مهدی خزعلی همراه با تقی رحمانی و دیگران با خامنه ای همصدا شد:تظاهرات کار صهیونیست هاست

رادیو پیام اسرائیل: خیزش ملی در ایران نه تنها سران رژیم را غافلگیر کرده بلکه دوستداران و هواداران رژیم را نیز دچار سردرگمی نموده و همین امر سبب گردیده که همه این افراد چه در داخل چه در خارج از ایران با رژیم همصدا و همراه گردند در این امر که محرک اصلی این اعتراضات به حق ملت ایران که در نتیجه چهل و سه سال سرکوب و خفقان و همچنین فشار اقتصادی صورت گرفته است به زعم آنها توسط سرویس های اطلاعاتی خارجی و همچنین به گفته آنها صهیونیست ها به راه انداخته شده است.

خامنه ای طی دوره رهبری خود و حتی پیش از آن نیز همواره نقایص و فساد در داخل رژیم را به دشمنان خارجی نسبت می داد این بار نیز خیزش گسترده و ملی مردم را به اسرائیل و ایالات متحده و اروپا نسبت داد اما این بار او تنها نیست و کسانی که تا پیش از این نقش مخالفان رژیم را در داخل و خارج بازی می کردند نیز با او همصدا می گردند.

یکی از این افراد مهدی خزعلی است که طی سالهای گذشته با کمک رژیم بسیار تلاش گردید تا او را به عنوان مخالف رژیم جا بیاندازند اما امروز و با گسترده تر شدن تظاهرات مردمی و احتمال سقوط رژیم وی با خامنه ای همصدا شده و خیزش مردمی در ایران را به اسراییل که با عنوان صهیونیست ها و عربستان سعودی نسبت می دهد.

هوشنگ امیر احمدی که از حامیان رژیم اسلامی در ایالات متحده طی سالهای متمادی بوده نیز این تظاهرات و خیزش بزرگ مردمی در ایران را که جهان را به تحسین واداشته دست ساز گروهی معدود در ایران دانست.

تقی رحمانی فعال سیاسی ملی مذهبی و از حامیان اصلاح طلبان که همسر نرگس محمدی نیز با شعارهای مردمی بر علیه رژیم و همچنین پدیده عمامه پرانی مخالفت کرده و آن را مصداق خشونت طلبی دانست و از مردم خواست به جای مبارزه برای تغییر رژیم به فعالیت های مدنی بسنده کنند و به جای شعارهای تند بر علیه رژیم فقط شعار زندانی سیاسی آزاد باید گرد سر بدهند.

جالب توجه است ملت ایران بدون توجه به درخواست های حامیان رژیم در داخل و خارج هر روز بیشتر از پیش در میدان مبارزه حضور پیدا می کنند و خواست اصلی خود را نه فقط برداشتن حجاب اجباری بلکه براندازی رژیم ملایان در تمامیت آن اعلام می دارند.

مهدی خزعلی همچنین به بازگویی دروغ های خامنه ای پرداخت که مردم معترض اقدام به آتش زدن پرچم های مذهبی و برداشتن چادر از سر زنان محجبه نموده اند و این در حالی که این نیروهای سرکوبگر رژیم هستند که در خیابان ها بانوان و دختران را بر روی زمین کشان کشان دستگیر می کنند و جوانان را به گلوله میبندند.

مهدی خزعلی کشتار ملت ایران توسط رژیم را نادیده میگیرد اما عمامه پرانی و شعارهای مردم علیه خامنه ای و آخوندهای حکومتی را خشونت طلبی می داند.
+8
رأی دهید
-90

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  این خودش هم چیزی حالیش نیست!! به قول خودش میخواد مثل گاندی مبارزه کنه!! مرد حسابی با همون راه و روش گاندی هم میلیونها نفر کشته شدند بعد تو داری به فحش دادن و روسری برداشتن و چهار تا پارچه آتیش زدن میگی خشونت؟ حالا فرض کنیم همه این کارها زیر سر شبکه های تلویزیونی خارج باشه خب بدبخت شماها که ماتحتتون رو جمع نمیکنید و کاری نمیکنید، اینها هم که دارند مملکت رو میچاپند و میدزند پس دم عربستان و همه تلویزیونهای خارج گرم که دارند این دزدیها رو کوفت آخوندها میکنند و کاری کردند که خواب از چشم این حروم لقمه ها رفته
  7
  76
  شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Chokam - ری، ایران

  میگه شبکه سعودی..ولی سعودی بی حجابی نیست، اینا روسری آتیش میزنن برعکس سعودیه، بازمیگفتی تایلند یه حرفی بود
  3
  47
  شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۲:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  زنبور - کپنهاک، دانمارک

  حیف چوب . پاره اجر بهتره . تو تخم اخوندی. ذات بد نیکو نگردد چونکه بنیادش بد است
  3
  60
  شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  زنبور - کپنهاک، دانمارک

  مشگل اصلی عقیدت هست که فقط با تگری زدن از بین میره وتو از این میترسی و از اون چوبه که بزودی در انتظارت هست
  2
  43
  شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان

  بلاخره خودشو لو داد و معلوم شد که با بقیه این نکبتها فرقی نداره.مشگل این طبقه اون اسلام ددمنش و تفکرات گندیده 1500 سال پیش این جماعت میباشد که همچنان در مغز اونها لانه کرده. اینها دارند دست و پای آخر رو میزنند و خودشون هم میدونند که دیگه آخرشه و کسی برای اینها تره هم خورد نمیکنه. برین گم بشید که دیگه حنا تون رنگ نداره.
  2
  43
  شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان
  بهتره خفه شی و زر نزنی وطن فروش بی ابرو
  1
  11
  ‌سه شنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان
  رهبر ها خودشونو معرفی کنند ماهم بگیریم و اعدام کنیم کور خوندی !!!!
  1
  9
  ‌سه شنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۱
  chris.it.dude - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  من نمی‌دونم چرا بیماری توهم آنقدر تو اینها زیاده. معلوم هست چه اشغالی مصرف میکنند؟
  1
  16
  ‌پنجشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Rozbeh Azad - کشمیر، هندوستان
  هر انسانی آزاد است نظر دهد و خواست خود را علنا اعلام کند. ولی یک چیز عجیب است. به کلمه ملی مذهبی توجه کنید. چگونه باور کنیم که این گروه کوچک خواسته یا ناخواسته دست نشانده نیستند. هنوز خود نمی دانند چه می خواهند. و برای مردم ایران نظر می دهند. این مضحک است. بدون شک این افراد هم مانند مزاحمین خلق جایی در خواست و قلب ایران امروز ندارند. اینها تنظیم شدند که در صورت لزوم خود و مردم را به دشمنان آزادی و حقیقت بفروشند. ملیت ایرانی ربطی به مذهب این گروه کوچک و متاسفانه کم سواد ندارد.
  1
  3
  ‌چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.