اشاره سناتور ارشد جمهوریخواه به کشتن یک معترض جوان در بندرانزلی

 سناتور لیندزی گراهام کشته شدن یک معترض ایرانی در بندرانزلی بعد از پیروزی تیم ملی فوتبال آمریکا بر ایران محکوم کردصدای آمریکا: لیندزی گراهام سناتور ارشد جمهوری‌خواه در سنای آمریکا پنجشنبه شب در چند رشته توئیت به کشتن مهران سماک در بندر انزلی اشاره کرد.

آقای سماک که بعد از شادی باخت ایران به آمریکا با ماشین بوق زده بود، با گلوله کشته شد.

سناتور گراهام نوشت: رهبران کشورهای غربی باید بفهمند رژیم ایران فقط حامی تروریسم بین المللی نیست بلکه از تروریسم علیه مردم خود نیز حمایت می‌کند.

او ضمن اشاره به کشتن مهران سماک به خاطر بوق‌زدن اعتراضی، کشتن او را فجیع و ظالمانه عنوان کرد.


وی در پایان نیز ابراز امیدواری کرد که رهبران غربی به جای تلاش‌ها «برای تامین میلیون‌ها دلار بودجه برای آیت الله»، انها به طور موثرتر با مردم ایران همراهی کنند.

از زمان آغاز دور جدید اعتراضات در ایران، دولت دموکرات جو بایدن پیشتر اعلام کرده بود که دیگر مذاکرات هسته‌ای جزو اولویت ایالات متحده نیست.
+168
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  Persian2600 - استکهلم، سوئد

  وای وای، چه جنایاتی این آخوند‌های بی‌سرو پا و وحشی دارن مرتکب میشن؟ آخوندا دارن کاملا طبقه اسلام ناب محمدی عمل می‌کنن و لطفا حالا کسی نیاد از این دین وحشی و عقب افتاده دفاع بکنه چونکه هیچ کس بهتر از آخوندا به اسلام عمل نیمیکنه. اسلام ناب محمدی همینه که تو ایران در حال حاضر هست. فقط موندم که چقدر این دین اسلام محمدی میتون کریه، بیرحم و عقب افتاده باشه که اجازه میده انسان‌ها و حتا کودکان بیگناه رو خیلی راحت سلاخی کنن. اینو قبلان هزار بار گفتم و بازم میگم، .... به این دین اسلام بی‌راهم، آدمکش و جنایت کار.
  3
  32
  جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  از بیشرمی شما دست آخوند و از پست بستید ،این بیشرمی شما نشون داد که ا هم چند بیشرم را شما آوار سی ر ملت کردید ،شمایی دم از حقوق بشر من میزند ا هم چند بدون اجازه رسمی از شما جرات علت خوردن نداره، پس اسم تمساح برای ملت ایران نریزید،اکر میخواهید ملت واقعا لیف و لنگ و آفتابه آخوند و تو ایران جمع کنند ، شما ساکت بشید و بگز ارید ملت کار خودش بکنه. نقره سعدی در کاروانی به شخصی که با صدای وحشتناک کاه و بیگاه قرآن می‌خواند،پرسید ،برای چی قرآن می‌خونی،طزف گفت ،برای خدا میخونم ،سعدی بهش گفت ،پس بخاطر همون خدا هم که شده نخون چون تو با اون صدای وحشتناک ملت را از خدا بیزار می‌کنی و این حکایت دلسوزی شما برای ایران است
  0
  1
  جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.