باخت سه سر: افتضاح بدتر از این نمی شود

تیم فوتبال جمهوری اسلامی هم به آمریکا باخت و هم به انگلیس و هم به ملت ایران. به این می گویند باخت سه سر مفتضحانه. به راستی چرا از دست "امان زمان" کاری ساخته نبود؟ آن هم در مقابل آمریکا و انگلیس؟

دیشب (سه شنبه) به همه بسیجی ها در سراسر ایران فرمان آماده باش داده بودند تا بعد از پیروزی تیم فوتبال جمهوری اسلامی به نقاط مشخص شهرها سرازیر شوند و به مدد "امام زمان" تا صبح پیروزی بر آمریکا را جشن بگیرند و از امام زمان تشکر کنند. قرار بر این بود که امروز همه ایران تعطیل و "غرق شادی" شود و مراسم "سپاس از مهدی" در سراسر کشور برگزار شود. اما ظاهرا "مهدی" از جمهوری اسلامی روی برگردانده است.  بر طبق اخبار رسیده برای این کار در زاهدان حدود دو هزار نفر بسیج شده بودند و بنرهای فراوانی با هزینه گزاف از اول تهیه شده بود. اما ظاهرا کاری از دست امام زمان ساخته نبود و تیم جمهوری اسلامی شکست خورد و مردم از شهرهای کردستان گرفته تا تهران و کرج و بلوچستان ناکامی جمهوری اسلامی را جشن گرفتند. آرزوی ملت ایران برآورده شد. اما آرزوی بسیجی های ساندیس خور به دار فنا رفت و دیشب و امروز "خفه خون" گرفتند. کتاب تبلیغات فوتبالی جمهوری اسلامی بسته شد. اما انقلاب مردم با سرعت بیشتری ادامه دارد.

عبدالستار دوشوکی
+196
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  پسر بختیاری - هنگ کنگ، هنگ کنگ

  حالا بجای بنر با شاش شتر و روغن بنفشه برید استقبال تیم میلی پوفیوز تون.
  3
  115
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  مهدی52 - روتردام، هلند

  اینها تماما گفته های خوده رژیم برای ترساندن مردمه مخصوصا زنان از ادامه اعتراضات!! گول نخوریم
  4
  58
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  پرنده آبی - شیراز، ایران

  آمریکا اگر حمله میکرد میتونست سه تا و چهارتا هم بزنه. اما افکار مربیش تدافعی بود
  7
  82
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  پرنده آبی - شیراز، ایران

  کیروش رو آوردن که ولز رو ببریم ؟؟؟ خب با اسکوچیچ هم میتونستیم.
  6
  74
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  varied - ریزه، ترکیه

  همیشه از این باخت ها امیدوارم باخت آخر بدرک شدن خامنه ای و اتمام حاکمیت دولت اسلام در ایران باشد
  3
  81
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  ضحاکیان - ملایر ، ایران

  به کی روش دستور دادند که ببازه چون مردم از جشن گرفتن در ایران واقعا خسته شدند. مثلا جشن پیروزی بر داعش و از کار انداختن نیرو گاه های اسراییلی و ... فعلا بسته مولا علی یار و نگهدارمون
  108
  6
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  پیروزی آرژانتین در دوران دیکتاتوری دهه هشتاد ، ایتالیا در دوران موسولینی ، اسپانیا در دوران فرانکو ، به نام دیکتاتورها ثبت نشد ، بلکه به نام کشورهای نام برده ثبت شد ، تیم ملی به اندازه عمر این حکومت بوده و‌بعد از این حکومت هم خواهد بود ، پیروزی هر ورزشکار ایرانی ( جودو ، کشتی ، والیبال ، فوتبال ) هرگز نباید به نام جمهوری اسلامی و سید علی ثبت شود ، من افتخاری در شکست نمیبینم ، تیم های ورزشی میهن امامزاده و مسجد نیستند که به اسم این تازی پرستان در بیاد و تسخیر بشوند . اطلاعات سپاه هدفش شکاف در مردم است ، خوب هم‌موفق شدند ،
  44
  17
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران

  😂😂😂😂😂 توی کتاب گینس باید ثبت بشه این رخداد ؛ از اولین دوره جام جهانی تا کنون اولین باری هست که ملت یک کشور نزدیک به ۹۰ الی ۹۵% یک ملت از باخت تیم ملی اون کشور خوشحال میشن و جالبتر اینکه ۴۳ ساله زورچپون به ملت میگن به فلان کشور شعار مرگ بفرست و حالا ملت از بردن همان کشور در بازی با تیم مثلا ملی خودشان بی نهایت خوشحال میشن . این واقعه باید در گینس ثبت بشه . مورد بعدی دیگه که در گینس باید ثبت بشه با وجود تولید واکسن معتبر فایزر و مُدرنا که بهداشت جهانی تایید ۱۰۰% در خصوص این دو واکسن داشته و کل کشورها حتی کشورهای آفریقای دنبال این دو واکسن بودن تنها ایران بود که بشدت مخالف ورود واکسن بود و ۵۵۰۰۰۰ نفر را بی دلیل فرستاد گوشه قبرستان ها. باید این دو مورد یکی اون خوشحالی از برد آمریکا و شکست تیم ملی و این خریت محض ممانعت از ورود واکسن در گینس ثبت بشه.
  5
  27
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  Kourosh-h- گوتنبرگ سوئد .. این چیزا رو این زامبی های تو این سایت نمی‌فهمن.....چون همه از اسراییل و عرعرستان خط میگیرن... یعنی اگر تیم از کشور شاهنشاهی ایران بود ، شاهنشاه فرستاده بودن......پسته، برنج، نان، سوغات ایران هم همه مال جمهوری اسلامی هست و نباید به طرفش رفت؟. اینا زیادی بهشون مواد رسیده؟
  19
  5
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.