشتاد در صد ، روسری و چادرها از سرها بیوفته ، اونروز ، روز پایان رژیم ستمگر و جنایتکار و فاسد جمهوری ترمالی و اعدام رهبر و مسئولان این استبداد مذهبیست !
  3
  27
  ‌سه شنبه ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران
  آره جون عمت تمام تاریخ کهن ایران رو هم حتما تو و قوم و خویشت سربازش بودید اسلحتونم حقه وافور. یک تنگه هرمز رو قرار بود ببندید که همون هم ازتون بر نیومد. حـ... یک جوری میگه انگار قبل از اینکه اینا بیان مردم وسط کویر لوت مشغول لواط بودن و یک برگ جلو و پشت شون اینا اومدن مردم رو متمدن کردن. همین فرمون خریت رو برید جلو قبلا درست نبود الان درسته برو. بخدا الان دارید بزرگترین خدمت رو به تاریخ ۷ هزار ساله سرزمین کهن میکنید. این یک انقلاب نیست تغییر تمدنیست که مطمئنم از ایران تمان کشورهای مسلمان را تکان خواهد داد. وقتی پاکتون کنیم مملکت ما پر توریست میشه با ۱۰ میلیارد سرمایه میشه ایران رو هاب نرم افزار دنیا کرد و کلی شرکت استارتاپ بیان ایران زیباترین جاهارو هم داریم ماشالا مردم ایرانم که خدای لایف استایل و خوش پوشی و تار و تنبک.
  41
  22
  ‌سه شنبه ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  2023Azadi - لینز، اتریش
  معتاد عنى و والدوزنا بازم شروع کرد به .... خورى🤦🏻‍♂️. یکى بگیره اینو خفه کنه !!
  3
  14
  ‌سه شنبه ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  زنبور - کپنهاک، دانمارک

  بهتره کیهان موضوع میکیدن زبان فا طمه بوسیله محمد و بره برسی بکنه که باعث ناراحتی عایشه هم میشده
  2
  26
  ‌سه شنبه ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۰
  chris.it.dude - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  الان احتیاج به یک رضا شاه هست که این حجاب متعفن نفرت انگیز و اخوندهای عرب زاده متجاوز رو از سرزمین اهورایی ایران پاک کنه. این مایه ننگ بشریت باید از این مملکت بره بیرون.
  3
  26
  ‌سه شنبه ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan1326 - تهران، ایران
  هر یک روسری که بیافته ، تیری است بر قلب جمهوری نکبت اسلامی.
  13
  13
  ‌سه شنبه ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا
  کاشکی بعد از ور افتادن این رژیم این حسین بازجو رو میدادن دست من تا ببرم واسش قاقا لی لی بخرم! کاری میکردم که شخصاً سیفون بکشه به اسلام و پیغمبر و ١٢ عمام و شاش قاسم و ابلفض و ...!
  0
  3
  ‌سه شنبه ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.