تصاویری از شعارهای توهین آمیز بر روی در و دیوار مغازه علی دایی

همشهری آنلاین نوشت: جمعی از منتقدان مواضع اخیر علی دایی ،بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان روی در و دیوار مغازه او شعار نوشتند و او را بی غیرت و وطن فروش نامیدند.

هفته پیش رستوران و جواهرفروشی علی دایی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی فوتبال کشورمان به دلیل اعلام سه روز تعطیلی همزمان با فراخوان ضدانقلاب پلمب شدند.
+34
رأی دهید
-199

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  بگفته مموتی: آب رو بریز اونجائی که بیشتر میسوزه!
  11
  115
  یکشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  بقولی ، طلایی که پاکه ، چه مِنَتِش بخاکه ! این کثافتهای آشغال ، معنی وطنفروش رو نمیفهمند یا نمیخوان بفهمند!؟ وطنفروش اون بیشرف مفعول لب گور و دور و بریاش هستند که منابع و ثروت مملکت رو یا خودشون چپاول کردند و یا بعنوان باج و بی منت در اختیار چین و روسیه و تروریستهای عراقی و لبنانی و یمنی و القاعده گذاشتند و در ونزوئلا و اکوادور خرج عطینا کرده اند و به مردم ایران تورم افسار گسیخته و گرسنگی و فشارهای مضاعف معیشتی و بدبختی‌های بیشمار تحمیل کرده اند که مجال فکر کردن به اینکه غارتگران و جنایتکاران و خائنین مذهبی حکومتی چه کسانی هستند و چه به سر مملکت آورده اند و هدفشان چیست !؟ ولی بزودی ورق برخواهد گشت و وطنفروشان بی ناموس واقعی به پای میز عدالت آورده و بعد از محاکمه به گور سپرده خواهند شد .
  8
  95
  یکشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid4053 - اصفهان، اتریش

  جناب اقای دایی شما یکی از بزرگمردان ایران میباشد. شخصیت با وجود مثل شما خاری در چشم بی غیرتهای ضد وطن و خامنه ای پرست میباشد. این تهی مغزها همانند ادم کوکی میباشند که برای یک کار خاص برنامه ریزی شده اند. نه مغزی برای فکر کردن دارند و نه توانایی فکر کردن. این افراد با پول و مواد مخدر به خیابانها فرستاده میشوند و غافل از ان هستند که با این مواد چه مشکلاتی در اینده در انتظارشان است بی خبرند. مرگ بر خاندان کثیف ضد ایران و ایرانی خامنه ای و دستمال بدستانش. پاینده باد ایران و ایرانی دوستها هم چون جناب اقای علی دایی
  4
  93
  یکشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۱
  chris.it.dude - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  ضعف و ذلت و زبونی داره ازتون میریزه بدبختها. چقدر شما بیچاره و حقیرید. اخه بیشعورها، با انجام اینکار که دایی رو نزد مردم محبوبتر هم کردید. خوبه دارم کیف میکنم، بیشتر بترسید! هر روز به وحشت مرگ (شهادت در راه الله) فکر کنید. هر لحظه توی فکرتون تجسم کنید که زیر پاهای ملت له شدن چه دردی داره. یادتونه به چشمها و صورت و اندام نتاسلی زنها و مردها شلیک میکردید؟ تجسمش کنید و براش اماده باشید. یادتونه به چند نفر شلیک کردید و در حالیکه طرف در حال خونریزی بود تماشاش میکردید و تفریح میکردید؟ فکر میکنید چه نوع خونریزی براتون مناسبتره و از کجا؟ راستی فکر میکنید وقتی خودتون هم دارید اینجوری جون میکنید خانواده هاتون از دیدن سقط شدنتون لذت میبرند؟ تجسمش کنید، اره، هر لحظه به تک تک این صحنه ها فکر کنید.
  5
  88
  یکشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  طلا که پاکه چه منتش به خاکه. این وطن را با این حکومت سگ هم مفت نمیخره.
  5
  72
  یکشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  کهنه سرباز - بروکسل، بلژیک

  علی اقا درست میگن تو ایرانی هستی و وطن اونها عراق لبنان سوریه هست تو مدافع ایران و دشمن دشمنان ایران هستی کسی که یک ملت را پشت سر خود دارد نباید نگران باشد
  1
  29
  یکشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.