گزینه حیرت‌آور فدراسیون فوتبال برای جایگزین کی‌روش

سایت رویداد 24: جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برگزار نشده و مادامی که این نشست برگزار نشود، انتخاب سرمربی تیم ملی نهایی نخواهد شد، اما یک مربی داخلی گفته می‌شود شانس بالایی در این خصوص دارد.

 قرارداد کارلوس کی‌روش تمام شده و دسا دستیار اول او گفته: «فدراسیون فوتبال از ما درخواست تمدید قرارداد را داشته و ما گفتیم اجازه بدهید، به خانه برویم و برگردیم. قرار است در ژانویه به صورت اسکایپی با هم مذاکره کنیم.»

امروز هم وزیر ورزش و جوانان در مصاحبه‌ای اعلام کرد؛ قدردان زحمات فدراسیون فوتبال و کادر فنی تیم ملی است و این بدین معنی است که ممکن است قرارداد کارلوس کی‌روش از سوی فدراسیون فوتبال تمدید شود.

اما ساعاتی پیش از فدراسیون فوتبال یک خبر داغ به دستمان رسید. برخی از مدیران فدراسیون فوتبال به این نتیجه رسیده‌اند فرصت دوباره به کارلوس کی‌روش اشتباه است و بهتر است حالا این فرصت در اختیار مربی ایرانی قرار گیرد. این مدیران هم چنین می‌گویند جام ملت‌ها می‌تواند تجربه خوبی برای مربی ایرانی باشد تا در جام جهانی به همراه تیم ملی نتیجه خوبی بگیرد.

اما گزینه داخلی که فدراسیون فوتبال روی آن به جمع بندی رسیده فرهاد مجیدی است. مربی تیم اتحاد کلباء. جواد نکونام و علی دایی دیگر گزینه‌های داخلی به حساب می‌آیند، اما جواد نکونام اعلام کرده تا پایان فصل می‌خواهد در تیم فولاد بماند و بعید است علی دایی با حضور در راس کادر فنی تیم ملی از حمایت دولت برخوردار شود.

در نهایت اگر فدراسیون فوتبال روی فرهاد مجیدی به جمع بندی برسد یکی دو هفته دیگر فرهاد مجیدی به طور رسمی سرمربی تیم ملی خواهد شد و می‌بایست تیم ملی را برای اردوی فروردین ماه مهیا کند.
+2
رأی دهید
-31

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.