ترفند تازه جمهوری اسلامی؛ اعتراف اجباری پس از آزادی!

ایران اینترنشنال: رسانه‌های حکومتی ویدئویی از دنا شیبانی، مربی اسنوبرد منتشر کرده اند که او را با لباس معمولی، بدون حجاب نشان می‌دهد و درحال تکرار اعترافاتی است که در دوره بازداشت منتشر شده بود.

شیبانی حدود دو هفته پیش و با وثیقه ۴ میلیارد تومانی به صورت موقت آزاد شد.

شیبانی درحالی این اعترافات و سناریوی تکراری بمب‌گذاری را ظاهرا در دوران آزادی به زبان می‌آورد که در جایی از همین ویدئو در یک جمله قابل تامل می‌گوید: «اگر هنوز اون بیرونید و اعتراض دارید…» جمله ای که بسیاری معتقدند حکایت از فشار و تهدید نهادهای امنیتی بر او برای تکرار اعترافاتش حتی پس از آزادی موقت دارد.

خبرگزاری تسنیم وابسته به سپاه چندی پیش اعترافات اجباری دنا شیبانی، محمد خیوه، اشراق نجف آبادی، امیرارسلان مهدوی و حسام موسوی را منتشر و اتهام عملیات بمب‌گذاری را به آنها نسبت داده بود.
+87
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  romano - تهران، ایران

  ورشکسته و بدبخت. مثل قیصر مرحوم بهمن مفید و اسطوره بهروز وثوق که میگه یک سر و کت میزونه گفتم هتته یکی زد قایم تر در گوشمون شما به همه بگو زده میدونی خوبیت نداره. داستان ج ا همین دیالوگ مانداگاره. یعنی رژیمی که ادعای رهبری جهان اسلام داره یک دختر ۵۲ کیلویی بدبخت رو میبره با دوربین فیلم میگیره بگه قویه شما هم باور کنید میدونید خوبیت نداره. ما پیروزیم.
  5
  61
  شنبه ۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  این اعترافهای اجباری و دروغین برای 80 میلیون ایرانی که از حکومت متنفرن هیچ کارکردی نداره. تمام فکر و ذکر حکومت اینه که حدود 3 میلیونی که براش مونده زیر پای حکومت رو خالی نکنن. بسیجی ها, سپاهی ها. لباس شخصی ها و عده دیگه ای که تنها به دلیل منافع و چپاول کشور هنوز به حکومت وفادارند.
  3
  51
  شنبه ۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  نظام پست اخوندی برای ترساندن و فراری دادن مخالفانشان بعداز ازاد شدن به خارج از کشور اعترافات اجباری میگیرند . انهای که به زور مجبورشان به اعترافات اجباری میکنن وقتیکه ازاد میشوند یا حتی هنوز در زندان هستند ان اعتراف اجباری را علنی کنن و برای رسانه های خبری اعترافاتشان را بفرستند تا پخش کنن و انگاه انان که اعتراف اجباری از زندانیان میگیرند رسوا رسوا خواهند شد و دیگر هیچ کس از اعتراف اجباری دادن نخواهد ترسید و خود نظام هم دیگر از این روش اعترافات اجباری استفاده نخواهد کرد.
  2
  29
  شنبه ۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Aztek - قم، ایران

  میگن خود خامنه ای تو بیت رهبری راه میره با خودش میخونه " نه اینوری به اونوری . میرم به بیت رهبری"
  3
  35
  شنبه ۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.