امام جمعه بجنورد: بستن مغازه دست شماست، اما باز کردنش دست خودتان نیست

تسنیم:  رضا براتی‌زاده امام جمعه بجنورد گفته مردم ایران همواره به باور‌های دینی، ایران اسلامی و اعتقادات خانوادگی مقید و باور دارند. دشمنان در حال ایجاد تردید این باور‌ها هستند و خانواده هدف اصلی جنگ ترکیبی ماه‌های اخیر است. از همه ابزار‌های در اختیارشان هم استفاده می‌کنند.

خطیب موقت جمعه بجنورد گفت: دشمن در حال حمله به باور‌های مردم است تا دچار تردید و اشتباه محاسباتی شوند. در جنگ رسانه و فضای مجازی تا حدود زیادی موفق شدند. بخشی از فرزندان ما دچار اشتباه محاسباتی شدند.

وی تصریح کرد: برخی از اغتشاش‌گران تصور می‌کردند اکثریت هستند، نظام در حال سرنگونی است و آن‌ها مرجع جامعه هستند؛ در حالی که همه این تصورات اشتباه بود مردم صف خود را جدا کردند.

امام جمعه موقت بجنورد گفت: مردم باز هم بصیرت خود را به نمایش گذاشتند و صف خودشان را جدا کردند و افراد قلیلی باقی مانده‌اند.

رئیس‌کل دادگستری خراسان شمالی درباره فراخوان اعتصابات بازار در استان گفت: می‌خواستند بازار را تعطیل و دانشگاه را به اغتشاش بکشانند و به حساب خودشان کار انقلاب را تمام کنند. اما نگاهی به اصناف نشان می‌دهد این افراد همواره همراه با انقلاب و نظام بودند. متاسفانه برخی از مرعوبین دشمن در بازار هم نفوذ کردند و می‌خواهند تصمیم‌سازی کنند.

وی افزود: با شناختی که از کسبه داریم قطعا در این مسیر هم دشمن شکست می‌خورند و نفوذی‌ها بدانند بستن مغازه با دست شماست، اما باز کردن آن به دست خودتان نیست و مسئولان هستند که در این باره تصمیم می‌گیرند.

امام جمعه موقت بجنورد گفت: آمادگی ۱۰۰ درصد داریم تا از بازاریان حمایت و امنیت را تامین کنیم. مطالبات بازاریان هم شنیده شده و اتمام حجت انجام شده است.

براتی‌زاده با هشدار به دشمنان این ملت گفت: اجازه سوء‌استفاده و ایجاد دغدغه خاطر برای مردم را به هیچ‌کسی نمی‌دهیم.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها تصریح کرد: افرادی که با بی‌حجابی به مقدسات ما توهین می‌کنند بدانند که ما این وضع حجاب را برنمی‌تابیم و قطعاً اصلاح خواهد شد. این خواسته اکثریت امت حزب الله است.
+2
رأی دهید
-39

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  گذاشتن عمامه ریا و پلیدی بر سرتان دست شماست ولی پروازش و بعد شکستن گردن شما با طناب دار دست مردم است! خر فهم شد؟
  1
  34
  شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  مغازه دار ها رو میتونید مجبور به باز کردن مغازه بکنید اما اگر فراخوان داده بشه که مردم سه روز خرید نکنند و مردم هم همکاری کنند چه می‌کنید
  0
  19
  شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۶:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid4053 - اصفهان، اتریش
  ما هم منتظر زر زدن تو انگل مفتخور بودیم که به ما اجازه بدهی یا نه. مرتیکه مفنگی به جای این زرزرها فکر دیدن منظره اطراف از بالای تیر چراغ برق باش.
  0
  11
  شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.