نامه سرگشاده گروه تولید سریال سقوط به حمید فرخ‌نژاد

سایت رویداد 24: گروه تولید سریال «سقوط» در نامه‌ای سرگشاده خطاب به حمید فرخ‌نژاد به اقدامات و عملکرد این بازیگر پس از اتمام تصویربرداری این سریال انتقاد کردند.

گروه تولید سریال «سقوط» در نامه‌ای سرگشاده خطاب به حمید فرخ‌نژاد به اقدامات و عملکرد این بازیگر پس از اتمام تصویربرداری این سریال انتقاد کردند.

متن نامه سرگشاده گروه تولید «سقوط» به شرح زیر است:

حمید خان فرخ‌نژاد.
سلام که رسم ادب و معرفت و احترام است!

همه ما تیم تولید سریال «سقوط» شوکه هستیم. مگر می‌شود مرارت‌هایی که در روز‌های سخت و خاک‌آلود فیلمبرداری در کوه و بیابان کشیدیم، از خاطر برد؟ مگر می‌شود شب‌های سرد سقز را که با مهمان‌نوازی هموطنان عزیزِ کُرد گرم شده بود، فراموش کرد؟ مگر می‌شود شب‌بیداری عوامل تولید و علاقهِ‌شان را به تولید سریالی متفاوت و جذاب برای مردم از یاد برد؟

حمید خان!

چطور می‌شود که زحمت‌های گروهی را که خود در میان‌شان بودید، نبینید و تصمیمی فردی بگیرید که پخش سریال به مخاطره بیفتد؟ چطور می‌شود وقتی یاد بیانیه‌نویسی بیفتید که کارتان تمام شده باشد و بی‌خبر بار سفرتان را هم بسته باشید، ولی برایتان مهم نباشد که بقیه اعضای گروه چه بلایی بر سرشان می‌آید؟

چقدر سخت است که چند روز قبل همدیگر را در آغوش گرفته باشیم و برای هم آرزوی موفقیت در پروژه‌های بعدی را کرده باشیم و حالا همان آدم‌ها را در مخمصه‌ای گرفتار کرده باشید که انگار زحمات یکساله‌شان خاکستر شده. چقدر خودخواهانه است که شرایط سخت کنونی مردم را دیده باشیم و بدتر از آن را، سر همکاران خود آورده باشید. چقدر عجیب است که خبر‌های درگوشی حل مشکل خروج هنرمندان را شنیده باشیم و دقیقا رفتاری کنید که مشکل ممنوع‌الخروجی دوباره برای همه هنرمندان و دوستانتان برقرار شود.

جناب فرخ‌نژاد!

کاش معرفتی بود، کاش حرمت نان و نمک همچنان مقدس بود، کاش رفتار حرفه‌ای فقط در هنگام نقد کردن چک معنا پیدا نمی‌کرد، کاش ارزش کلمه‌ها اینقدر راحت و آسان نمی‌شکست.

همکاران شما در سریال سقوظ
+14
رأی دهید
-125

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  freedom of the press - تهران، ایران

  گور پدر عوامل تولید. عوامل تولید نگران پولشون هستند و جیبشان و منافع ملی و مردم برایشان یک پول سیاه ارزش ندارد. علنا در نامه اشاره شده به این موضوع که سریال اگه توقیف بسه سرمایه ما رفته تو هوا. به اسم مردم به نفع جیب خودشان.
  8
  155
  شنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Aztek - قم، ایران

  مردم باید سینما رفتن و کرایه کردن فیلم ها و سریال ها رو تحریم کنند تا این فیلمسازان حکومتی دچار ورشکستگی بشن.
  4
  78
  شنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  piruzie nazdik - پاریس، فرانسه

  خاک بر سر تک تک شما. بی شعورها!کودکان، جوانان، زنها و مردها جانشان را در کف خیابان از دست میدهند و شما به خاطر. منافعتان دهان گندتان را باز میکنید و بنای ناله میگذارید؟حتما اگر آقای فرخ نژاد را هم اعدام کنند رقص و پایکوبی راه میاندازید، بیشرفها.
  5
  78
  شنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  شما برو مشکلت رو جایه دیگه حل کن ، قوانین قلدری و خردراوردی مملکت چه ربطی به فرخ نژاد داره؟
  5
  44
  شنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۱
  chris.it.dude - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  خوشحالم میبینم بد باسنتونو آتیش زده 😁
  4
  54
  یکشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  شما عوامل تولید اگر غیرت داشتید پشت همان مردم سقز که مهسا و جوانهایشان را مانند دیگر نقاط کشور با شهامت تقدیم به میهن کردند می ایستادید و بجای لعن و نفرین فرخ نژاد به حکومتی که چنین مصیبتی برای همه ما ایرانیان تولید کرده لعنت و نفرین خودتان را نثار می کردید .تف به نادانی و خودخواهی ،مرگ بر حکومت ملاها
  4
  37
  یکشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.