حمایت یک هوادار جام جهانی قطر با تی‌شرت «احترام برای زنان ایرانی»

ایران وایر: تصاویری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که نشان می‌دهد یک طرفدار فوتبال در مسابقه جام جهانی با حمل پرچم رنگین کمانی و پیراهنی که رویش نوشته شده، «اوکراین را نجات دهید» و  «احترام برای زنان ایران»، درون زمین فوتبال می‌دود.
این طرفدار که در میانه بازی «پرتغال-اوروگوئه» وارد زمین بازی در استادیوم «لوسیل آیکونیک» شده، لباس «سوپرمن» به تن داشته است.
پرچم رنگین کمان یک پرچم بحث برانگیز در جام جهانی قطر بوده است. همچنین گزارش‌هایی از برخورد ماموران حفاظت استادیوم در بازی‌های ایران منتشر شده که از ورود کسانی‌که نمادهایی مرتبط با خیزش «زن زندگی آزادی» را همراه داشته‌اند، جلوگیری شده است.

این تصویر در حایل در شبکه‌های اجتماعی توجه بسیاری را به خدو جلب کرده که پیش از این، گروه هکری «بلک ریوارد» یک فایل صوتی و یک سری سند در اختیار شبکه خبری «ایران اینترنشنال» قرار داد که نشان‌دهنده برنامه‌ریزی جمهوری اسلامی برای کنترل شرایط در داخل و خارج از ایران، هم‌زمان با حضور تیم ملی فوتبال در جام جهانی قطر است.

این فایل صوتی مربوط به جلسه جانشین سازمان بسیج در ۲۴ آبان ۱۴۰۱ بود؛ جلسه‎ای که در آن قاسم قریشی برای خبرنگاران بسیجی توضیح می‎داد که دولت پیشنهاد بسیج برای حضور دو هزار نفر از نیروهای این نهاد در قطر را نپذیرفت اما اخیرا یک تعداد بلیت در اختیار نیروهای این نهاد قرار گرفته است که بروند و «کمک بشود به فضا!
+40
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.