ایده نامتعارف خودروساز ایرانی-آلمانی برای بنتلی / منصوری تنها یک دستگاه از این بنتلی می‌سازد

مدل جدید منصوری، خودروساز ایرانی-آلمانی/ منصوری تنها یک دستگاه از این بنتلی می‌سازدبی بی سی: منصوری، خودروساز آلمانی که مالک آن یک ایرانی‌تبار است از محصول تازه خود رونمایی کرد. این ماشین نمونه‌ای تقویت‌شده از یک بنتلی کنتینانتال روباز است و فقط یک دستگاه از آن ساخته شده است.

منصوری برای رنگ‌آمیزی ماشین از روشی نامتعارف استفاده کرده است. در ماشین‌های دو رنگ معمولا رنگ کاپوت و سقف متفاوت است، اما منصوری برای هر سمت بنتلی خود رنگی متفاوت انتخاب کرده، به طوری که ماشین از یک سمت سیاه و از سمت دیگر زرد دیده می‌شود.
به بدنه ماشین قطعاتی ساخت کارخانه منصوری اضافه شده تا ماشین‌ اسپرت‌تر شود. اتاق ماشین هم شبیه به بدنه است و تودوزی‌ هر سمت هم‌رنگ بدنه همان سمت است.

منصوری موتور ماشین را هم تقویت کرده است. قدرت موتور به ۷۵۰ اسب بخار افزایش یافته و حداکثر سرعت ماشین ۳۳۲ کیلومتر در ساعت است. شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت بنتلی منصوری ۳/۳ ثانیه است.
شرکت منصوری را یک مهاجر ایرانی‌تبار به نام کوروش منصوری در سال ۱۹۸۹ میلادی تاسیس کرد. این شرکت محصولات خودروسازان لوکس را با تقویت موتور و تغییر در طراحی برای مشتریان ویژه سفارشی‌تر می‌کند.

منصوری قیمتی برای ماشین اعلام نکرده است. قیمت پایه گران‌ترین بنتلی کنتینانتال حدود ۲۸۰ هزار دلار است. پیش‌بینی می‌شود با تغییراتی که منصوری در ماشین داده و تک بودن ماشین قیمت این ماشین چند برابر بیشتر باشد.
+10
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.