رئیس سازمان بسیج می‌گوید ۴۷ سازمان جاسوسی، علیه جمهوری اسلامی «جنگ ترکیبی» راه انداخته‌اند

بی بی سی: رئیس سازمان بسیج مستضعفین، بار دیگر همانند دیگر مقام‌‌های جمهوری اسلامی، خودجوش بودن اعتراض‌های ۱۰ هفته اخیر را تلویحا رد کرد و مدعی شد که «۴۷ سازمان جاسوسی، یک جنگ ترکیبی علیه جمهوری اسلامی» به راه‌انداخته‌اند.

به گزارش ایرنا، غلامرضا سلیمانی روز چهارشنبه، بدون نام بردن از این سازمان‌های جاسوسی، گفت «فتنه اغتشاشات» قرار بود از هفته دوم مهر و با بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها آغاز شود که براساس یک اتفاقی، زودتر شروع شد.

او نخستین مقام جمهوری اسلامی نیست که این ادعاها را مطرح می‌کند. در عین حال تاکنون هیچ‌گونه مستنداتی برای این ادعا منتشر نشده است.

مقام‌های جمهوری اسلامی، از جمله شخص علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، هرگونه اعتراض مستقل شهروندان ایرانی را رد می‌کنند و همه اعتراض‌ها را نتیجه دخالت کشورهای دیگر می‌خوانند.

پیشتر آیت‌الله خامنه‌ای نیز این اعتراضات را «جنگ ترکیبی» خوانده بود و چندبار - از جمله دهم آذرماه در دیدار با دانش‌آموزان - گفت که آمریکا، اسرائیل و «بعضی از قدرت‌های موذی اروپا و برخی گروهک‌ها، همه امکاناتشان را» به میدان آورده‌اند.

همچنین وزیر اطلاعات ایران نیزهجدهم آبان‌ماه در گفت‌وگو با سایت وابسته به رهبر ایران، اعتراضات سراسری در ایران را «جنگ ترکیبی و نرم» و کار سرویس‌های جاسوسی خارجی خوانده بود.
+4
رأی دهید
-23

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  hamid4053 - اصفهان، اتریش
  سازمان بسیج مستضعفین؟؟؟ بهترین نام برای این سازمان تهی مغزهای بیغیرت کور بیرحم که دست پستترین شخص دنیا یعنی خاینه ای نوکر صفت قاتل را از پستی و نفهمی بسته اند. اگر حتی یک سازمان جاسوسی پشت این ایرانیان ازادیخواه بود اینها با دست خای مقابل تیر جنگی شما انگلهای پوچ مغز قرار نمیگرفتند. میخواهید به این شکل ذلت خود را در مقابل مردم ازادیخواه نشان دهید که حتی با زرهپوشهایتان و اسلحه جنگی در دستتان توانای مقابل با این عزیزان را ندارید. به قول دانشجوهای مبارز ازادیخواه بسیجی جیره خو اخرشه خوب بوخور امیدوارم که معنی این شعار را را بدانید که چه چیزی را بوخورید. مرگ بر خاندان رهبر چلاق قاتل ضد ایران و ایرانیتان خاینه ای نوکرصفت پاینده باد ایران و ایرانی
  0
  7
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۵:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Ahmad_Jeni - برلین، آلمان
  چیز جدیدی نیست تا وقتی شما دست دست کنید و سلاح اتمی نداشته باشید این تهدید ها بیشتر و بیشتر خواهد شد، سلاح اتمی و موشک قاره پیما درست کنید ببینید فردا چه اتفاقی خواهد افتاد. همه این فشارها و شورش ها طراحی شده هستش تا ایران رو از داخل نابود کنن شما باز برید دنبال توافق هسته ایی
  4
  2
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.