علیرضا خوشکاربیاتی به دلیل خونریزی در کلانتری جان باخت + ویدیو

ایران وایر: علیرضا خوشکاربیاتی روز شانزده آذرماه در خیابان مرزدارن به ضرب گلوله نیروهای سرکوب زخمی شده و در کلانتری جان باخت.

علیرضا خوشکاربیاتی جوان سی‌ ساله روز ۱۶ آذرماه در خیابان مرزادان در حال رانندگی و صحبت تلفنی با همسرش بود که  نیروهای امینی با باتوم شیشه ماشینش را شکستند. خوشکاربیاتی به ناچار سرعت را زیاد می‌کند تا از مهلکه نجات پیدا کند اما با موتور او را تعقیب، و به سمتش تیراندازی می‌کنند.

تیر به دست علیرضا خوشکاربیاتی می‌خورد، از دستش رد شد و به ریه‌ او برخورد می‌کند. نیروهای سرکوبگر به جای اینکه او را به بیمارستان منتقل کنند، خوشکاربیاتی را به کلانتری می‌بردند و او پس از چند ساعت خونریزی در کلانتری می‌میرد و ماموران جسم بی‌جان او را به بیمارستان منتقل می‌کنند.
ویدیویی از خانواده‌ی علیرضا خوشکاربیاتی در مقابل بیمارستان.بر اساس تحقیق‌ها و احراز هویت‌هایی که توسط «ایران وایر» انجام شده است از آغاز اعتراضات سراسری مردم ایران در ۲۵ شهریور ماه تاکنون دستم ۴۴۸ نفر در ۲۶ استان کشور با استفاده از گلوله‌‌های جنگی و سایر سلاح‌های مرگبار کشته شده‌‌اند.
+179
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  Aztek - قم، ایران

  هم وطنان . با تلف کردن وقت این سرنوشتی است که در انتظار تک تک ماست . یک بار دست به دست هم دهیم و بساط این اهریمنان را بهم بریزیم. خامنه ای مفعول از جمعیت هراس دارد.
  5
  69
  شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  اسلامتان را...
  3
  38
  شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۴:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  این همه گریه و زاری در نزد کدام ملت دنیا دیده شده است؟ از همان آغاز سال 57 تا کنون، خلخالی، جنگ عراق و صد ها هزار مادر داغدار، و اکنون این خانواده های داغدار، این جوان های نازنین که سرمایه های کشورمان هستند. دشمنان واقعی ما آنها هستند که »تشنه ی خون دیگران« هستند، در ذهن آنها نمی گنجد که با اتحاد و همبستگی می توان بدون خونریزی بزرگترین تغییرات اجتماعی را دامن زد. افسوس
  2
  55
  شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۴:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  روح و روان این جوان زیبا و تمام بچه های بیگناه دیگر که جان باخته اند شاد. آرزوی صبر برای خانواده های داغدار. به یاد زندانیان باشیم، خیلی سخت است.
  2
  41
  شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۴:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  مبشر جاروندی - گتنبرگ، سوئد

  یک قهرمان دیگر از میان ما رفت ، یادش همیشه گرامی باد، او به دل خاک وطن رفت که بیاید سبزه گلی از آن برون ، بدمد سرود آزادی ز آن ، یادت همیشه گرامی خواهد ماند. اما تو فرمانده و درمانده کلانتری و دستیارانت بدانید بزودی چوبه دار نسیب خود و فرزندانتان خواهد شد.
  3
  27
  شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.