جسد دنیا فرهادی دانشجوی ایذه‌ای مفقود‌شده در کارون کشف شد

العربیه: جسد «دنیا فرهادی» دانشجوی ایذه‌ای ساکن اهواز، بعدازظهر پنج‌شنبه 24 آذر پس از هشت روز مفقودی در پایین‌دست رودخانه کارون توسط اهالی روستای مظفریه پیدا شد.

این دانشجوی 22 ساله رشته معماری در دانشگاه آزاد اهواز، چهارشنبه 16 آذر بر روی پل کابلی اهواز مفقود شده بود و روز گذشته محسن فرهادی، پسر عموی دنیا کشف جسد او را تایید کرد.

پیشتر پسر عموی دنیا از وجود «خون» در محل و ساعت اختفای او بر روی پل کابلی خبر داده و احتمال خودزنی یا «حادثه دیگر» را ممکن دانسته بود.

به گفته محسن فرهادی، شاهدان عینی ساعت 22 شب اختفای دنیا، دختری را دیدند که خود را از روی پل پرتاب می‌کند. او بعدها گفت که روایت شاهدان‌ متناقض بوده و پل کابلی هم فاقد دوربین است تا بتوان روایت آنها را تایید کرد.

پس از گسترش اعتراضات سراسری در ایران به‌ویژه اعتراض دانشجویان، بسیاری از آنها بازداشت شده و اطلاعی از آنها منتشر نشده است.

پیشتر هم مسئولان دانشگاه طباطبایی تهران از خودکشی «شهاب‌الدین هاشمی»، دانشجوی این دانشگاه خبر داده بودند.

در سال‌های گذشته نیز برخی از شهروندان اهوازی حاضر در اعتراضات پیشین برای مدتی مفقود شده و بعدها جسد آنها در کارون یافته می‌شد.
+97
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  زنبور - کپنهاک، دانمارک

  پرپر شدن تمام این دست گل ها بدست ایت دولا دراکولای خونخواره
  4
  59
  جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  با اینکه بوجود خدا و دین اینجور مزخرفات اعتقادی ندارم ، ولی به این گفته ، که از هر دست بِدی ، از همون دست پس میگیری کاملاً معتقدم ، چه در خوبی و چه در بدی !! حالا این بیشرفهای زنا زاده هم بوقتش تقاص این خونهای بناحق ریخته رو به بدترین وجه خواهند داد !
  4
  47
  جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  ali51reza - وستروس، سوئد
  تنها پاسخ
  1
  9
  جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.