رابرت مالی: آمریکا آماده موافقت با گزینه نظامی علیه جهوری اسلامی است

رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران گفت جمهوری اسلامی سعی می‌کند توجه جهان را از آنچه در ایران رخ می‌دهد،‌ منحرف کند.

او در مصاحبه با فارین‌پالیسی افزود بایدن گفته آماده است در صورت شکست دیپلماسی، تحریم و فشار بر ایران، با گزینه نظامی به عنوان آخرین راه حل موافقت کند.

ایرنا: مذاکره کننده ارشد آمریکا در امور ایران گفت: ایران منزوی‌تر از همیشه بوده و دلیل آن این است که ما با همکاری بسیاری از کشورهای دیگر تلاش کرده‌ایم اطمینان حاصل کنیم حقیقت چیزی که در داخل ایران اتفاق می‌افتد پیش چشم همه عیان است.

وی ادعا کرد: ایران منزوی‌تر از گذشته است و این امر به دلیل اطمینان ما از افشای حقیقت در مورد آنچه در ایران رخ می دهد است.

رابرت مالی در خصوص برنامه هسته‌ای ایران گفت که تهران بسیار نزدیک به داشتن مواد شکافت پذیر کافی برای ساخت بمب است.

وی با بیان اینکه این امر زمان می برد، اما در عین حال ادعا کرد با این حال نزدیک بودن آنها به داشتن مواد هسته ای کافی نگران کننده است.

این مقام آمریکایی در اظهاراتی تهدید آمیز از گزینه های آمریکا برای جلوگیری از هسته ای شدن ایران گفت: رئیس جمهور آمریکا اعلام کرده که به عنوان آخرین راه حل، با گزینه نظامی موافقت خواهد کرد. اما ما هنوز به این مرحله نرسیده ایم و هنوز امید داریم.

رابرت مالی در ارتباط با خواسته های ایران در مذاکرات هسته ای گفت: در میان خواسته‌های چالش‌برانگیز تهران، درخواست این کشور از آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بود تا تحقیقات درباره ذرات اورانیوم در ایران را متوقف کند.

این مقام دولت بایدن گفت قبل از اینکه ایران درخواست پایان تحقیقات آژانس را مطرح کند نزدیک به دستیابی به توافق بودیم.

این مقام آمریکایی همچینن گفت که دولت بایدن با بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر آتی رژیم صهیونیستی در خصوص این مساله که ایران نباید به سلاح اتمی دست پیداکند، هیچ اختلافی ندارد.

وی در خصوص تلاش احتمالی روسیه برای استفاده از مذاکرات هسته ای برای فشار بر آمریکا در ارتباط با اوکراین گفت: درب دیپلماسی باز است اما ما در برابر حمایت ایران از تجاوز روسیه به اوکراین عقب نشینی نخواهیم کرد.

رابرت مالی در ارتباط با حوادث داخلی ایران نیز گفت: ما معتقدیم که حکومت ایران باید حقوق اساسی بشر را رعایت کند. اما ما نمی‌توانیم مسیر خیزش‌های مردمی در این کشور را تعیین کنیم.

این مقام دولت بایدن گفت زنان ایرانی اکنون در حال نوشتن تاریخ هستند و ما طرفی نیستیم که مطالبات مردم ایران را تعیین کنیم.

وی ادعا کرد برای جهان بسیار مهم است بداند در داخل ایران چه می گذرد و حکومت ایران تلاش می کند تا توجه را از آنچه اتفاق می افتد، منحرف کند.

وی در تداوم سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه ایران اذعان کرد ما به اعمال فشار بر ایران ادامه دادیم و به دلیل حمایت از تروریسم، نقض حقوق بشر و برنامه موشکی آن را تحریم کردیم.

رابرت مالی در خصوص تحریم های آمریکا علیه ملت ایران ادعا کرد: ما باید بررسی صادقانه ای از نحوه عملکرد و عدم کارکرد تحریم ها داشته باشیم و اطمینان حاصل کنیم که آنها به شهروندان عادی آسیب نمی رسانند.

رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران پیش از این اذعان کرده بود که مذاکرات درباره ازسرگیری اجرای برجام در دستور کار و تمرکز واشنگتن نیست.

وی ادعا کرد گفت وگوها متوقف شده و به بن‌بست رسیده‌اند و هیچ حرکتی نمی‌کنند و به همین دلیل دیگر در تمرکز ما نیستند.

مالی در ادامه گفت که سیاست واشنگتن دفاع و حمایت از حقوق شهروندان ایرانی است.
+299
رأی دهید
-34

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۰
  chris.it.dude - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  بشین سر جات مرتیکه. تو و اربابت پشت پرده مایه خالی آخوندها رو میکنید همونجوریکه اوبامای بیشرف میکرد. مسیح علی نژاد خوب توی بی همه چیز رو افشا کرد.
  13
  160
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  این آمریکایی ها هم شده اند چوپان دروغگو بیش از بیست سال که دارند تهدید میکنند که حمله نظامی میکنند ولی تا حالا فقط زر زدند و در خفی با جمهوری اختلاسی زدوبند کردند
  6
  156
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Chokam - ری، ایران

  تنها خطر نظامی همین صدام بود که اونم آمریکا و انگلیس نابود کردن و خیال اخوندا راحت شد و اتمی شدن، وگرنه تا موقعیکه صدام بود اینا جرات نداشتن. برای همین تااابد اینا مدیون امریکاوانگلیسن
  10
  40
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  100Haloo - تهران، ایران

  شماها هم همتون برید گم بشید، رژیمی که ریخت و تمام سفارتی هاتون رو به گروگان گرفتند و به اسارت درآوردند، خفتتون دادند با این کارشون، بعد شماها به همونهایی که جزو کسانی بودند که سفارتخامه شما رو تسخیر کردن(معصومه لاشی ابتکار) ویزا دادید، به پسرش گرین کارت دادین، قسم حضرت عباستون رو باور کنیم یا دم خروس رو. کثافتها شماها شاه به اون نازنینی که خدمتتون میکرد رو راه ندادین، در عوض یه مشت لات بی سرو پا رو بردین امریکا، به خامنه ای، رئیسی، روحانی و احمدی نژاد همه و همه ویزا دادین اما یه لانشجوی نخبه که بخواد بیاد باید کوه رو براتون جابجا کنه تابتونه ویزا بگیره. غلط کردین، حکومت بعدی ما، باید کل این باجها رو پس بدین تا شاید ....بارتون کنیم.
  4
  56
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  مالی جان! مالیدی بغلو. سرتون داره به یه جاتون پنادتی میزنه. از یه طرف میخواین ایران رو از کمیسیون حقوق بشر بیرون کنین، از یه طرف هنوز صحبت از مذاکره میکنین. یه چی رو بدونین، این ملاها تفنگ ساچمه ای میدین دستشون میزنن کلی چشم کور میکنن، حالا فکر کن یه بمب اتمی نیم بند هم داشته باشن
  4
  45
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  خودشون آخوند رو به ما حقنه کردند، برای چی بردارند؟ که یک پهلوی دیگه پیدا بشه و جلوی تاراج رو بگیره و ایران رو بسازه که جلوی دنیا قد علم کنیم؟ باید خیلی احمق باشیم که به اینها دل ببندیم. اما این رو اطمینان دارم که همونطور که غرب به آزادی و اعتلا رسید ما هم میتونیم، خیلی راحت تر و زودتر، چون از هر لحاظ پشتوانه و لیاقت اون رو داریم.
  2
  46
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  من نیز مانند بسیاری از خوانندگان این سایت، رسانه های غرب را به چندین زبان و همزمان رسانه های فارسی زبان را هر روز مطالعه می کنم. برای غرب تنها یک چیز مهم است « تصرف منابع ثروت و تسلز بر مناطق استراتژیک و تأمین منافع دراز مدت». چه کسی است نداند که سالیان سال است غرب با در اختیار گذاشتن سلاح و پول و تجهیزات مفت و مجانی به دستجات تروریست افراطی و با خون کشیدن خاورمیانه و به خاک سیاه نشانیده شدن مردمان خاورمیانه، به چپاول ثروت آنها می پردازد. متأسفانه مدیای و رسانه های فارسی زبان و مدعیان آن بسیار احمق هستند، و تنها بخاطر یک مشت پول ، با خیانت به مصالح حتی خود مردمان فارسی زبان، و مردمان ایران خود به آتش بیار این معرکه تبدیل شده اند، غافل از اینکه این آتش قبل از همه دامن خود آنها را خواهد گرفت و اولین قربانیا فرزندان خود آنان خواهد بود. کودکانی که امروز در بطن مادران خود آرمیده اند بخاطر این خیانت نابخشودنی رسانه های فارسی زبان زندگی بسیار غم انگیزی خواهند داشت.
  11
  22
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Aztek - قم، ایران

  همه این حرفا برای اینه که برای آخوند ها وقت بخره.
  3
  41
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران

  خفه لجن خمینی پست کن بهترین جوانهای این مملکت دارن پرپر میشن کار به کودک کشی رسیده توله‌های اینا اونجا مشغول عشق و حال جت شخصی سواری هستن. شما همتون از اتمه میترسید و گرنه گور بابای ملت ایران اگر اتمه نبود چه کسی بهتر از ملاها برای شما. بخدا اگر دستور اربابای اسرائیلی تون بخاطر اتم نبود با نسل کشی میلیونی ایرانیها بدست ملاها تا زمانی که منافع تون رو توجیه و تثبیت کنه نداشتید. مگر مردم ایران چقدر براتون با افغانیها فرق دارند؟ شما خود کثافتید بخدا روزی که این ملاها گورشون رو گم کنند بزرگان ایران باید اولویت رو روی تولید بمب اتم بگذارند که ۱۲۰ سال آزادی خواهی معاصر و ۱۰۰۰ سال تاریخ ایران بخاطر اوباش بین المللی ضد تمدن ایران شهر به فنا رفت. ما بعد از ملاها هم هزاران تهدید تمدنی داریم مثل آب و ۴۴ سدی که ترکیه ناتو روی رودخانه‌ها زده روسیه زرزر پانترکها طالبان آب ایران رو به شوره‌زار میفرسته. تاجیکها هزاره‌ها ارمنیها همه مورد هجوم اینهان باید زیر پرچم مادر ایران حفظ بشند. مشکل ملایان و اینها تمدن ماست بعد از ملاها باید این تمدن بیمه بشه. هیچ کسی برادر ما نیست غیر خود ما ایرانیا
  5
  34
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  elnazpishu - لندن، انگلستان
  اون رییس جمهور مافنگتون در بهترین حالت واسه مصادره نتیجه بازی فوتبال از پای منقلش بلند میشه. حمله نظامی؟؟؟!!! هاهاها
  7
  25
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۳:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا
  دوستان هم‌رزمان عاشقان ایران بزرگ درود بر شما، این پلیدان پلشت، ایران و ایرانی را به بلای خانمان‌سوز و بدتر از وبا و طاعون جمهوری عسلامی با سالها برنامه ریزی و نقشه های شوم و هولناک دچار کردند، حالا برای ما اشک تمساح می‌ریزند و از دخالت نظامی خبر می‌دهند. آیا رژیم دست‌نشانده شما چندین سال قبل در ایران جنایت و تجاوز نمیکرد؟ آیا ندا آقاسلطان را نشنیده بودید؟ آیا از جنایات سال ۶۷ وووو خبر نداشتید؟ چطور شد بعد از جوانمرگ شدن آن عفریت در یک آن به فکر کمک به ایرانیان افتادید؟ حالا نسل جدید تا چند نسل گذشته بسیار آگاه و خردمند شدند و دست شما گرگ صفتان را خوب خوانده اند. دیگر مثل قدیم دروغ و ریای شمایان تاثیری بر مردم آگاه ایران ندارد. شما دستان کثیف و به خون آلوده اتان را از ایران بکشید، لازم نیست دایه مهربان تر از مادر شوید. کارنامه ننگین شمایان در عراق و افغانستان معلوم و مشخص است. با حمله به عراق و افغانستان راه را برای حکومت آخوندها در منطقه باز کردید تا از قبل این عروسک خیمه شب بازی سلاح هایتان را بفروشید. دست از سر مردم ایران بردارید.
  8
  22
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۳:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  مسعود راستگو - تهران، ایران
  خودت هم میدونی اینایی که میگید فقط در حد زر زدنه و بس.اون موقع که احتمال پیروزی در جنگ با ایران برای شما متصور بود جرات نکردید حالا که جای خود داره.
  23
  24
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  machan - لس انجلس، ایالات متحده امریکا
  این حرفها همش ابزار مذاکره است. حرفهای بایدن و مالی مایه خال اخوندی یک پشیز ارزش نداره . ناز و غمزه بایدن هست.
  10
  25
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  دوستان این تهدید امریکا زر زدن نیست بلکه واقعیت است , شما فکر کنید نظام فریب کار اخوندی چرا نمی تواند این اعتراضات را جمع کند , میتواند جمع کند ولی کار به این اعتراضات دارد دستگیر کردن و کشتن مهسا امینی خیلی اگاهانه صورت گرفت تا این اعتراضات صورت گیرد و کردها را به میدان جنگ با نظام اخوندی کشاند , حتی ما شاهد این بودیم که نیروهای نظام اخوندی چندین بار به اردوگاه و مقرات نیروهای کرد ایران که در خاک عراق مستقر هستند حمله موشکی و پهپادی کرده تا کردهای مسلح را وادار به جنگ کند و حتی در روز روشن به سوی نماز گذاران بلوچ تیراندازی کردن تا بلوچها را به صحنه اعتراض و تظاهرات و حتی درگیری مسلحانه وادار نمایند این عملکردهای نظام اخوندی از سر اتفاق و حادثه نبوده بلکه خیلی اگاهانه این عملهای جنایتکارانه را انجام داده تا مردم معترض را بخصوص مردم کرد و بلوچ را به خیابانها کشاند و اعتراض بر ضد حاکمیت نظام اخوندی کنند این جنگ داخلی درست کردنها فقط برای سر گرم کردن کشورهای خارجی هست تا نظام بتواند از موقعیت این بحرانهای اختلافات استفاده کند و بمب اتم را بسازد و در اختیار بگیرد.
  16
  16
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  جمهوری اسلامی در حال فروپاشی است ، مشروعیت ندارد ، حمایت مردمی ندارد ، اما اینکه امریکا بخواهد ایران را صحنه یک جنگ فرسایشی بکنه و روس ها را به پشتیبانی از اخوندها وارد جبهه جدیدی بکنه ، قابل قبول نیست ، فراموش نکنید ‌که هیچکدام از همسایگان ایران ، و اعراب منطقه ایران قوی و پویا را نمیپسندند
  7
  15
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ادوینو - گوالف، کانادا
  امریکا از خداشه که رژیم ایران بماند که اگه سرنگون بشه امریکا چطور F35 ودیگر اسلحه ها را آب کند بهتر از این اوضاعی که ایران برای امریکا ایجاد کرده هیچ کشوری نکرده ..
  6
  11
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Ahmad_Jeni - برلین، آلمان
  بشین بابا شما مال این حرف ها نیستید، همین الان نفت بشکه ایی 100 دلار زایید ید شما، با ایران جنگ کنید نفت میشه 300 دلار و اقتصاد شما از هم پاشیده خواهد شد.
  13
  13
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  ضحاکیان - ملایر ، ایران
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  ببین این اربابتونه . خودتون که هیچی نسیستید. فقط منتظرید یه ارباب دیگه براتون یه کاری بکنه. همانطور که همیشه براتون نوشتم جمهوری اسلامی ایران یک ابر قدرت در خاورمیانه است .امریکا را از خاورمیانه بیرون کرد. تا ابد پاینده است جمهوری اسلامی ایران . مولا علی یار و نگهدارمون.
  24
  8
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  ضحاکیان - ملایر ، ایران
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  این امریکایی ها چوپان دروغ نیستند . انها چند تا .....را پیدا کردند که در عرض این 43 ساله اراجیفشون را قبول کنند.که خیلی بیشتر از چند تا هم پیدا کردند. مولا علی یارو نگهدارمون.
  23
  6
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  ضحاکیان - ملایر ، ایران
  ادوینو - گوالف، کانادا
  اگر شما میخواهید که رژیم ایران سرنگون شود و میدانید که امریکا این را نمیخواهد. بروید توی خیابان ها و مرگ بر امریکا سردهید تا هر جه زودتر رژیم ایران از بین برود. ....
  19
  8
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  ضحاکیان - ملایر ، ایران
  امام خمینی : امریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند ...
  21
  8
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  ضحاکیان - ملایر ، ایران
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  برید دنبال یه ارباب دیگه بگیرد. ....
  21
  7
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  ضحاکیان - ملایر ، ایران
  تو چقدر شجاعی! یک تنه ۴ تا کامنت نوشتی. یادت باشه، راحت میشه پیدا کرد کی کامنت مینوشته.
  6
  20
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  ضحاکیان - ملایر ، ایران
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  تو که هیچی اربابت هم نمیتونیه پیدا کنه . برید دنبال یه ارباب دیگه بگردید. این امریکا و اسراییل در برابر جمهوری اسلامی ایران مفتدر و مردم وطن پرست تجزیه طلب کش هیج عددی نیستند مال این حرفا نیستید. مولا علی یار و نگهدارمون.
  18
  6
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  ضحاکیان - ملایر ، ایران
  به نظر تو ولادیمیر پوتین چطوره ارباب خوبی هست؟ از تو میپرسم چون نوکرهای خوبی هستید براش
  6
  16
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  ضحاکیان - ملایر ، ایران
  ضحاکعلی یار و یاورتون
  6
  15
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Munchen - مونیخ، آلمان
  درحال حاضر ایران در اشغال کثیفترین،ضد ایران ترین و ظالم ترین رژیمی هست که در تاریخ داشته.حتی بدتر از مغول و اعراب صدر اسلام.هر راهی منجر به نابودی این رژیم بشه و در عین حال تمامیت کشور حفظ بشه مسیر خوبی خواهد بود.و این نظریات کلیشه ای که غرب با تمدن ایران مشکل داره و تمایل به موندن اینها داره و ..غیره همه به حاشیه میره.چون اولویت مهمتری در حال داریم.وقتی خانه ای آتش کرفته از هرکس سطل آبی به شما بده آب میگیرید اول آتش خاموش بشه بعد به نیت و سابقه اون شخص فکر میکنید.
  6
  15
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  ضحاکیان - ملایر ، ایران
  مولا علی یارتون - خراب شده کارِتون - سید علیِ چلاق - خوب شده سوارتون - مفتخوری های امروز - میشه زهرمارِتون - ما هم حتماً میخندیم - به احوال زارتون - به روزی که خیس کردید - تنبان و شلوارتون!
  4
  15
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  ضحاکیان - ملایر ، ایران
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  هر کس که ضوابط جمهوری اسلامی مقتدر ایران را برسمیت بشناسد. مولا علی یارو نگهدارمون.
  13
  4
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  ضحاکیان - ملایر ، ایران
  حالا این ضوابط چی هست؟ چاپلوسی، رانتخواری، مافیاگری و باندبازی، دروغ و دغلبازی، وعده های توخالی، شعارهای پوچ، دورویی و زناکاری، کلاهبرداری و دزدی، نوکری برای روسیه و چین، قتل و آدم کشی و شکنجه و خیلی چیزهای دیگه!! گذشته از این حرفها به من بگو شماها که تمام این جنایات رو به نام خدا و پیغمبر و قرآن انجام میدهید فکر میکنی چطوری تقاص پس میدید؟
  3
  8
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  ضحاکیان - ملایر ، ایران
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  به به اقای شاعر خودمون رررر بده حالا . مولا علی یار و نگهدارمون.
  10
  3
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  ضحاکیان - ملایر ، ایران
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  حضرت عباسی خیلی خوراکی . مولا علی یار و نگهدارمون.
  9
  3
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  اسرار زرسالاران - مونیخ ، آلمان
  "قدرت دیکتاتور ها را کور میکند". بنیتو موسولینی دیکتاتور ایتالیا وقتی از روی بالکن قصر مجلل خود برای صدها هزار نفر از طرفدارنش دست تکان می داد ، هرگز تصور نمی کرد مدتی بعد به دست همین مردم به طرز فجیعی کشته شود !. مردمی که حتی به جنازه موسولینی هم رحم نکردند و روی جسد او ادرار کردند و به قدری به جمجمه موسولینی لگد زدند که له شد و ترکیب چهره ا‌ش از بین رفت ! . در عکس تصویر اجساد موسولینی و معشوقه اش بعد از لگدمال شدن دیده می شود. تولستوی هم در مورد ظلم تزارها می نویسد : . "قدرت دیکتاتورها را کور می کند. آنها همه را حامی و طرفدار خود می بینند، در حالی که مردم چشم انتظار روز انتقام هستند ! "
  1
  5
  جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  اسرار زرسالاران - مونیخ ، آلمان
  . برخلاف تبلیغات واطلاعات عمومی، تصور جوامع بشری به نواحی و مناطق زیست خود و حداکثر به سرحدات کشوری محدود میبااشند. اما ساختارهای سری،نیمه سری و یا پوششی خاندانهای اولیگارشی جهانی قرن هاست که فرا مرزی طراحی و عمل میکنند. تعجبی نیست که در تمامی اسرار افشا شده بعد از جنگ جهانی، عوامل طرفین مخاصمه درمذاکره و رسیدن به توافق در مدلهای حکومتی اروپای بعد از جنگ بودند و نمونه بارز مجرایان این گونه پیمان های تعهدی جان جی مک‌کلوی میباشد. مجالس قانونگذار اروپا نقش درجه سه و چهار را در اجرای این طرح ها بعهده داشته و دارند.آیا مراکز طراحی و اطاق هدایت(فرمان) به توافقی درمدل حاکمیت آینده ایران و منطقه رسیده اند؟ ویا برخلاف اخبار متداول طرح های اضطراری حتی پیش از دوران پهلوی/جمهوری اسلامی موجوداند؟ تنها شاخص غیر قابل پیش بینی وکنترل کامل رشد و فراگیری جنبش رهائی بخش نوین ایران و منطقه میباشد که با خون وبه همت ، درایت و هزینه نسل ها کنونی میتواند بسیار از مدلهای پیش ساخته را باطل نماید.بیاد دلاوران ایران و جهان.
  1
  4
  جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.