تسنیم: آجیل فروش کردستانی به خاطر استقبال از رئیسی به قتل تهدید شده بود

فضل الله قادری آجیل فروش کردستانیخبرگزاری تسنیم مدعی شده فضل الله قادری صاحب مغازه آجیل فروشی به خاطر استقبال از رئیسی به قتل تهدید شده است!

 صبح دیروز فضل الله قادری صاحب مغازه آجیل فروشی که در جریان سفر رئیسی به سنندج به او شکلات تعارف کرده بود، فیلمی از خود منتشر کرده و ضمن عذرخواهی گفته به هیچ حزبی وابسته نیست و سیاسی هم نیست. حالا خبرگزاری تسنیم در واکنش به انتشار ویدئوی این مغازه‌دار سنندجی نوشته او به قتل تهدید شده است.

در خبر تسنیم آمده است: «از دو روز گذشته که فیلم‌ها و تصاویر حضور سرزده رئیس‌جمهور در بازار شهر سنندج و گپ‌وگفت با برخی کسبه این بازار منتشر شد، کانال‌های ضدانقلاب که فراخوان‌های برگزاری تجمعات منتشر می‌کنند، اقدام به انتشار اطلاعات شخصی یکی از بازاریان سنندجی و خانواده‌اش کردند.»

در ادامه خبر تسنیم آمده است: «آن‌ها، او و خانواده‌اش را تهدید کردند که به قتل می‌رسانند و مغازه‌اش را به آتش می‌کشند. شدت هجمه‌ها به‌حدی بود که این مغازه‌دار و بازاری کُرد را مجبور کردند ویدیویی ضبط و منتشر کند تا دست از سرش بردارند. اما اکانت‌های برانداز و رسانه‌های ضدانقلاب با انتشار این ویدیو در فضای مجازی بدون اشاره به تهدید‌ها و هجمه‌هایی که به وی کردند، او را پشیمان معرفی کردند.»

تسنیم همچنین نوشته «این فرد در روز پنج‌شنبه که رئیس‌جمهور به بازار سنندج رفته بود، با آیت‌الله رئیسی گفتگو کرد و به او شکلاتی هدیه داد. حضور رئیس‌جمهور در بازار سنندج در حالی صورت گرفت که رسانه‌های ضدانقلاب در روز‌های گذشته مدعی تحصن بازاری‌ها و تعطیلی مغازه‌ها در کردستان بودند.
+27
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  آخه اینها خودشون با اعتراف های اجباری خیلی آنانند هر کسی عذر خواهی کنه فورا به اعترافات اجباری خودشون فکر می‌کنند
  1
  13
  یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۳:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.