مادر سامان صیدی (یاسین) رپر محکوم به اعدام: من سرزبان ندارم؛ به دادم برسید


مادر سامان صیدی  معروف به یاسین، رپری است که در جریان اعتراضات بازداشت و محکوم به اعدام شده است. مادرش در ویدئویی تقاضای کمک کرده و می‌گوید: من سرزبان ندارم؛ به دادم برسید. پسرم هنرمند است آشوبگر نیست

مادر سامان صیدی، خواننده کرمانشاهی سبک رپ و از بازداشت‌شدگان اعتراض‌ها در ایران «خواستار لغو حکم اعدام پسرش شده است.»

خانم صیدی در ویدیویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، می‌گوید:‌ «به پسرم حکم اعدام دادند...پسرم را عزل وکیل کردند.»
 
+136
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  شرکت نکردن میلیونی امت اسلامی نتیجش میشه همین. الان بازاریای منفعت طلبو اخونددوست کجان؟ شرکت نفتیای مثلا همیشه آماده اعتصاب کجان؟ تاکی اخونددوستیو سودجویی اکثریت باید تاوانش برای اون اقلیت وطن پرست باشه؟ لعنت به بی تفاوتی اکثریت و شربت شیعه گری که ایرانیا رو به امت تبدیل کرده.
  3
  65
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۸
  sara_moshiri - برلین، آلمان

  این دنیا کجاست دوستان؟ یه جای کار این دنیا میلنگه. نکنه ما تو جهنمیم؟
  1
  60
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  piruzie nazdik - پاریس، فرانسه

  دوستان،حقیقتاً وقتی این اه ها و ضجه های مادران هراسان را می بینم ، انگشتام و دستام کرخت میشن و دیگه نمیتونم بنویسم. حالا دیگه وای به حال این مادرها و فرزندانشون. براستی ما چه گناهی کردیم که در یک منطقه از دنیا بدنیا اومدیم که هیولاهایی خوناشام به نام دین و به قصد برده داری جان تک تک عزیرانمونو میگیرند؟.
  1
  51
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid4053 - اصفهان، اتریش

  هموطنان به ما در خیابان بپیوندید ما همه باهم در کمتر از یک هفته این نظام را سرنگون و حاکمان غیر قانونی را فرصت فرار نمیدهیم. همه را غافلگیر و به جایگاه واقعیشان یعنی زندان منتقل میکنیم. و جوانانمان که در زندانها میباشند ازاد و حکومتی مردمی تشکیل میدهیم. ما مردم بخواهیم تواناییش را داریم. ما را تنها نگذارید
  1
  24
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  mitra55 - تهران ، ایران
  فرهنگیان , کشاورزان , بازنشسته ها, کارگران پالایشگاه ها به خاطر خودشون بارها و بارها اعتراضات خیابانی و تجمع کردند الان کجان؟ منتظرند جوانان و نوجوانان کشته بشن تا براشون انقلاب کنن ؟؟؟؟بریزید تو خیابانون ها حتا شعار هم ندهید فقط میلیونی در خیابان ها و در سکوت راه برید, راهپیمایی سکوت میلیونی در تمام سراسر کشور . این تنها راه هست.
  10
  22
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.