خبرگزاری ایرنا حمید فرخ‌نژاد را تهدید کرد

ایران وایر: خبرگزاری ایرنا یک روز پست اینستاگرامی حمید فرخ‌نژاد علیه علی خامنه‌ای که او را دیکتاتور نامیده بود واکنش نشان داد و تهدید کرد که برای آثار و همکاران فرخ‌نژاد محدودیت ایجاد خواهد شد.

ایرانا نوشت: «اکنون و با این حرکت او «فرخ‌نژاد»، نه‌تنها برای سریال "سقوط" محدودیت‌های احتمالی ایجاد خواهد شد، بلکه برای دیگر آثارش نظیر "زنبور کارگر" و "ملاقات با جادوگر" که در نوبت اکران هستند، نیز گرفتاری‌هایی به وجود خواهد آمد.»

در ادامه مطلب خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی آمده است: «پرواضح است که دامنه این محدودیت‌ها، عوامل این پروژه‌ها را نیز مبتلا خواهد کرد.»

حمید فرخ‌نژاد در حساب کاربری اینستاگرامی خود نوشته بود که خامنه‌ای مثل دیگر دیکتاتورها چون فرانکو، مائو، استالین و موسولینی، یک «بیمار روانی» است.

ایرنا پس از انتشار این پست نوشت: این بازیگر پیش از خروج از ایران به قوه قضاییه تعهد داده بود که «هیچ‌گاه برخلاف مصلحت قانون ایران عمل نمی‌کند اما همین‌که مطمئن شد جای پایش در آمریکا سفت شده، اقدام به انتشار مطالبی کرد که برخلاف تعهد او بود».

 این در حالی است که احمد وحیدی، وزیر کشور او همچنین بدون ارائه هیچ سند و جزئیاتی مدعی شد «برخی از بازیگران و سلبریتی‌های داخلیِ» حامی اعتراضات «آموزش دیده بودند».

اما با وجود تهدیدها علیه هنرمندان ایرانی به ویژه هنرمندان ساکن داخل ایران، حمایت آنان از معترضان و اعتراض آنان علیه جمهوری اسلامی ادامه دارد.

قطب‌الدین صادقی، کارگردان شناخته‌شده تئاتر ایران، نیز به تندی به اظهار نظر وزیر واکنش نشان داد و گفت با «دستور و فرمان» نمی‌توان شرایط جامعه را «عادی» نشان داد.

پیشتر نیز وزیر ارشاد مدعی شده بود «هیچ محدودیتی برای آغاز فعالیت‌های هنری نیست» و «از عموم هنرمندان اهالی موسیقی» خواسته بود فعالیت‌های‌شان را آغاز کنند.
+11
رأی دهید
-156

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  Qasim.Rimbaud - پاریس، فرانسه

  من اضافه میکنم که حمیدفرخنژاد ماهی 10000ده هزاردلار برای پسرش که توآمریکاست میفرستاده و قبل اینکه بارسفرشو به آمریکا ببنده حتی یک کلمه هم به همکاراش درهمون سریال نگفته.اینه که الان مسئول تولید سریال وبقیه دچارخسارت مالی شدن.چون سریال پخش نمیشه.
  54
  2
  جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  اگه نمیکردند شاخ در میاوردیم. 43 ساله فقط همین کارها را برا حل مشکلات بلدند. تو حلق یک یکتون سگ ....
  2
  33
  جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن
  ایرنا و دست اندرکارای پاچه و چیز لیسش یخ بذارن اونجاشون که داره جیلیز و ویلیز میکنه ! دَمش هم گرم فرخ نژاد ، دروغ نگفته اون دیکتاتورهای روانی که اسمشون رو آورد ، فقط روانی بودند ، ولی رهبر الدنگ رژیم جمهوری ترمالی ، فقط یک روانی نیست بلکه روانی مفعوله !!
  3
  22
  جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.