افشاگری قهرمان کشتی از کلاهبرداری بهمن بابیزان، مدیر کتابخانه امام کاظم و استاد دانشگاه قم و از نزدیکان علیرضا دبیر

«علی‌رضا نجاتی» دارنده پنج مدال برنز، یک نشان نقره و یک مدال طلای رقابت‌های آسیایی و جهانی کشتی فرنگیایران وایر: «علی‌رضا نجاتی» دارنده پنج مدال برنز، یک نشان نقره و یک مدال طلای رقابت‌های آسیایی و جهانی کشتی فرنگی، امروز (دوشنبه) با انتشار متن‌ها و تصاویری در صفحه اینستاگرام خود، از کلاه‌برداری یکی از نزدیکان «علی‌رضا دبیر» رییس فدراسیون کشتی، و تهدید شدنش خبر داد.

علی‌رضا نجاتی کشتی‌گیر فرنگی‌کار ایران مدعی شده است فردی به نام «بهمن بابیزان» از نزدیکان علی‌رضا دبیر، از او درخواست کرده بود پول‌ها و هدایایی که بابت مقام‌های جهانی و آسیایی‌اش در سال‌های اخیر گرفته را، برای «پیش‌خرید یک خانه» به او پرداخت کند.

او نوشته است: «من از این آقا خانه پیش خرید کردم، پول دادم، اما نه واحد آپارتمانم را می‌دهد، نه پولم را.»

کشتی‌گیر فرنگی ایران در ادامه با انتشار تصاویری از بهمن بابیزان کنار برخی از روحانیون قم نوشته است: «هزار جور مرا تهدید کرد. گفت برو شکایت کن، هیچ غلطی نمی‌توانی بکنی. من به همه جا وصلم ولی دست تو به هیچ‌جا بند نیست.»

قهرمان کشتی فرنگی ایران در ادامه مدعی شده که علی‌رضا دبیر رییس فدراسیون کشتی ایران وقتی در جریان کلاه‌برداری شریک و همکارش قرار گرفت، به خود این ورزشکار هتاکی کرده بود. علی‌رضا نجاتی نوشته است: «دبیر به من گفت غلط کردی پول دادی. به من بد دهنی کرد. گفتم در فدراسیون تو رفت و آمد می‌کرد، تو به ما معرفیش کردی، باز هم به من بد دهنی کرد.»

این کشتی‌گیر ملی‌پوش ایران، بهمن بابیزان را مدیر کتابخانه امام کاظم و استاد دانشگاه در قم معرفی کرده است.
+171
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  دوشنبه - تهران ، ایران

  🎈ادامه مرحله دوم قطعنامه سازمان بین الملل، . عملکرد تیمِ حقیقت‌یاب . در صورتی که نظام، ورود تیمِ حقیقت‌یابِ سازمان بین‌الملل را مانع شود که قطعا هم مانع می‌شود، بلایی که سر قزافی آمد، سر نظام هم خواهد آمد. سریعا آسمان ایران بسته می شود،. تمامی ارتباطات ایران با جهان قطع می‌شود و نظام از طریق ناتو، خلع سلاح می شود. چرا ! چون سازمان بین‌الملل، به گزارشات مردمی که دریافت نموده، بسنده می کند. بنابراین باز هم تاکید می کنیم، سرعت این قطعنامه، به حضور در خیابان و تسریع آن کمک می‌کند. فریب اصلاح طلبها و سناریو‌های نظام را اعم از تجزیه طلبی، فرافکنی، جنگ میان اقوام تورک و کورد، عرب و بلوچ، اختلاف بین سنی و شیعه را نخورید. ۱۴ ۱۵ ۱۶ آذر فراخوان تجمع. مصادف با ورود تیم حقیقت یاب. #نشرحداکثری. فراخوان برای ۱۴،۱۵،۱۶ آذر. تو هر گروه، کانال و. که دسترسی دارید تا میتونید این چند روز اینو ارسال کنید که ۱۴ و ۱۵ و ۱۶ ام آذر برن تو خیابونا و بزرگترین اعتراضاتی که میتونن رو انجام بدن تو این روزا کمیتهء حقیقت یاب از سازمان بین الملل وارد ایران میشه تا اوضاع ایران و.وضعیت  مردم رو از نزدیک ببینید.
  2
  28
  ‌سه شنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  100Haloo - تهران، ایران
  دندت نرم میخواستی با چنین حیوان هایی رفت و آمد نکنی، تو هم دلت رو صابون زده بودی و طمع برت داشته بود، حالا اگر خونه رو به تو داده بود، الان .... لق مردم میگفتی، هیچ وقت طمع برت نداره. الان مثلا میخوای چی بگی، از حماقت و طمع خودت؟ امثال تو زیاد هستند تو اینجا ، این بخاطر تنبلی مارایرانیدها هست که همیشه همه چیز رو مجانی میخواهیم یا کم قیمت و اینکه طمع در یم در همه چی، حد خودمون رو نمیدونیم و یاد ندادن بهمون که خوب کار کنیم و درست، نه اسم حلال و در خفا دزد، این نتیجه فرهنگ از ریشه خراب هست
  8
  24
  ‌سه شنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۱:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۶
  koros_nl - قم، ایران
  اسمش افشا گری نیست! این خودش از اونا کثافت تره ! حر.....وومزاده تا دیروز پولشو میکرده تو جیب این موجودات ریشو حالا پولش با روش اسلامی بالا کشیدن امده استوری گذاشته! اقای قهرمان کشتی جهان به .....سلام منو یرسون
  6
  25
  ‌سه شنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۵:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.