نامه یکی از کارکنان سابق صداوسیما خطاب به همکاران سابقش

برای همکاران شاغل در صداوسیما:
بعد از کشتار آبان ۹۸ از سازمان استعفا دادم و دنبال شغل آبرومندی رفتم. از تلویزیون فروشگاهم دیدم که چه دروغ‌هایی را در زمان شلیک عامدانه سپاه به هواپیمای اوکراین، تحویل مردم دادید و در نهایت رسوای عالم شدید. آنروز مطمئن شدم که تصمیم درستی برای جدایی از صداوسیما گرفتم.

همکاران عزیزم! لطفا از صداوسیما استعفا دهید. سال‌هاست که چرخ زندگی‌ام از راه دیدن لبخند رضایت مردم می‌گذرد. نگران نان سفره و گردش دخل و خرج زندگی‌تان نباشید. بیرون از صداوسیما هم کار برای افراد با شرف هست.

دیر یا زود خامنه‌ای سرنگون خواهد شد. از اینرو همه را دارد فدای بقای خودش می‌کند. حتی آن مامور انتظامی که در خیابان جوان مردم را به ضرب گلوله می‌کشد در اصل عمرش را فدای باقی‌ماندن ظلم می‌کند. چه سود که با وجود این تقلای بی‌حاصل شما، خامنه‌ای و نظام دیکتاتوری‌اش در حال فروپاشی است.

به چشمتان هم دیدید که رفیق دردانه خامنه‌ای به خاک اوکراین تجاوز نظامی کرد و اکنون دارد شکست می‌خورد. چین هم که رفیق جینگ خامنه‌ای بود، دارد تمام سرمایه کشورش را از ایران خارج و خرج امارات و عربستان می‌کند. جزایر سه گانه را هم برای امارات به رسمیت شناخت که لگد آخرش را به تابوت خامنه‌ای زده باشد.

کجا ایستاده‌اید همکاران گرامی؟! در کنار مردم ایران یا در مقابل مردم ایران؟! حالا اتحادیه اروپا همچون آمریکا سازمان صداوسیما را تحریم کرد. با این تفاوت که این تحریم جدید شامل حتی پرسنل و کارمندان شاغل در شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی در مراکز استان‌ها نیز می‌شود.

سازمان‌های وابسته صداوسیما و کارکنانش هم مشمول تحریم اتحادیه اروپا شدند. بعد از مطالعه بسته تحریمی جدید، لطفا فکر کنید همکاران عزیزم که قرار است آینده زندگی‌تان را به چه چیزی گره بزنید؟!

به یک دیکتاتور پیر که دیر یا زود سقوط می‌کند و زندگی همه شما را با خود به پایین می‌کشد؟!

یا مثل من زندگی‌تان را به لبخند فرزندان ایران پیوند می‌زنید و شرافت‌تان را از رضایت مردم می‌گیرید؟

از اینکه در این سال‌ها از صداوسیما دوری کردم خرسندم. از اینکه به پیام‌های زرق و برق‌دار بازگشت به آنتن پاسخ ندادم خرسندم. از اینکه در فروشگاهم را با اعتصابات سراسری بستم خرسندم. از اینکه شب‌ها کنار همسر و فرزندانم به دور از دروغ و ظلم به هموطنانم سپری می‌شود، خرسندم..

من از همکاران صداوسیما درخواست می‌کنم تا به آغوش پر مهر مردم ایران ملحق شوند. آن‌ها من را پذیرفتند و حالا زندگی‌ام هزاران برابر بیش‌تر از زمانی که در سازمان بودم، به نفس‌های مردم سرزمینم گره خورده است. از بودن با مردم کشورم خرسندم.

همکار قدیمیتان که سال‌ها سفر کرد و برای معرفی ایران برنامه ساخت.
+215
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  اگر کسی مخالف این نظام اعدامی است و در صدا و سیما کار میکنه و میدونه که میتونه ضربه ای به این نظام بزنه بهتره بمونه و جایش را به یک ساندیسخور نده ولی همیشه کاری بطور پنهان علیه شان انجام بده ولی اگر نمیتونه کاری کنه و دستش بسته است پس بهتره استعفا بده و شغل آزاد رو انتخاب کنه
  3
  38
  ‌چهارشنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Qasim.Rimbaud - پاریس، فرانسه
  1-اینشخص چرا اسم نداره که بشناسیمش؟2-هیچکدوم اینها مثل اون مجری شبکه پنج وبقیه هیچ جایی نمی روند.پس کجا میروند؟در شبکه های اینترنتی مثل آیونت وتیوا وبقیه که زیرنظر ساترا هستند مشغول میشوند.بجزدوسه نفر مثل مزدک میرزایی که بشبکه های خارجی رفتندبقیه داخل ایران می مونن و جایی نمیروند.
  13
  0
  ‌چهارشنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.