واکنش مجتمع «مهروماه» قم پس از رفع پلمب: «با حفظ حجاب به ماندگاری ما کمک می‌کنی!» 

 پملب مراکز تجاری و مغازه‌ها به دلیل آنچه «بی‌حجابی» نامیده می‌شود، در هفته‌های اخیر افزایش یافته است.صدای آمریکا: مجتمع خدماتی بین‌راهی «مهروماه» قم پس از «رفع پلمب» در پی آنچه مخالفت با حجاب اجباری اعلام شده بود، با نصب بنری، واکنش نشان داد.

کاربران اجتماعی عکسی را منتشر کردند که از بنری است که مقابل ورودی این مجتمع خدماتی گردشگری که در جاده تهران - قم قرار دارد، نصب شده و روی آن نوشته شده: «ازت ممنونم! که با حفظ حجاب به ماندگاری ما کمک می‌کنی»
نصب بنری در مقابل ورودی مجتمع «مهروماه» پس از رفع پلمبخبرگزاری دولتی «ایرنا» پیشتر دلیل بسته شدن این مرکز خدماتی که گفته می‌شود مجموعا ۷۰۰ نیروی شاغل دارد را «وجود ناهنجاری‌ها و عدم اعتنا به تذکرات مسئولین امر» اعلام کرده بود.

این مجتمع که براساس دستور مقامات قضایی جمهوری اسلامی پلمب شده بود، پس از برگزاری «جلسات توجیهی و آموزشی» برای مسئولین و کارکنان مبنی بر «رعایت قوانین و مقررات مرتبط با عفاف و حجاب» و در پی «اخذ تعهد»، فعالیت خود را باردیگر آغاز کرده است.
پملب مراکز تجاری و مغازه‌ها به دلیل آنچه «بی‌حجابی» نامیده می‌شود، در هفته‌های اخیر افزایش یافته و طی روزهای گذشته یک مقام دولتی در شهر بروجرد نیز از پلمب ۲ واحد دیگر صنفی به علت «بی‌حجابی فروشندگان» خبر داده بود.
+7
رأی دهید
-3

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.