تشکر احمد خاتمی بابت اولین اعدام؛ دفن سریع محسن شکاری با حضور سنگین نیروهای امنیتی

احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران، روز پنج‌شنبه در یک همایش از قوه قضاییه بابت اجرای اولین اعدام در پی اعتراضات مردمی ایران تشکر کرد.

او گفت:‌ «ما تشکر می‌کنیم از قاطعیت قوه قضائیه که در همین روزها اولین اغتشاشگر را به حکم قانون پای چوبه دار فرستاد تا بدانند قانون در این کشور حکمفرماست.»

احمد خاتمی، از آخوندهای تندروی حکومت جمهوری اسلامی، در ادامه معترضان را «پیروان رضاخان و داعش» خواند و گفت: «اگر حضور مردم و قاطعیت قوه قضائیه نبود، این پیروان رضاخان و داعش دست به هر جنایتی می زدند.»

او در ادامه دیکتاتور را کسی دانسته که «به شخصیت‌ها اجازه نمی‌دهد حتی گفتگوی ساده انجام دهند».

در نزدیک به سه ماهی که از آغاز این دور از اعتراضات در ایران می‌گذرد، بسیاری افراد از جمله تعداد قابل توجهی از هنرمندان تنها به دلیل یک پیام در حمایت از معترضان احضار یا بازداشت شده‌اند.
محسن شکاری در بهشت زهراپیکر محسن شکاری روز جمعه، ۱۸ آذرماه، با حضور سنگین نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.

اکانت توئیتری ۱۵۰۰ تصویر روز جمعه نوشت: «پس از ۲۴ ساعت، به‌شرط عدم اطلاع‌رسانی و فقط با حضور چند نفر محدود از اعضای خانواده، محسن شکاری در قطعه ۹۲ بهشت‌ زهرا در میان تعداد زیادی از نیروهای جمهوری‌اسلامی به خاک سپرده شد.»
اعتراض امیررضا خادم به اعدام شکاری
اعتراض مهدی مهدوی کیا به اعدام شکاری
مهدی مهدوی‌کیا، فوتبالیست و بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران ضمن انتشار ویدیوی گریه‌های خانواده محسن شکاری، مقابل خانه‌شان پس از آگاه شدن از اعدام او، در یک استوری در حساب کاربری خود در اینستاگرام نوشت: «این ضجه‌ها تاوان داره، چقدر عجله برای گرفتن جون یک جوون»

آقای مهدوی‌کیا در ادامه به کنایه به روند قضایی پرونده اختلاس‌گران و مجرمان اقتصادی از جمله بابک زنجانی اشاره کرده است.
شاهزاده رضا پهلوی: سفیران جمهوری اسلامی را اخراج کنید
واکنش جی کی رولینگ به اعدام شکاری
اعدام محسن شکاری، معترض ۲۳ ساله، واکنش‌های بسیاری را در گوشه وکنار جهان و از سوی شخصیت‌های مختلف به دنبال داشته است، از جمله آنها نویسنده مشهور بریتانیایی و خالق هری پاتر:

ابراز همدردی گوگوش با خانواده محسن شکاری
گوگوش خواننده اسطوره ای موسیقی پاپ ایران با خانواده محسن شکاری معترضی که دیروز از سوی جمهوری اسلامی ایران به اتهان محاربه اعدام شد، ابراز همدردی کرده است.
حامد اسماعیلیون: با هر مرام و عقیده‌ای در تظاهرات شرکت کنیم
+8
رأی دهید
-203

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  Aztek - قم، ایران

  فردا نوبت بچه شماست . از الان مویه کنید.
  2
  129
  جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  این ابن ملجم کریه العنتر رو فقط باید یه سیم بوکسل بندازی دور گردن گلفتش و ببندی به یک جیپ و یه چند صد کیلومتر برونی تا جائیکه فقط سیم بوکسل باقی بمونه !
  3
  125
  جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  قورپه - بروکسل، بلژیک

  خدایا این اخوند جماعت چقدر تشنه خون جوانان هستند مردم ایران فردا نوبت بچه های شماست از حالا به فکر قبر باشید اگر میخواهید اخوند سیراب شده و دست از قتل جوانان بردارد سخت در اشتباهید پس همه با هم همه به پا خیزید فقط کرد و بلوچ نباید هزینه بدهد
  1
  84
  جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک

  این خوک کثیف ولایت, دوباره از خودش صدا در آورد.
  0
  80
  جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  100Haloo - تهران، ایران

  بدبخت بی قیافه، تا چند روز دیگه نوبت دادگاه تو میشه، با همین عینک و عبا و عمامه میتمرگی رو صندلی و حکمت رو میگیری، سکته کمترین چیزی هست وقتی دارند حکمت رو میخوانند، اون موقع تو رو هم میبینیم، ببینیم تو تخم حروم باز از این زرها میزنی؟
  0
  65
  جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid4053 - اصفهان، اتریش

  این برای ما صد در صد پر واضح است که غاصبان اژنبی این اب و خاک از کم شدن افراد مبارز و ازادیخواه خوشنود میشوند. ولی این را بدان هیولا دوران شما عقب افتاده های مفتخور به سر رسیده. با ریختن خون ازادیخواهان این اب و خاک مقدس یعنی ایران درخت خیزش ما تنومندتر میشود. این را بدان و اگاه باش چیزی دیگر نمانده که جای شما اشغالگران اژنبی با جای ازادیخواهان این اب و خاک عوض شود. تمامی شما مفتخوران به زندان خواهید افتاد و زندگی سختی در اینده برایتان رقم خورده است. مفتخورها تا میتوانید ... خوری کنید تا در اینده نزدیک در زندان از .... های همدیگر تغذیه کنید. ان روز دیر نیست.
  0
  40
  جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  کفتاری زشت و خون آشام و بری از هر انسانیت
  1
  42
  جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۱
  chris.it.dude - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  روز انتقام‌نزدیکه. خیلی هم نزدیکه و کن آرزو دارم که اون روز آنقدر بیضه داشته باشید و‌خودکشی نکنید تا به خدمتتون رسیده بشه.
  0
  50
  جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۱
  chris.it.dude - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  Aztek - قم، ایران
  بهت قول میدم اینها حتی بچه هاشون هم براشون مهم نیستند و مثل آب خوردن اونها رو هم میکشند. نمونش محسن رضایی، حسن فریدون، احمد جنتی و محمدی گیلانی و . اون بیشرفی که مردم شهرک اکباتان رو تحدید میکرد که به ناموس خودش هم رحم نمسکنه راست میگفت. تا این حد اینها جانی هستند.
  0
  24
  جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  babak.iraniii - تهران، ایران
  سیدعلی میر غضب یک میر غضبی گذاشت راس انتظامی احمد رضا رادان مون خانم باز قبلی که زنان را لخت میکرد میگفت نماز بخوانید /این پاسدار زر زده بی حجابی ممنوع با خوشنوت رفتار میکنم سید علی دلش خوشه به این لاتو لوت ها که مبادا بلای غزافی را با دسته بیل سرش بیارند..
  0
  0
  یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.