اظهارات توهین‌آمیز وزیر اطلاعات ایران درباره امانوئل مکرون و مسیح علی‌نژاد

مسیح علی نژاد از امانوئل مکرون خواسته بود این اعتراضات را انقلاب بخواندبی بی سی: اسماعیل خطیب، وزیر اطلاعات دولت ابراهیم رئیسی گفت «اخیرا رئیس جمهور لــوده یکی از کشورهای سابقاً تراز اول اروپایی با یک زن از همان مدل معتادان متجاهر آلوده خیابانی ملاقات کرد و سخنانی که آن زن لوده سیاسی در دهانش گذاشت را تکرار کرد».

وزیر اطلاعات ایران به نام فرد مشخصی اشاره نکرد اما به نظر می‌رسد منظور او مسیح علی‌نژاد فعال زن ایرانی و همچنین امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه است.

امانوئل مکرون، رئیس‌جمهوری فرانسه، ۲۰ آبان، در کاخ الیزه با مسیح علی نژاد و لادن برومند، فعالان زن ایرانی، دیدار داشت.

مسیح علی‌نژاد که پیش از این دیدار جمعی، دیدار جداگانه‌ای با آقای مکرون داشت در توییتر نوشت «در دیدار دو نفره با مکرون، رییس جمهور فرانسه گفتم آنچه در ایران دارد اتفاق می‌افتد انقلاب است. فرانسه می‌تواند نخستین کشور باشد برای به رسمیت شناختن این انقلاب.»

پس از این ملاقات، امانوئل مکرون در سخنرانی‌اش در نشست «صلح پاریس» اعتراضات ایران را یک انقلاب نامید.

اسماعیل خطیب بار دیگر با تکرار همان توهین درباره موضعگیری مقامات خارجی هم گفت «گاهی اقدامات و موضعگیری آنها چنان سبک است که شما شگفت زده می‌‌شوید یا در شأن خود نمی‌بینید که با چنین پدیده‌ای طرف شوید. همچون زمانی که در خیابان یک معتاد متجاهر ژولیده آلوده خیابان‌خواب به شما ناسزا بگوید. آیا شما حاضرید با او طرف شوید».

اسماعیل خطیب علاوه بر توهین به مقامات خارجی و یک فعال زن ایرانی در اظهاراتش با استفاده از ترکیب «معتادان متجاهر آلوده»، این افراد را فاقد شأن انسانی معرفی می‌کند.

وزیر اطلاعات ایران در ادامه این مصاحبه می‌گوید «شما شخصیت و سوابق آن زن را مرور کنید کسی که بر اساس مدارک فاش شده آشکار و اسناد پنهان مزدور و متکدی سرویس‌های اطلاعاتی امریکا است، امروز بـا بالاترین مقام رسمی یک کشور سابقاً تراز اول اروپایی ملاقات می‌کند و سخنان سخیف خود را در دهان آن مقام می‌گذارد یا صدراعظم یک کشور دیگر سابقاً تراز اول اروپایی را می‌‌بینید که چقدر خام و به دور از واقعیت‌های کشور ما دهان باز می‌کند و هر آنچه را که دیگران القا کرده‌اند بیرون می‌ریزد یا نخست وزیر نپخته کانادا را می‌بینید که در توئیتی عین ادعای بی‌پایه ضد انقلاب فراری را تکرار و ادعا می‌کند.»
+10
رأی دهید
-179

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  piruzie nazdik - پاریس، فرانسه

  .....ضحاک!!!
  2
  70
  ‌چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Persian2600 - استکهلم، سوئد

  درود به این شیر زن توانا و شجاع مسیح علینژاد. انصافا خوب دک و پوز آخوندای متحجر و جنایتکارو آورده پاین. پیش بسوی پیروزی!
  6
  90
  ‌چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  اِسمال خروس تو یکی در فاضلاب رو ببند و خفه شو . لوده و خراب خیابونی ، زن و دختر پتیارتن ، خود بیشرفت هم که نوجوانی و جوانیت داخل بشکه حوزه سرویس میدادی ، پس زِر مفت نزن !
  1
  65
  ‌چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  ضحاکیان - ملایر ، ایران

  احسن که تیتر این خبر خیلی قشنگ انتخاب کردید. این یارو مکاره ( ماکرون) با این زنیکه پشمی درست بدرد هم میخورن چون در یک چیز مشترکندیکی از دوران 12 سلگی به معلمش حال میداد دیگری هم به همشریاشان در ولایت شمال خودشان. البته این ها را خودشان گفتند من فقط از انها نقل قول میکنم.خدا وکیلی حالشو ببرید.
  94
  4
  ‌چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  نه تنها فرماندهان سپاه بلکه رهبر عنقلاب هم باید دهانشان را با ضدعفونی تمیز کنن وقتیکه می‌خواهند نام شجاع زن ایران خانم مسیح علی‌نژاد را می آورند.
  1
  49
  ‌چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا

  ضحاکیان - ملایر ، ایران
  آخ که چقدر دوست داشتم بعد از آزادی ایران زنده دستم بیافتی نازنین، سیمین بر مه پیکر، ،،،،
  1
  46
  ‌چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان

  اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات بیشعوران : همه میدانند که در هنگام غرق شدن آدم به همه چی دست میاندازد همانند شما ها که فکر میکنید با دری وری کفتن و افترا و نا سزا میتوانید خودتان را نجات دهید جای بسی تاسف آخر خط آست
  1
  22
  ‌چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  نحوه سخن گفتن وزیر اطلاعات و امنیت یک کشور مستاصل و بدبخت را خوب و با دقت مطالعه کنید. اقای وزیر تو اگر احساس مسئولیت میکردی. تو اگر نوکر و برده اخوند نبودی اینگونه کلمات از دهانت خارج نمیشد.تو اگر ذره ای شعور و درک داشتی در مقابل این جنایاتی را که این قوم پست و جنایتکار انجام میدهند خود را می کشتی.تو انقدر احمق و رجاله تشریف داری که نمیدانی اگر یکی از این قتل ها و کشتار در ان کشور هایی که نام بردی در انکشور اشوب بپا میشد . وزیر ابله اگر چشم های نابینای خود را باز کنی و اگر به الز ایمر دچار نشده باشی بیاد بیاور که در امریکا یک جوان و مرد سیاه توسط پلیس بقتل رسید .دیدی که تمام کشور سر بشورش برداشتند. لطفا قدری شرم کن
  1
  21
  ‌چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  ضحاکیان - ملایر ، ایران

  دوستدار - استهکلم، سوئد
  حالی که این زنکه پشمکی مثل نبات به همشهریاش از سن 12 سالگی داده ، همچین حالی هم خلیفه عمر هم نداده .
  26
  2
  ‌چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۰
  chris.it.dude - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  ادبیات مقامات جمهوری اسلامی متعلق به محله قجرهاست. همون جایی که به عمل آمده اند توسط پدران مشترک.
  1
  20
  ‌چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  از عصبانیت داره میمیره خخخخ این نوع حرف زدن از ضعف شدید هستش خخخخ
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  samisan - توکیو، ژاپن
  این زنیکه مسیح لجن نژاد از جاسوسان رژیم اخوندی و مثل اخوندها هست پول پرست کثافت ومقام پرست دغل باز ریا کار ادم فروش و وطن فروشی که بقول خودش برای پول و پست و مقام هر کثافتکاری میکنه همانطور در ایران برا پست و مقام زیر خواب شخص اصلاح طلبی بنام صالح فراهانی بود و هنوز هم با اصلح طلبان در ایران ارتباط داره به هر کس و ناکسی مثل این زنیکه فاحشه و سوپاپ اطمینان اخوندها دل نبندید
  6
  5
  ‌چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.