زن ایرانی در پی جراحی زیبایی توسط دکتر قلابی در ترکیه پستان هایش را از دست داد

ندا تاکنون ۱۵ عمل جراحی انجام داده استایندیپندنت فارسی: یک زن ایرانی در پی یک جراحی زیبایی در کلینیکی در منطقه سلطان قاضی استانبول، هر دو پستان خود را به طور کامل از دست داده و با مشکلاتی از جمله درد شدید در ناحیه پا و شکم مواجه شده است.

ندا قصد داشت پستان‌های بزرگش را از طریق جراحی کمی کوچک کند. او ابتدا می‌خواست این عمل را در ایران انجام دهد اما با توصیه همسرش، نزد فردی رفت که ادعا می‌کرد متخصص جراحی زیبایی است. همسر ندا این فرد را که کلینیکش در منطقه سلطان قاضی استانبول واقع است، در اینستاگرام پیدا کرده بود.

ندا برای کوچک کردن پستان‌هایش ۶۰ هزار لیر به کلینیک پرداخت و سپس تحت عمل جراحی قرار گرفت اما پس از عمل، شوکه شد زیرا دیگر پستانی برایش باقی نمانده بود. ندا می‌گوید حالا دیگر قفسه سینه‌ او مانند مردان است، درد زیادی در ناحیه پا دارد و زخم‌ها امانش را بریده‌اند.

پس از اتفاقی که برای ندا افتاد، او و همسرش از هم جدا شده‌اند. دختر ندا در همین ارتباط گفت: «مادرم فقط می‌خواست پستان‌هایش را کمی کوچک کند. او را به اتاق عمل نبردند و در اتاق معمولی پستان‌هایش را بخیه کردند. الان ریه‌هاش آسیب دیده و کیسه صفرایش را هم درآورده‌اند.»

بر مبنای گزارش سایت ان‌ سون‌ خبر در ترکیه، ندا تاکنون ۱۵ عمل جراحی دیگر هم انجام داده اما همچنان بهبود نیافته است. ندا می‌گوید اکنون می‌داند پزشکی که عمل زیبایی را انجام داد، «قلابی» بوده است. بیگم مروه آچیک‌گوز، وکیل مدافع ندا، نیز می‌گوید: «ما متوجه شدیم فردی که خود را متخصص معرفی کرد، کارگر آزمایشگاهی در سوریه بود و در بیمارستان، به عنوان نیروی خدماتی بیمه شده است.»

به گفته وکیل ندا، پروتز به کار رفته در پستان آلوده بود و همین مسئله باعث شد که دیگر نقاط بدن او نیز آسیب ببینند. بیگم مروه در تشریح وضعیت کنونی ندا گفت که نوک‌ پستان‌هایش نیز کاملا از بین رفته‌ و بخیه خورده‌اند و به‌شدت درد دارند. پاهایش هم سیاه شده‌اند.

ندا از اینکه کلینک واقع در منطقه سلطان قاضی همچنان به فعالیت ادامه می‌دهد، خشمگین است و می‌خواهد پزشک قلابی دستگیر و کلینیک تعطیل شود.
+159
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  chris.it.dude - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  ترکیه هم جا بود؟ جایی که اینقدر خر تو خره که یک حمال جراحی میکنه. واقعا باعث تاسفه که هنوز نه دکتر قلابی دستگیر شده و نه کلینیک بسته شده. ببین اونجا دیگه چه انارشی هست.
  7
  116
  جمعه ۰۲ دی ۱۴۰۱ - ۰۲:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  juvel - اسلو، نروژ

  وقتی عقل نیست جان در عذابه!
  2
  109
  جمعه ۰۲ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  اینجا همه خروار خروار پیسه می‌دهند، کلانش کنند. بعد تو روان شدی آنجا که کوچک کنی. عجب دنیای وارونه‌ای شده است!
  22
  10
  جمعه ۰۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  هر بلایی که سر ایرانی ها در ترکیه بیاد حقشونه و زر زیادی نباید بزنند
  13
  16
  جمعه ۰۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.