سردار نقدی: بعد از سال ۸۸، فردی که مرام و مشی‌اش این نبود که فرمایشات رهبری را اجرا کند، رئیس‌جمهور شد

سردار نقدیایلنا: معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: در انتخابات‌های بعدی کسی که مرام و مشی‌اش این نبود که فرمایشات رهبری را اجرا کند با اختلاف کمی رئیس‌جمهور شد، اما از صندوق‌ها صیانت شد و ما هشت سال او را تحمل کردیم.

 ایلنا: معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: تمام رؤسای جمهور و نخست وزیران کشورهای متخاصم گفتند در ایران این دختر را کشتند. اولا که این خانم فوت کرد حدود ۵۰ تا خانم دیگر در آن سالن حضور داشتند و دیدند خانم فوت کرد. بعد موقع انتقال به بیمارستان، ده‌ها پزشک و دکتر و پرستار دیدند که ضربه‌ای اصابت نکرده است. بعد پدرش آمد جلوی دوربین و گفت هیچ اثری از برخورد و ضرب و شتم نیست بعدها پزشکی قانونی با آزمایش‌های مختلف بررسی کرد و مشخص شد بر اثر ضربه نبوده است.

مراسم بزرگداشت سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس صبح امروز توسط ستاد اصناف بازاریان تهران بزرگ در مسجد امام خمینی تهران برگزار شد.

سردار نقدی در این برنامه گفت: یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران او و شهدای اصناف و بازار را گرامی‌ می‌داریم. همه دیدیم در شاهچراغ چه گذشت. دیدید فرد تروریست‌ بدون داشتن ذره‌ای از انسانیت وارد محیط عبادت می‌شود و پیرمردی که به دنبال عبادت است و کودکی که در آغوش مادر بوده شهید می‌شوند. آن مادر و کودک چه گناهی کردند که باید کشته شوند؟ آنان به دنبال عبادت بودند، نه جنگ.

وی افزود: می‌بینید که آمریکا چه پول خرج کرد تا نیروهایی را پرورش دهد تا جنگ مذهبی در منطقه به راه بیاندازد و اگر مجاهدت و شجاعت حاج قاسم نبود، این جنگ دامن کل منطقه را می‌گرفت.

نقدی گفت: آمریکایی که دیدند خودشان شکست خوردند گشتند کلی آدم سرخورده پیدا کردند تا جنگ راه بیاندازند اما با حضور مجاهدانه سردار سلیمانی و یارانش این توطئه‌ها و جنگ‌ها خوابید. داعشی ها که اسیرشان را در قفس زنده زنده می‌سوزاندند و از آن لذت می‌بردند و فیلمش را هم پخش می‌کردند. آنها کسانی بودند که سر کودکان را بریده و با گوشت بدنشان کباب درست می‌کردند.

وی تصریح کرد: این مدافعان حرم و شهید سلیمانی بودند که مقابل آنها ایستادند و آنها را شکست دادند. داعشی ها حدود ۹۰ درصد خاک سوریه را گرفته بودند و دمشق را در محاصره قرار داده بودند و رعب و وحشت فراوانی را در مقابل دیگران ایجاد کرده بودند. اما فداکاری شهید سلیمانی و مدافعان حرم آنها را از میان برداشت.

معاون هماهنگ کننده سپاه افزود: همان زمان رسانه‌های دشمن تبلیغ کردند چرا نیروهای نظامی ایرانی با وجود مشکلات اقتصادی و اجتماعی که مردم دارند، به سوریه و عراق می‌روند، تبلیغات منفی در ایران به راه انداختند گفتند چرا اقتصاد مردم باید فدای سیاست شود؟ چرا باید در کشورهای دیگر هزینه کنیم؟ واقعیت آن است کار رسانه‌های دشمن وارونه کردن واقعیت‌هاست. دشمنان می‌گویند او رهبر تروریست‌ها بود. در حالی که او فرمانده ریشه‌کن کردن تروریست‌ها بود و این دو با یکدیگر خیلی فرق دارد. غربی‌ها این تصویر دروغین و مجازی را می‌سازند و منتشر می‌کنند. امروز در هر صحنه‌ای که نگاه کنید غیرواقعی سازی آنها را می‌بینید.

وی در ادامه گفت: جمهوری اسالامی مهد مردم سالاری است مردم رژیم طاغوت را کنار گذاشتند و انقلاب آمد به رای مردم ارزش گذاشت. قانون اساسی، رئیس جمهور، دولت، شورای شهر و رهبری با رای مردم انتخاب می‌شوند و انتخابات در کشور ما یک ساعت زودتر یا دیرتر از موعد برگزار نشده است. در حالی که در رژیم سابق جباری به حکومت رسید و بعد فرزندش جانشین او می‌شد و رای مردم تاثیری نداشت.

نقدی گفت: در سال ۸۸ افرادی آمدند و گفتند باید انتخابات باطل شود که آن‌ها آدم‌هایی شناخته شده از جنس انقلاب بودند که به آنان رای داده بودند اما رهبری پشت سر رای مردم ایستاد و فرمود نه رای مردم همان است و اگر اعتراضی است در کمیسیون‌ها بررسی شود و اینگونه رای مردم صیانت شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه افزود: در انتخابات‌های بعدی کسی که مرام و مشی‌اش این نبود که فرمایشات رهبری را اجرا کند با اختلاف کمی رئیس‌جمهور شد اما از صندوق‌ها صیانت شد و ما هشت سال او را تحمل کردیم.

نقدی تصریح کرد: حالا به این نظام می‌گویند دیکتاتور. جمهوری اسلامی با تمام شئون مردم خود اداره می‌شود اما می‌گویند دیکتاتور. به نظامی که به این شکل تحمل دارد و برای منتقدان خود فضا فراهم می‌کند تا حرف‌های خود را بزنند می‌گویند دیکتاتور.

وی گفت: در ماجرای اخیر، خانمی توسط گشت ارشاد بازداشت شد بعد به محل گشت ارشاد رفت، فیلم‌های آن وجود دارد افتاد و فوت کرد؛ تمام رؤسای جمهور و نخست وزیران کشورهای متخاصم گفتند در ایران این دختر را کشتند. اولا که این خانم فوت کرد حدود ۵۰ تا خانم دیگر در آن سالن حضور داشتند و دیدند خانم فوت کرد. بعد موقع انتقال به بیمارستان، ده‌ها پزشک و دکتر و پرستار دیدند که ضربه‌ای اصابت نکرده است. بعد پدرش آمد جلوی دوربین و گفت هیچ اثری از برخورد و ضرب و شتم نیست بعدها پزشکی قانونی با آزمایش‌های مختلف بررسی کرد و مشخص شد بر اثر ضربه نبوده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه افزود: بعدها در گزارش‌ها مشخص شد که ایشان دارای بیماری زمینه‌ای بودند عمل جراحی داشتند و قبلا هم به زمین افتاده است اما گفتند نظام دروغ می‌گوید.

نقدی تصریح کرد: این نظام مراقب مخالف خود هم است و وقتی یک نفر فوت کرد از او پاسداری می‌کند. اما تو که هستی که گردن جورج فلوید را می‌شکنی؟ آن‌ها میلیونی آدم می‌کشند بعد یک نفر از ما که فوت کرد گفتند شما کشتید و به ما می‌گویند دیکتاتور. فجایع هیروشیما، عراق، گوانتانامو را ببینید این‌ها از فجایع آمریکاست. همه در سالن ارشاد دیدند که آن خانم افتاد و فوت کرد دوربین وجود دارد اما بعد به ما می‌گویند حقوق بشر را له کردید.

وی گفت: واقعیت این است که جمهوری اسلامی صد در صد رو به پیشرفت است و ما در عرصه نظامی از رده پنجاه و سوم به رده پانزدهم رسیدیم. آنقدر توانایی و توانمندی داریم که به قدرت‌های بزرگ دنیا اسلحه صادر می‌کنیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه افزود: آمریکا در منطقه رو به افول است و تمام نظرها و ذهنیت‌هایی که داشته با شکست مواجه شده است. آمریکا می‌گوید حزب الله لبنان نباید باشد اما هست. ۴۳ سال است که می‌گوید جمهوری اسلامی می‌رود، اما هست. می‌گوید حماس نباید باشد، اما هست. این یعنی آمریکا در منطقه قدرت خود را از دست داده است. عین الاسد را زدیم اما نتوانست هیچ غلطی بکند دیدید از افغانستان به چه شکلی فرار کرد؟

سردار نقدی گفت: آمریکا دائما از نظر سیاسی و نظامی و اقتصادی رو به افول است آن‌ها روز به روز در حال سقوط هستند اما ایران در حال صعود و پیشرفت است.

وی افزود: در این ماجرا حملات و جنگ روانی دشمن در بالاترین سطح بود اما شکست خورد. در مبارزه با رژیم طاغوت بازاریان هفده ماه اعتصاب کردند و بازار را بستند اما مغازه‌ای را آتش نزدند آن زمان اعتصاب‌ها برای عشق به دین و اسلام بود و برای مبارزه با رژیم طاغوت بود و حالا این برنامه‌های اعتصاب چند روزه و آتش زدن آنان هم شکست خورد. باید به بازاریان آفرین و مرحبا گفت که با وجود تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی به توطئه‌های دشمن نه گفتند و با آنان همراهی نکردند.
+6
رأی دهید
-205

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  بشکه تاپاله و بی عقل ، باید ر.. به سرتا پای خودت و اون شخص که شد رئیس جمهور و البته تو دهن رهبر بی شرف و بی ناموست که جز مصیبت و فلاکت برای این مردم و مملکت ثمری نداشتید !
  2
  37
  یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران

  دمتون گرم بخدا همین فرمون رو برید جلو من دیگه از دستتون عصبانی هم نیستم حتی دیگه از شنیدن خبرهای بد از رژیم ناراحت نمیشم. چرا؟ چون هموطن این کثافتکاری‌ها سالهای قبل در ابعاد بیشتر بود فقط فرقش این است که آنزمان اینهمه دوربین و رسانه نبود و جامعه هم آمادگی نداشت ۴ میلیون میرفتن خیابون شعار یا حسین میر حسین میدادن بعد هم رژیم یک قفل زد رو میرحسین گفت برید خونه همه مردم رفتن. اما الان این تو بمیری از اون تو بمیری‌ها نیست! اتفاقا افراط اینها نه تنها مردم رو جری تر میکنه بلکه ریزش وسیع هم در نیروهاشون داره و از طرف دیگه مردم به یکسره کردن کار فکر میکنند (کودکانست فکر کنید این انقلاب برای روسری یا معیشته شعارها رو مرور کنید). اتفاقا خوشحالم تنها راه حلشون همین افراطه چون این تا آخرین ایرانی ته روستا رو هم به یک نتیجه جمعی میرسونه. انقلاب اول از فکر انسان شروع میشه بعد جنبه فیزیکی و اجتماعی پیدا میکنه. هفته گذشته یکی از نیروهای بسیجی رو شهید کردند چون از درگیری تمرد و ضدشون داشت عمل میکرد. این یعنی تفکر ما در عمیقترین جای ایدولوژی اینها نفوذ و غلبه کرده و اینها هم خدارو شکر احمق و افراطی.
  1
  24
  دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  100Haloo - تهران، ایران

  نمیدونم چرا این چاه های مستراح دارن چپ و راست درهاشون باز میشه، اینهم از چاه مستراح نقدی
  2
  29
  دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  منصور موسوی میر پنج - منچستر، انگلستان

  لال بمیری سربار
  2
  26
  دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  ako kermanshah - میدلزبرو، انگلستان

  چقدر این شخص دروغگو و بی ارزش ، یک انسان پست به تمام معنی.
  2
  28
  دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۰۴:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا

  هم‌رزمان عاشقان ایران بزرگ درود بر شما، خواهشمندم از اهمیت دادن نقد و بررسی و نوشتن دیدگاه‌ها در مورد اینگونه لاطاعلات جدا خودداری کنیم چون ارزش نقد و بررسی ندارند، تمرکز ما باید بیشتر بر محور راهکارهای عملی برای تضعیف و سقوط نظام دیکتاتوری و خونخوار حاکم باشد و اطلاع رسانی، دیشب بندر پهلوی تماما در آتش و دود احاطه شده بود و مردم شریف و داغدیده این شهر کلیدی ایران تا صبح خیابان‌ها را ترک نکردند. اخبار مهم. ا اینگونه به اطلاع یکدیگر برسانیم. پاینده باد ایران بزرگ 🌹....
  2
  25
  دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۰۴:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  حسنلو - باکو، آذربایجان

  نونه کامل وبارز ودقیق یک شیعه اثنی عشری علوی حسینی جعفری مهدوی همین شاسکوله:بی مغز بی وجود دروغ گو رذل پاچه خوار و متملق پوچ گرا و بی وطن و بی ریشه و کلا همه خصایل پست و دون چیه این تشیع لامصب :)))))))))))
  1
  24
  دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  شیر مرد کازرون - لندن، انگلستان
  بنده خدا فریدون فرخزاد گفته بود به عمله، چوپان، کیسه کش حمام احترام بزارید چون بزودی همه رهبر و رییس جمهور و مسعول بلند پایه ایران می شوند.
  0
  11
  دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.