هزاران نفر با شعار علیه خامنه‌ای، بسیجی و «حکومت بچه‌کش» در زاهدان راهپیمایی کردند

 در پلاکاردهایی از تظاهرات در زاهدان، مردم معترض در شعارهایی از اتحاد و همراهی بلوچستان با مردم ایران در اعتراضات گفته‌اند.فیلم‌ها و گزارش‌های ارسالی به صدای آمریکا از حضور هزاران نفر از شهروندان معترض در زاهدان در روز جمعه ۱۱ آذرماه خبر می‌دهد.

مردم معترض بعد از برگزاری نماز جمعه اهل سنت در این شهر، راهپیمایی کردند. آنها شعارهایی چون «مرگ بر دیکتاتور»، «مرگ بر خامنه‌ای»، «مرگ بر بسیجی» و همچنین «مرگ بر حکومت بچه‌کش» دادند.

مولوی عبدالحمید نیز در نماز جمعه اهل سنت این شهر، در سخنانی از صدور اتهام و احکام افساد فی الارض توسط محاکم قوه قضائیه انتقاد کرد و گفت «برای زندانیان حکم محاربه نزنید. ۴۴ سال ملت تحمل کردند، حالا برای مردم اعتراضی پیش آمده است.»
در برخی از فیلم‌ها از زاهدان، زنان بلوچ حضور پررنگی دارند و شعار می‌دهند. این دومین هفته پیاپی است که زنان بلوچ در کنار مردان در راهپیمایی شرکت می‌کنند.
 شعار زنان در تظاهرات زاهدان: چه باحجاب چه بی‌حجاب،‌ پیش به سوی انقلاب
 شعار مرگ بر خامنه‌ای بسیج و حکومت بچه‌کش در تظاهرات زاهدان - جمعه  «کرد و بلوچ برادرند تشنه خون رهبرند»؛ شعار در اعتراضات زاهدان  یک جمعه دیگر و تظاهرات دوباره مردم در شهر زاهدان با شعار مرگ بر خامنه‌ای
+115
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۴
  ضحاکیان - ملایر ، ایران

  شما ها متن این پلاکارد ها را از طریق فتو شاپ عوض کردید. چون در اورگینال انها شعار های مختلفی نوشته بودند: وطن فروشی و مواد مخدر اصل و بنزین / گازوییل قاچاق و انواع سلاح های بخصوص شاه کش م.چود است. مولا علی یارو نگهدارمون.
  46
  4
  جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Persian2600 - استکهلم، سوئد

  "ضحاکیان - ملایر ، ایران" ساندیس خوره بی‌مصرف لطفا خفه خون بگیر، .... به مولا علیت اگه مولا علیت اینقدر وحشی، ادمکش، جنایتکار و بیناموسه
  3
  27
  جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  اگر این چرندیات رو ننویسی و نگی از سوزش ماتحتت چه میکنی؟ ضحاکعلی یارتون تا دسته نگهدارتون
  2
  26
  جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۱
  chris.it.dude - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  اخه اگر ننویسه چیزی جلوش نمیندازند. این جانور اگر فردا کسی پول بیشتری پرت کنه جلوش، به خامنه ای و…همه اونهایی که الان داره بیضه هاشونو میلیسه انواع فحشهای ناموسی رو خواهد داد. از روژ خیزش مردم ایران تعداد این بیناموسها تو فضای مجازی چند برابر شده.
  1
  26
  جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  universe123 - لندن، انگلستان
  "فیلم‌ها و گزارش‌های ارسالی به صدای آمریکا از حضور هزاران نفر از شهروندان معترض در زاهدان در روز جمعه ۱۱ آذرماه خبر می‌دهد" خیلی جالب است که هزاران نفر از هموطنان شجاع و باغیرت و شرف در شهرهای کوچک بلوچستان و شهرهای کوچک کرد نشین مثل مهاباد میایند بیرون و علیه رژیم شیعه داعشی شعار میدهند ولی در دیگر استانها ۵۰ و در نهایت اگه ۱۰۰ نفر باشه میان خیابان. جای تعجب است! یعنی مردم در کلان شهرها یی مثل تهرانی، شیراز، اصفهان، مشهد و غیره اینقدر ترسو هستند؟ اخه شماها چیکار میکنید؟
  1
  16
  جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  ضحاکیان - ملایر ، ایران
  chris.it.dude - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  گرچه شما ها به من توهین و فحش میدید و باینکه کامنت های من بدون فحش به فرد _ شخصی ) است کامنت های من پاک میشه یا کم رنگ ولی کامنت های شما همه بدون استثنا با انکه محتوی فحش های رکیک است پخش میشود. میخواستم فقط بگم این است دمکراسی به سبک شما های باصطلاح دمکرات. مشت نمونه خروار است.....
  16
  0
  شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۱
  chris.it.dude - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  ضحاکیان - ملایر ، ایران
  هیچ کس به تو توهین نکرده بلکه تعدادی از خصوصیاتت رو بهت یادآوری کردند. ظاهرا اطلاعاتت از دموکراسی در حد اول ابتدایی هم نیست. یک دموکرات واقعی از جانی و حامیانش بیزار هست. در ضمن رکیک ترین فحشها در مقابل کشتاری که ارباب‌های فاسدت میکنند هیچ چیز نیست؛ منتظر روزی باش که به جرم همایت از این وحشیگریها در دادگاه مردمی محکوم بشی.
  0
  20
  شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.