پلیس ایران: مظنونین قتل مهران سماک دستگیر شدند

مهران سماکتسنیم: فرمانده انتظامی شهرستان انزلی گفت: مظنونین قتل "مهران سماک" ۳۰ساله در شهرستان انزلی توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند و تلاش برای شناسایی ضارب همچنان ادامه دارد.

تسنیم نوشت: بامداد چهارشنبه و پس از پایان یافتن مسابقه فوتبال تیم ملی کشورمان در مصاف با آمریکا و تجمع عده‌ای در محدوده چراغ برق شهرستان انزلی، جسد مردی حدوداً ۳۰ ساله که بر اساس شواهد موجود بر اثر تیراندازی با سلاح مورد اصابت قرار گرفته بود کشف شد.‌

فرمانده انتظامی شهرستان انزلی در تشریح جزئیات این ماجرا و قتل مرد حدوداً ۳۰ ساله در شهرستان انزلی گفت: پس از اطلاع مأموران پلیس از ماجرا و با توجه به حساسیت موضوع و احتمال سوءاستفاده برخی عناصر و محرکین حاضر در محدوده تجمع، بلافاصله مراتب با هماهنگی مقام محترم قضایی در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ سیدجعفر جوانمردی با تأکید بر مقابله پلیس با مخلان نظم و آسایش شهروندان و امنیت جامعه تصریح کرد: در همان ساعات اولیه تعدادی از مظنونین توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند و تلاش برای شناسایی ضارب همچنان ادامه دارد. نتیجه تحقیقات بیشتر پس از اعلام نظر پزشکی قانونی و بررسی‌های فنی پلیس به اطلاع عموم خواهد رسید.

فلاح میری دادستان مرکز استان گیلان نیز در این ارتباط گفت: بعد از بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل آمریکا در جام جهانی، فردی به‌نام مهران سماک به‌طور مشکوکی در بندرانزلی کشته شده است که در همین رابطه و از همان لحظات ابتدایی بروز اتفاق پرونده قضایی تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه این فر‌د بر اثر اصابت گلوله ساچمه‌ای در شهرستان بندرانزلی فوت می‌کند، اضافه کرد: به‌محض وقوع این حادثه مشکوک پرونده قضایی برای رسیدگی به موضوع تشکیل شده است و دادستان بندرانزلی در حال رسیدگی به پرونده است.

برخی منابع گفته‌اند مهران سماک پس از بازی ایران و آمریکا خوشحالی می‌کرده و با ماشین در خیابان بوق می‌زده که توسط نیروهای امنیتی به پیشانی او شلیک شده است. پلیس این روایت را رد کرده و گفته تیر با تفنگ شکاری به صورت او خورده و پلیس اسلحه شکاری ندارد.
+7
رأی دهید
-233

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  Chokam - ری، ایران

  مهاباد بود تا حالا خود مردم مظنونین رو شناسایی کرده وفیلمش بود سوتین زنش رو هم شناسایی کرده بودن با خونه اش رو شبانه اتیش زده بودن کردا. مدل بقیه شهرا یه جور دیگه است مسالمت امیزه،اما کشته هاشون کمتر از کردا نیست.
  13
  55
  جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  بازهم یک تعداد بدبخت بیچاره رو میخوان شکنجه بدهند و وادار به اعتراف زورکی کنند و قتل را بیاندازند گردن دیگران
  3
  46
  جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۱:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  خودتی پفیوز بیشرف ، حتماً همون اسیدپاش اصفهان بوده شایدم ، پلیس نمای مأمور از سوی اسرائیل !!
  3
  50
  جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۲:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Aztek - قم، ایران
  به امید پرچم شدن .....خجسته و بشری حسینی.
  12
  16
  جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Aztek - قم، ایران

  دوستان حواس تون جمع باشه و اطلاع رسانی کنین . چند تا از فیلمسازان حکومتی مثل داود میرباقری و بهروز افخمی و مجید مجیدی دارن تو شهرک غزالی و بعضی خیابون های تهران و شهرستان ها صحنه های انقلاب رو به میل خودشون باز سازی میکنن و با موبایل طوری فیلم میگیرن که به نظر واقعی بیاد و نشون بدن که مامور ها با مردم مماشات کردن ولی از بین خود مردم به خودشون شلیک شده . اینا میخوان این فیلم ها رو به خبرنگار های خارجی و کمیته حقیقت یاب سازمان ملل نشون بدن . موبایل کلیه عوامل بازیگر و فیلم بردار و پشت صحنه ازشون گرفته شده و هیچ فیلم دیگه ای بجز فیلم خودشون نمایش داده نخواهد شد. نقشه این کارگردانان مزدور حکومتی را نقش بر آب کنید. طبق بعضی تصاویر در تهرانپارس داشتند به مردم گل و شیرینی و نارنگی میدادند و فیلم می گرفتند برای صحنه های این فیلم. تا میتونید اطلاع رسانی کنید .
  6
  34
  جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  مخلان نظم و آسایش شهروندان و امنیت جامعه خود اخوندها و ارازل و اوباش دستگاه امنیتی و نظامی نظام پست اخوندی هستند.
  2
  24
  جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Munchen - مونیخ، آلمان
  بی شرفهای جانی با کمال وقاحت جنایاتی که مامورهای سادیستی لباس شخصی سپاه و بسیج مرتکب میشند رو به گردن “دیگران” خیالی و فرضی میاندازند انگار اینجا سوریه یا جنگهای چریکی هست و گروههای مختلفی با سلاح در حال جنگ باشند!
  1
  11
  جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  1500Tehran - فارسی، ایران
  خودکشی‌ نکرده؟
  1
  13
  جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  واقعا شما اینقدر احمق خر نفهم و بیشعور تشریف دارید که نمیدونید حناتون خیلی وقته دیگه رنگی نداره. پینوکیو و چوپان دروغگو پیش شما کم میارند. اگه از روز اول بعد از اینکه مهسا را کشتید با مردم رو راست بودید الان حالو روزتون به این گندی نبود. تا اخوند کفن نشود این وطن وطن نشود
  1
  9
  جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۰
  chris.it.dude - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  نمیدونم چطور بنویسم که حذف نشه. آخوند (و البته نوچه هاش) موجود پررویی هست که وقتی فاعل کارش باهاش تموم میشه بلافاصله بلند میشه و تو چشم فاعل نگاه میکنه میگه من تو رو آره نه تو منو.
  1
  12
  جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  وقاحت روزی نامه نسنیم را ملاحظه کنید و بدروع پردازی این روزی نامه دقت کنید که میگوید فرمانده انتظامی مشغول تحقیق است در حالیکه قاتل خود فرمانده یعنی سید جعفر ناجوانمرد تخم تازی است. وقاحت روزنامه نگاری را در انتشار دروغ ها ببینید. عجب بی شرف هایی هستند اینها
  0
  0
  شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  chrit-it- dudeشیکاگو . امریکا. واقعا بمطلب درستی اشاره کردیدبهمین دلیل موقعی که بیک ادم پر رو میخواهند اشاره کنند میگویندعجب ادم پر رویی هستی. تو مثل اخوند ها پر رو و حاشا کاری
  0
  0
  شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.