سخنان شجاعانه یک دختر بی حجاب در برابر زاکانی: حداقل شاه آنقدر غرور و شخصیت داشت

 
بکی از دانشجویان دانشگاه شریف که در سخنرانی علیرضا زاکانی، شهردار تهران در این دانشگاه حضور داشته، بدون حجاب اجباری مقابل زاکانی پشت تریبون رفت و گفت:
 
«حداقل شاه ایران انقدر غرور و شخصیت داشت که جایی که نمی خواستنش حالا چه نخواستنه درست بوده چه غلط رفت از اینجا.» او همچنین از کشتن هویدا و جهانبانی توسط خلخالی به دستور خمینی انتقاد کرد.
+483
رأی دهید
-21

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  Aztek - قم، ایران

  وجود چنین شیر زنانی عرصه را بر بزدلان حکومت فاسد آخوندی تنگ کرده . مرگ بر رهبر مفعول و فاسد شون.
  39
  279
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۰
  chris.it.dude - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  ‌افرین bravo. البته اینها خودشون نخواهند رفت بلکه ملت ایران اینها رو روانه فاضلاب خواهد کرد تا برن به جایی که نادر رفت.
  21
  264
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۹۲
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا

  خدانیامرز ممرضای گل باقالی خیلی غرور داشت جوریکه به آقاداییش میگفت دنبالم نیا پیف پیف بومیدی هاهاهاازبس باانواع واقسام لباس نظامی قمیش مکش مرگ ما میومد دست نوه اترخان رشتی و هرچی سانتی مانتال بود ازپشت بسته بودهاهاها من جای زاکانی بودم چارتا تیکه مشتی از نوع تهرونی قدیم بارش میکردم ولی حیف که زاکانی بچه قدیم تهرون نیست وایناروبلدنیست ممرضا نمیدونست این آدمه که به لباس شخصیت میده نه لباس به آدم جالبه سوادومدارک شش درچهارسوئیسی داشت ولی دانا نبود یک نادان مطلق بودیک سفیه تمام عیارهاهاهاها
  147
  28
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Chokam - ری، ایران

  این خودش یه انقلابه. باید مجله تایم بجای زلنسکی، مهسا امینی رو چهره سال میکرد. مگر اینکه کور باشه. تایم زلنسکی رو چهره سال انتخاب کرد، نه مهساامینی رو، زلنسکی قابل تحسینه ولی چیز جدیدی نیست چون روس واکراین از عهددقیانوس سر زبان و نژاد جنگ دارن، قبل از پوتین،استالین هم باقحطی بزرگ توی اوکراین کشتارکرد. امامهسا جدیده انقلابه کجا توی تاریخ خاورمیانه سابقه داشته، رضاشاه کشف حجاب رو با زور انجام داد امامهسا زنان خودشون این کارروکردن،این سرایت کنه به زنان اعراب وسعودی ،انقلاب میشه خاورمیانه
  17
  74
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  golden remix - استکهلم، سوئد

  درباره اتفاقاتی که افتاده صحبت میکنه, یک عده از حاضرین تحمل شنیدنش را هم ندارند و میخوان ساکتش کنن, این هست منطق رژیم و طرفدارانش!
  14
  77
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۲:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  دخترم! تو داری یک آدمی رو که از زمان خودش جلوتر بود رو با این آشغالها که مغزشون توی ١٤٠٠ سال پیش گیر کرده ولی دزدی و مفتخوری اشون مال امروزه مقایسه میکنی؟ اینها پدر خودشون رو هم نمیشناسن چه برسه به غرور
  14
  91
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۶:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  زنده باد شیرزن ایرانی ،درود به پدران و مادرانی که چنین فرزندان شجاعی تحویل اجتماع می دهند.زاکانی تنها مانند یک دلقک مسخره و مفتضح دلخوش به کف و خنده احمقانه حامیان بی مغز حکومت آنجا نشسته بود و توسط دانشجویان باشرف قهوه ای میشد! حکومت روزهای پایانی بسیار دردناکی برای خود و حامیانش خواهد داشت روز انتقام نزدیک است.
  20
  79
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۶:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  بله درست است واقعا" شاه تا شنید شعار مردم برعلیه او است ایران را ترک کرد و رفت ولی این بی شخصیت مفت خور خامنه ای روزه خان از خانواده خواهراش گرفته تا به اکثر مردم ایران میرسد شعار میدهند خامنه ای را نمی خواهیم که رهبر باشد چون کسیست نالایق و ظالم و جنایتکار و از طایفه مفت خورها است کنار نمی رود انگار که تخت رهبری ارث پدرش است.
  8
  66
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  sama128 - شیراز، ایران

  آفرین هزاران آفرین به شجاعت تو دختر عزیز ایران آفرین به تمامی شما دختران و پسران ؛ مردان و زنان آزادیخواه درود درود درود . خاک بر سر ساندیس خوران مفت خور بی لیاقت که حیثیت شرف وجدان خود را به پای یکسری اختلاسچی فاسد بچه باز لواط کار ریخته اند یک سری کاملا بیسواد و الدنگ همچون زاکانی و ... زنان و دختران آزادیخواه ایران آنهایی که به حجاب اجباری اعتقاد ندارند باید به خاطر قداست خودشان که پاک و منزه هستند به خاطر جلال و بزرگی خودشان که طی این ۴۳ سال کثیف یک سری آخوند بچه باز خواسته اند این بزرگی این جلال این عظمت زن را خدشه دار کنند که بسی خیال واهی به این جنبش بزرگ برداشتن حجاب بپیونند که عین نوشادور در ماتحت این مسئولین دزد کثیف نالایق پست اختلاسچی عمل میکند. اگر این حق طلبی این آزادیخواهی مکرر و پیوسته در داخل و بخصوص خارج ازکشور از طریق تمامی ایرانیان و هموطنان خارج از ایران داغتر و پر شورتر از روز قبل ادامه داشته باشد فاتحه این نظام سرتاسر فاسد بچه باز و بچه کش خوانده شده است . درود به شرفت این دختر شجاع ایران و بقیه شما عزیزان دانشجو .
  18
  60
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  قربون ...بری سروان بچه تهرون. این "گو.." "گو.." تو را که می‌‌شنوم یاد آقا رضا پسر ننه کبرا می‌‌افتم.ادا لات‌ها سر کوچه در می‌‌آورد .با ۸۰ سانت قد. هر هر روز می‌‌رفت دم در قوه خانه کل اکبر محل لوطی‌ها نزدیک میدان توپخانه و فریاد آائ اناث نفس کش می‌‌خوام.گرفتند و مثل همان بسیجی ساکن ایذه شلوار را پاهین کشیدند و با نیش چاقو روی قمبل مبارک حک کردند بچه کش. روز دیگر با قمبل پانسمان شده دوباره آمد و دوباره فریاد. مرد می‌‌خوام که شکم پاره کنم. دوباره سرش را در جوب کردند و دو لیتر لجن به خوردش دادند. روز سوم بعد از خالی‌ کردن شکمش در بیمارستان دوباره روز از نو روزی از نو.آقا رضا پسر ننه کبرا دم در قوه خانه کل اکبر و دنبال نفس کش می‌‌گشت. لوطی ملت لبخندی زد و گفت با با این را ول کند. سنگ پا قزوین در مقابل این صابون عطری است.
  19
  45
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  نفسم بند آمد! این است یکی از هزاران شیر زنان قهرمان ایران!
  8
  60
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  vg2000 - اسلو، نروژ

  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا
  برو گمشو از این سایت بیرون اسکول تازی تو ......راجع به شاه صحبت می کنی هرچند شاگرد سعید طوسی بودی خیلی پررویی
  18
  63
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  مسعود راستگو - تهران، ایران

  چرا یک بار از خودتون نمی پرسید که رضا شاه پهلوی رو کی شاه کرد و رضا شاه چطور شاهی بود که یک قدرت خارجی تبعیدش کرد به یک جزیره؟!! آیا برای یک ملت ننگ نیست شاهنشاهش را یک قدرت خارجی تبعید کنه؟ آیا جز این بوده که رضا شاه فقط یک مهره بوده؟ جالبه که پسرش رو هم انگلیسی ها شاه کردن.پس اینقدر شاه شاه نکنید حداقل اسم شاه میاد بگین شاه عباس بگین نادر شاه بگین خشایار شاه به این مهره ها نگید شاه ایران.
  67
  17
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا
  من طرفدار سلطنت و حکومت فردی( فقیه و غیره ) نیستم، ولی سخن تمسخر امیز شما در مورد شاه ایران که بسیار مرد محترمی بود( و تاریخ ایران گواه آن است)، بسیار سخیف و در مقایسه با سخنان این خانم جوان بسیار دور از عقل سلیم است، ما باید خوشحال باشیم که یک دختر جوان با نگاه به تاریخ اینگونه با ادب و احترام حرف دلش را می زند، چه ایرادی دارد، ترس دارید؟!
  14
  47
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid4053 - اصفهان، اتریش
  در جثاب این یؤال که ایا شما جرآت سیلی خوردن را دارید باید گفت زمانی که تو مثلآ رفتی دادگاه و مثلا از یک انگل دیگه مثل خودت شکایت کردی چطوری باهات برخورد شد؟ مثل اون شهردار قبلی که معشوقه اش رو به قتل رسوند و توی کلانتری با احترام براش چایی اوردن؟ بیش از ۱۵هزار از جوانان مبارز ما به چه دلیل باید در بدترین وصعیت در زندانهای شما اشغالگران باشد؟ چون اینده ای برای خودشان با این نظام سراپا فاسد نمیبینند؟ اینها نه امریکایی هستند نه اسرائیلی! این رژیم نالایق دزد اختلاسگر با چه اجازه ای منابع کشور ما را به اربابانشان چین و روسیه تقدیم میکنند؟ ما مردم ایران یکصدا میگوییم دیگر نظام فاسد اختلاسگر تروریست جمهوری اسـ... را نمیخواهیم هر روزی که شما فاسدها زودتر گور خود را گم کنید بروید چهره تاریخیتان را از این سیاهترین دوران تاریخ ایران سیاهتر نخواهد کرد. البته به قول رهبر الدنتگتون دوران بزن دررو تموم شده محاکمه همگی بر سر جایش میماند خودتان هم میدانید که هیچ کجای دنیا جایی ندارید پولهایتان بلوکه و به مردم ایران تحویل داده خواهید شد
  13
  21
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  mitra55 - تهران ، ایران
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا
  تو یکی خفه اگر خیلی ناراحتی پاشو بیا ایران مزدور , به زودی رپورتت داده میشه به دولت کانادا
  8
  22
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  babak.iraniii - تهران، ایران
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا
  جناب سرجوخه خودت خجالت نمیکشی از اینهمه چرندیات که سرهم میکنی و منفی میگیری خدائی خیلی پرو هستی
  0
  1
  دوشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  babak.iraniii - تهران، ایران
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا
  جناب سرجوخه خودت خجالت نمیکشی از اینهمه چرندیات که سرهم میکنی و منفی میگیری خدائی خیلی پرو هستی
  0
  1
  دوشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.