ویدیوهای خوشحالی شبانه مردم از باخت تیم جمهوری اسلامی در مقابل آمریکا

 
با شکست و حذف تیم ملی ایران در مقابل تیم آمریکا در جام جهانی قطر، ویدیوهایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که نشان می‌دهد شهروندان در شهرهای مختلف، از جمله تهران، سقز، مریوان، جوانرود، به شادی و پایکوبی پرداخته اند.
 
در ویدیویی که از شامگاه سه‌شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ مربوط به تهران منتشر شده، شهروندان از پنجره های خانه‌های خود ضمن شادی کردن، شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.
 
ویدیویی که از سقز به دست ایران‌وایر رسیده نیز نشان می‌دهد کە جمعیت بزرگی از مردم سقز در میدان «استقلال» این شهر گرد آمدە و به خاطر شکست تیم فوتبال ایران در مقابل آمریکا در حال شادی و پایکوبی هستند.
از جوانرود که هفته پیش در مقابل نیروهای سرکوب‌گر مقاومت کردند و بنا به گزاشر‌ها دست‌کم ۷ نفر در اعتراضات این شهر کشته شدند، شهروندان از بالکن خانه‌های خود خوشحالی می‌کنند.
 
همزمان ویدیوهایی از شهر مریوان در استان کردستان منتشر شده که نشان می‌دهد مردم در شامگاه سه شنبه هشتم آذرماه پس از اعلام شکست تیم ملی ایران از آمریکا در جام جهانی قطر ۲۰۲۲، شادی و آتش‌بازی می‌کنند.
 
ویدیوی دیگری نیز از محله عبدل‌آباد در جنوب تهران منتشر شده که در ان چند جوان سوار بر موتور از باخت تیم ملی ایران، خوشحالی می‌کنند.
 
همزمان این باخت، «حامد اسماعیلیون»، سخنگوی انجمن خانواده‌های جان باختگان هواپیمای اوکراینی در حساب توذیتر خود نوشته است:«وقتی در بهار گذشته جلوی بازی دوستانه در کانادا ایستادیم می‌دانستیم ورزش در دست آدم‌کش‌های ج ا، ابزاری در خدمت فاشیسم و خون‌شویی‌ست.»
 
آقای اسماعیلیون همچنین تاکید کرده است: «به امید روزی که تیم ملی، تیم مردم ایران باشد.»
این واکنش‌ها در حالی منتشر می‌شوند که هفته پیش پس از برد ایران مقابل تیم ملی ولز در دوحه قطر، رسانه های حکومتی ایران تصاویر و ویدیوهایی از رقص و پایکوبی نیروهای سرکوب‌گر را منتشر کرده بودند.
حضور تیم ملی ایران در جام جهانی قطر ۲۰۲۲، در میانه طولانی‌ترین و بزرگ‌ترین اعتراضات ضدحکومتی مردم در ۴۳ سال اخیر صورت می‌گیرد.
 
تیم ملی ایران در بازی با انگلستان در جام جهانی قطر نیز با نتیجه ۶ بر ۲ باخت. پس از این باخت نیز مردم در خیابان‌ها شعارهایی علیه حکومت داده و از این باخت ابراز شادی کرده بودند.
 
با وجود دو باخت در مرحله مقدماتی، این تیم از ادامه رقابت‌های جام جهانی قطر حذف خواهد شد.
+297
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  Munchen - مونیخ، آلمان

  وقتی آدمکشهای یگان ویژه و ارازل اوباش کودک کش و شکنجه گر بسیج و سپاه از برد تیمی شادی میکنند،پس طبیعیه که مردم هم از شکست اون تیم شاد میشوند.تیم ضد مردمی و حکومتی جمهوری اسلامی باخت و تمام نقشه های رژیم برای استفاده از این مسابقات به باد رفت.
  11
  134
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  این‌کلیپ آخر در سقز ، زنگ خطر است ، آهنگ کوردی ، رقص کوردی ، پرچم کوردستان ، شادی از شکست تیم ملی ، این روحیه و فاصله گرفتن از نمادهای اتحاد خلق ها در کشور پهناور ایران ، تجزیه طلبان ضد ایرانی را قویتر خواهد کرد ، لعنت به جمهوری اسلامی که با جنایاتش خصوصا در کوردستان و بلوچستان و تفرقه افکنی ارتجاعی ، زمینه های تجزیه طلبی را فراهم می‌کند
  136
  74
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  venus100 - تهران، ایران

  تبریک به همه ایرانیان شکست تیم رژیم اشغالگر تازی و مزدوران نوچه اش
  73
  134
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  2023Azadi - لینز، اتریش

  ٥٠٠ ایروم شد ١٠٠٠€ دمتون گرم😂
  28
  66
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  چند صندوق گوجه و تخم مرغ گندیده نذر کردم که ببرم پیشباز تیم رییسی و آیت الله کارلوس کیروش . خودم کردم که لعنت بر خودم باد
  13
  96
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  محترم، باید در سقز آهنگ و رقص ترکمنی اجرا میشد که ایراد نگیرید؟ به کدام نماد اتحاد اشاره می‌کنید؟ همان هایی که در مقابل ششکلاسه خونخوار تا کمر خم شدند؟ نه، اونها تیم ملی ایران نبودند، تیم فوتبال آخوند‌ها بودند. بهتر که شکست خوردند. اگر میبردند و حکومت نمایش شادی برگزار میکرد و به روی جسد صد‌ها شهید اخیر میرقصید شاد میشدید و فکر میکردید که قدمی در راه اتحاد و انقلاب ملت برداشتید؟
  14
  39
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۲:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid4053 - اصفهان، اتریش
  هموطنان همرزمان این دقیقا همونی هست که این نظام کثافت متعفن میخواست اینها به هر شکلی دنبال نفاق انداختن بین ما مردم هستن اینها اینقدر بیشرف هستند که از هر ترفندی استفاده میکنند ما رو از هدفمون که سرنگونی این نظام پوشالی پوسیده نوکر صفت دور کنن .بچه های فوتبالست ایرانی هستند فکر میکت. نید که اینها نمیتونستن امریکا رو شکست بدن ؟ چرا از نظر من میتونستن ولی خواستن ..... توی روح این نظام . خواهشا گول این نفاق افکنی ها رو نخورین هدف ما فقط نابودی این قاتلان جوانان و بچه های وطن عزیزمون ایران است. شادیهای ما زمانی است که نابودی خاندان خاینه ای رو در خیابانها جشن بگیریم. و انتقام این همه سال کمبودی و سد کوب این حاکمان ستمگر را از خاندان کثیف و منفور خاینه ای بگیریم. مرگ بر نظام نوکر صفت خاینه ای پاینده باد ایران و ایرانی
  15
  25
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۵:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  مسعود راستگو - تهران، ایران

  هر کسی از باخت تیم ملی ایران خوشحاله ایرانی نیست.ژن هاشونو بررسی کنن مشخص میشه. ایرانی اصیل اهل خیانت به وطن نیست.
  58
  23
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۵:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  مبشر جاروندی - گتنبرگ، سوئد

  این مردم با شرف کردستان و بلوچستان را که بعضی بیشرف میگویند تجزیه طلب هستند از من فارس هم بیشتر ایرانیند و عاشقان ایرانند. مرگ بر جمهوری اسلامیزنده باد ازادی
  15
  49
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  گرامی ، من هر هفته در تظاهرات و تجمع ضد رژیم شرکت می‌کنم . در میان دهها پرچم زیبای ایران با نقش شیر و خورشید . پرچم هایی با نقش خورشید هم دیده می‌شود ؟ هدف چیه ؟؟ قراره که زیر یک پرچم ایران را پس بگیریم ، نه اینکه کوردستان و خوزستان و بلوچستان را پس بدهیم ، من زنگ خطر را احساس می‌کنم ، اگر شوق تجزیه کورد ها در ترکیه و عراق شدید است ، چه باید کرد که این داستان در ایران تکرار نشود ،،
  19
  16
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  اگر یکی‌ اینجا ایرانی‌ نیست شما هستید. معلوم نیست تخم ترکه کدام عرب در ۱۵۰۰ سال پیش هستید. ؟ کنیز ایرانی‌ و عرب مسلمان. اسم خود را هم سید گذاشته. تنها قسمت خوب شما همان کنیز ایرانی‌ بود که آن را هم به مرور زمان از دست دادید.اخر "ج.." شیخ تو را چه به ایران؟ تولدت عربی‌ است .نام عربی است. خوردن عربی.زندگی‌ کردن عربی. صیغه عربی. توله سگ عربی‌. ......عربی. مردن عربی ولی اینجا زر می‌‌زنی‌ .کسی‌ که از باخت خوشحال , ایرانی‌ نیست. خفه بشی‌ بهتر است. بچه کش . اسراهیل در عرض سه سال گذشته ۳ تا بچه فلسطینی را کشته. شما در عرض ۲ ماه ۱۲۰ بچه کشته. فقط یک طلبه سلیطه حوزه .که در شب دامن به تنش می‌‌کنند. و با ماتیک منتظر ایت اولا در حجره است. می‌‌تواند اینقدر هرزه باشد
  6
  6
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۱
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک
  مسعود راستگو - تهران، ایران
  مسعود چاخان می‌خوام ژن تو بررسی کنم بپر تو بشکه
  7
  15
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  در هر کشوری اقلیتی هستند که ساز مخالف میزنند. شاید گروه معدودی هم خواهان تجزیه باشند، اما اگر میخواستیم نگران چنین اقلیت هایی باشیم هفت هزار سال بنام ایران یکپارچه دوام نمیکردیم. فراموش نکنید که خطرناک ترین سلاح آخوند همین نگرانی انداختن از تجزیه است. شما صدای آخوند نباشید.
  8
  9
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  به امید اتحاد همه ایرانیان در راستای این رژیم منحوس
  2
  7
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.