قدردانی کادر بیمارستان از حسین رونقی به دلیل فعالیت‌های او


قدردانی کادر بیمارستان از حسین رونقی به دلیل فعالیت‌های او، در ویدئویی که ۶ آذر منتشر شد، کادر درمان از حسین رونقی می‌خواهند همچنان محکم باشد. حسین رونقی‌ملکی، فعال مدنی، پنجم آذر با قرار وثیقه از زندان برای درمان آزاد شد.
 
حسین رونقی که در روزهای آغازین اعتراضات سراسری در ایران بازداشت شده بود، در اعتراض به شرایط خود در زندان دست به اعتصاب غذای تَر زد که به مدت ۶۴ روز ادامه یافت و در نهایت مسئولان زندان وی را با قرار وثیقه به طور موقت آزاد کردند که بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.
این مدت گزارش‌هایی مبنی بر وخامت اوضاع جسمانی وی به دلیل اعتصاب غذا منتشر شد که همین امر مسئولان زندان اوین تهران را واداشت تا با انتقال موقت او به بهداری زندان و بیمارستان‌های خارج از زندان موافقت کنند.
+168
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  100Haloo - تهران، ایران

  درود به شرفش، درد و بلاش بخوره تو سر تک تک فوتبالیستهایرژیم سفاک اسلامی.بخوره تو سر تک تک بسیجی ها و لباس شخصی های بی ناموس رژیم
  0
  69
  یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  تف به شرف آنهایی که به نام خدا و پیغمبر و قرآن دست به جنایت و شکنجه و تجاوز میزنند و تف به ذات و پدر و مادر کسانی که از این بی شرفها حمایت میکنند
  0
  66
  دوشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران

  من خیلی کشورها رفتم مردم خوب همه جای دنیا هستند ولی این احساسات ایرانیها و احترام به بزرگترشون بزرگترین ثروت تمدنی این ملته. این ملت طعم دموکراسی رو نچشیده همچین احساس برادری بینشونه ببین اگر زندگی ایرانیها مسیر نرمال خودش رو بره و در یک کلام ایرانیها خودشون باشند چه قدرت خروشانی داره. بدون دلیل نیست این حکومت سعی کرده بین مردم جدایی بیاندازه. مردی که جلوی لشکر جور اشکش در نیامده و یک تنه جلوشون ایستاده جلوی قدردانی دوتا زن اشکش در میاد اینه ایرانی غیوری و احساس در یک کالبد.
  0
  26
  دوشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۴:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.