تصویر مهران سماک بر پیراهن بازیکنان تیم ملوان بندرانزلی

بازیکنان تیم ملوان بندر انزلی در اقدامی نمادین، پیراهن‌هایی با نام و تصویر مهران سماک، از کشته‌های اعتراضات در این شهر بر تن کرده‌اند.
بر پیراهن بازیکنان ملوان شمایلی از مهران سماک با عبارت «خداحافظ این داغ بر دل نشسته» نقش بسته و پیراهنی به اسم او با شماره ۲۷ هم تهیه شده است. در این تصاویر مازیار زارع، سرمربی این تیم هم حضور دارد.
باشگاه ملوان پیشتر اعلامیه یادبودی برای مهران سماک منتشر کرده بود و در آن به برادرش مهرشاد که مربی تیم جوانان این باشگاه است تسلیت گفته بود.
مهران سماک در تجمع شادی پس از باخت تیم ملی ایران مقابل آمریکا در #بندرانزلی با شلیک گلوله ساچمه‌ای کشته شد و ماموران در مراسم سوم و هفتم او به حاضران حمله کردند.

محمود رجبی، معاون حقوقی فرماندهی انتظامی استان گیلان دیروز ضمن تایید کشته شدن مهران سماک با گلوله ساچمه‌ای و بررسی پرونده او در دادسرای نظامی گیلان گفت: «پرونده تعدادی از افراد از جمله سرهنگ سیدجعفر جوانمردی، فرمانده سابق انتظامی شهرستان بندر انزلی در دست بررسی است.»

وکیل خانواده سماک پیشتر از بازداشت آقای جوانمردی خبر داده و در توییتی نوشته بود که او «به اتهام عدم رعایت قانون نحوه بکارگیری سلاح منجر به قتل عمد مهران سماک با قرار بازداشت موقت در زندان مرکزی رشت زندانی است.» توییتی که به گفته آقای رجبی ممکن است به شکایت نیروی انتشامی از او منجر شود.
+123
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  hamid4053 - اصفهان، اتریش

  درود بر شما جوانمردان ایرانی. با هم بر علیه دشمن مشترک خاندان خاینه ای و دستمال بدستان این خانواده رذل. مرگ بر مجتبی خاینه ای قاتل دزد خواجه. ما در خیابان تا سرنگونی کامل این نظام کثیف و غیر قانونی می استیم.
  1
  48
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Aztek - قم، ایران
  جدا از خامنه ای مفعول و دار و دسته فاسدش خون جوانان بیگناه ما بر دستان تک تک ما که در خانه های گرم نشستیم و عافیت طلبی را بر آزادی ترجیح دادیم نیز هست . ولی فکر نکنید با خانه نشینی از گزند نیش این افعی پلید در امان خواهید ماند . دور نیست که به سراغ شما و عزیزانتان هم بیاید . اگر یک بار همه با هم برای چند ساعت بیرون بیاییم بساط این ظلم برچیده خواهد شد. فقط چند ساعت وقت نیاز دارد.
  7
  23
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  جای پیراهن بزنین اون قاتل این دسته گل رو بکشین. وضعیت غریبی شده. از یک طرف میبینی عدم خشونت مردم نقطه قوت این انقلاب هست، از یک طرف هم میبینی بدون خشونت اینها تکون نمیخورن
  1
  20
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  دیگه اینو نتونستند بگن کشته سازی هستش چون تو انزلی همه همدیگه رو میشناسند. البته بازداشت روشی برای دور زدن قانون هستش ببینیم این یارو رو هم اعدام میکنند واسه قتل عمد؟
  1
  14
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.